Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 gru 2009, 16:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2009, 17:42
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Mercedes/MAN
Lokalizacja: Piekary Śl.

Witam . Mam problemik z biegami tzn. nie moge zmienic z polowki na cale ( 8+8 ) , zapala sie kontrolka ale auto nie ciagnie . Co to moze byc ? z gory dzieki , pozdrawiam!!!


Post Wysłano: 18 gru 2009, 22:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lip 2009, 19:23
Posty: 137
GG: 0
Samochód: man f2000
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

witam miałem ten sam problem w swoim mańku. przy skrzyni z lewej strony z boku(patrząc od tyłu) jest zaworek od połówek u mnie stanął tłóczek przesmarowanie wzeliną pomogło na tydzień. nowy za 600zł w serwisie i po problemie. popytaj jeszcze bo może jest jakaś inna przyczyna a szkoda 6 stówek pozdr jakub tomaszów maz

_________________
Jakub


Post Wysłano: 18 gru 2009, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2009, 17:42
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Mercedes/MAN
Lokalizacja: Piekary Śl.

Dzieki kolego , sprawdze to . Dodam ze zrobilo sie to z dnia na dzien . Musze sprawdzic czy cos nie zamarzło.


Post Wysłano: 19 gru 2009, 22:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 sie 2009, 10:16
Posty: 187
GG: 0
Samochód: f2000

Cytuj:
witam miałem ten sam problem w swoim mańku. przy skrzyni z lewej strony z boku(patrząc od tyłu) jest zaworek od połówek u mnie stanął tłóczek przesmarowanie wzeliną pomogło na tydzień. nowy za 600zł w serwisie i po problemie. popytaj jeszcze bo może jest jakaś inna przyczyna a szkoda 6 stówek pozdr jakub tomaszów maz
U mnie to samo ale 450 zł. W środku jest bolec, który zacina się w "komorze" w której pracuje. Po rozebraniu jeżeli okaże się, iż komora jest "rozepchana" (powinna być na szerokość bolca) to może być do wymiany, dlatego staje w poprzek i połówki nie działają.


Post Wysłano: 19 gru 2009, 23:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2009, 17:42
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Mercedes/MAN
Lokalizacja: Piekary Śl.

Kolego ja mam połowki ale niemam całych tzn. jade tylko na połowkach a jak przelacze na " całe " to zapala sie tylko kontrolka , auto wyje a nie jedzie i musze zredukowac na połowki ! Ale tak jak mowie sprawdze sobie czy cos nie przymarzło .


Post Wysłano: 20 gru 2009, 23:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2009, 23:37
Posty: 10
GG: 1164709
Samochód: TGA 26.410
Lokalizacja: WROCŁAW

Witam,wiesz co jeżeli stało się to w ostatnich dniach przy tych mrozach to przyczyne juz znasz albo sie samo naprawi albo działaj pozdrawiam:)




od F90 do TGA ;)))


Post Wysłano: 23 gru 2009, 21:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2009, 17:42
Posty: 9
GG: 0
Samochód: Mercedes/MAN
Lokalizacja: Piekary Śl.

Problem rozwiązany , tak jak myslalem cos poprostu przymarzlo . Dzieki wszystkim za pomoc ! Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: