Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 9 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1114 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 12 paź 2007, 22:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Kolego Trucker_Hawk Twój Ojciec zjeżdza zestawem do domu ? Chyba raczej nie :P . Jak mu sie powodzi w firmie ?? .. Bo mój Father jak do tej pory nie narzeka. Pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 13 paź 2007, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Kolego "Zelu".
Tato do Polski przez okres swojej pracy w ND zestawem zjechał 2 razy .Raz to przyjechał bo klimy żabojady nie umieli zrobić,teraz własnie jest ten 2 raz jest teraz w domu,w piątek przyjechał zostawił naczepę w Nowogrodzie, konia postawił na parkingu na bazie, jakiś skoczek ma wziąć tą naczepę zrzucić gdzieś w polsce bodajrze w Wałbrzychu i ją przytarga załadowaną do Nowogrodu poczym tato weźmie ją za granicę, nie pamiętam dokładnie gdzie bo ma kilka miejsc. w niedziele wieczór rusza,.Może uda mu się wbić na tą linkę teraz taki system ma weść w ND że jeździsz zachód-polska coś w ten deseń jak teraz mój tato zrobił.Dobrze by było bo w tygodniu jest w domu i na weekend czasami.Ale zawsze coś.Do tej pory jeździł 3 tygodnie i na tydzień do domu ale ten owy "tydzień" to były zazwyczaj 4 dni.Ojciec nie narzeka dobrze się jeździ,płacą dobrze no narazie jest spokojnie i oby tak dalej. :wink:
Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 17 paź 2007, 15:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 20:04
Posty: 21
Lokalizacja: anglia

Wiem ze ostatnio mieli zamiar przejac firme Eddie stobart ale nie udalo im sie . Teraz bardzo ostro atakuja firme Christian Salvensen i juz za jej akcje chca zaplacic wiecej niz sa wartne co jest bardzo dziwne. Bylem kiedys na ich jednej z wiekszych baz w angli i co tam zobaczylem same ciegniki na polskich numerach i jedynie moze z 6 premiumek na angielskich. Czyli francuzik wie jak sie dorobic na polaczkach.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

A ktos ma jakies na miary na baze norberta w nowogrodzie bobrzanskim ??????


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Mam tylko nr. do Łodźi .. Zadzwoń tam oni Ci podadzą bezpośredni do Nowogrodu. Adres: ul. Górnicza 18/36
91-765 Łódź
Telefon: (42) 616 43 62
Fax: (42) 616 43 64


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 20:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2006, 15:24
Posty: 72
GG: 6565476
Lokalizacja: Nowogród Bobrzanski k.Zielonej Góry DK 27

Chodzi o dojazd czy numer tel??

Dojazd zaznaczyłem na tej mapce:
Obrazek

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

Piotrek , masz moze jakis adres tam i numer telefonu . Bo chce tam uderzyc do robot mysle. Co sadzisz o tej firmie ????

_________________
W nocy używam najwięcej swojej Mocy !!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

ND Polska Sp. z o.o.,
66-010 Nowogród Bobrzański,
ul.Fabryczna 12
tel. +48683217700
fax. +48683240835
:wink: godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8-18
:wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 sty 2006, 15:24
Posty: 72
GG: 6565476
Lokalizacja: Nowogród Bobrzanski k.Zielonej Góry DK 27

Saper_Lubin
Mój wujek tam pracuje i nie narzeka .
Płacone masz za czas jaki cie nie ma a nie za kilometry, podstawy masz ~1000zł ? a jak pracujesz w systemie 3/1 to sporo ci sie uzbiera.
A co do czasu wypłat to chyba nie ma problemu.

_________________
Piszę poprawnie po polsku


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 10:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

Wiec tak drodzy koledzy kolezanki . Dzwoniłem do norberta o prace i wpierw mnie łaczyli 5 minut z działu do działu. Pozniej jak juz mnie pani połaczyła do odowiedniego działu to czekałem az 3 minuty az pan powie koledze spedytorowi czy ma wziasc ładnuke z Heibronu gdzieś tam czy nie . A potem mi zadał pyanie ile stażu,a ja mu odpowiadam ze rok na miedzynarodówce :) ,a on do mnie to dowidzenia :x .A ja sie zagotowałem :evil: :twisted: , bo skoda mi bylo impulsow na tego kret.... .pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 11:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2006, 13:24
Posty: 76
Lokalizacja: Wrocław

Saper_Lubin musiałes trafić na przeklętą typiarke która bodajrze od dwóch dni tam pracuje a dokładnie siedzi jako zmiana ponieważ P. Krzyś poszedł na urlop. A ta szanowna Pani jest straszna, Mój Ojciec chciał zjechać teraz na Boże Ciało do domu ale jak sie dowiedział, że ona przychodzi to stwierdził iż zostanie ;D. Bo ostatnio jak ona dowodziła to szukała mu dwa tygodnie ładunku (paranoja).

PS. A do ND przyjmują z regóły starszych, tych z młodym doświadczeniem, że tak powiem to tylko jako skoczków. Pzdr


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 12:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Cytuj:
Wiec tak drodzy koledzy kolezanki . Dzwoniłem do norberta o prace i wpierw mnie łaczyli 5 minut z działu do działu. Pozniej jak juz mnie pani połaczyła do odowiedniego działu to czekałem az 3 minuty az pan powie koledze spedytorowi czy ma wziasc ładnuke z Heibronu gdzieś tam czy nie . A potem mi zadał pyanie ile stażu,a ja mu odpowiadam ze rok na miedzynarodówce :) ,a on do mnie to dowidzenia :x .A ja sie zagotowałem :evil: :twisted: , bo skoda mi bylo impulsow na tego kret.... .pozdrawiam
Kolego żeby się dostać do ND nie wystarczy mieć na papierku że umiesz jeździć, jeżeli już będziesz miał szczęście i cię przyjmą to później zaczną cię testować, sprawdzać umiejętności itd...bo tam że tak powiem nie jeździ byle kto.Oto im chodzi ,żeby kierowca to był naprawdę prawdziwy kierowca a nie młodzik który dopiero co za kółko wsiadł.To jest szanująca się firma kolego, to nie jest Rico, że tak powiem.(nie ze bym się z Rico śmiał ale system przyjęć w Rico a system przyjęć w ND to dwie całkiem różne bajki,kto jeździ to wie)
W przypadku mojego taty,który tam robi to tak było że miał jazdę próbną no i zdał ją za pierwszym razem bardzo dobrze, nie popełniał błędów, to mu odpuścili i nie testowali dalej,tak samo 4 innych,ale opowiadał jak wzięli tam kilku co to się im noga podwinęła na próbnej i poszli na dalsze testy a jak nie szło im dobrze to tam nie pamiętam ale chyba 3 się pożegnało z pracą w ND.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 11:58
Posty: 57
GG: 0
Samochód: MAN TGA 530 XXL
Lokalizacja: Lubin

Dzieki chłopaki ,za podpowiedz, rozgladam sie za obota i nie wiem co wybrac .Norbet odpadł , teraz rico ,kghm , ritex i citronex z wiekszych firm ,ale pomysle jesszcze . Pozdrowionka i miłego wekendu zycze chopaki.

_________________
W nocy używam najwięcej swojej Mocy !!!!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 17:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Jeżeli w planach masz zamiar teraz uderzyć na Rico to myślę że powinni przyjąć bez problemu.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 paź 2007, 22:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

norbert posiada tez swoja platforme wietnicza na oceanie atlantyckim jak i rowniez kilka tankowcow

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł:
Post Wysłano: 28 paź 2007, 17:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 cze 2007, 0:09
Posty: 344
GG: 0
Samochód: Nyska V8 Tandem
Lokalizacja: Gdzieś przy DK12 :)

Krótki film o firmie :
ND Polska
W moim wykonaniu... :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 29 paź 2007, 19:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Fajnie, że montujesz takie filmiki. Szczególnmie wciągneło mnie oglądanie otwierającego się szyberdachu i oglądanie przez 50 początkowych sekund filmu napisów na plandece.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lis 2007, 13:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2007, 18:40
Posty: 40
GG: 0
Lokalizacja: wrocław

do kogo najlepiej sie zgłosić jak sie chce być pod wykonawca czy to można załatwić w nowogrodzie czy w łodzi są ludzi od tego


Tytuł:
Post Wysłano: 10 gru 2007, 22:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 gru 2007, 20:15
Posty: 12
Lokalizacja: Zielona Góra

...ja o firmie Norbert-Dentressangle moge powiedziec tyle ze jedna z ich baz miesci sie w Nowogrodzie Bobrz. 20km od Zielonej Góry (woj. Lubuskie) zatrudnionych jest do chwili obecnej ponad 800 driverow, co miesiac dokupuja nowe ciagniki (renault premium) PŁACE: 1200zl podstawy, 40EUR za dzien (dieta) nie słyuszałem by ktos w firmie jezdzil po nocy. W transporcie miedzynarodowym zarobki łączne to 6000 zł, w krajowym do 4000-4500 a podstawa to srednia krajowa 2500, wymagania: min: 2 lata w transporcie miedzynarodowym, zadnego jezyku nie trza znac,warunki pracy unormowane. Zna ktos firme RICO? tam sie jedzi nie wiedzac kiedy sie wruci do domu,przez co wiekszosc driverow spada do Norberta,a w Norbercie wiadomo kiedy sie wyjerzdza i kiedy sie wraca,srednio przyjmuje sie ze w 31 dniowym miesiacu 21 dni sie spedza po za domem. TO na tyle :mrgreen: jakies pytanka? :D

_________________
Andy (PLEBAN)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 gru 2007, 23:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Owszem.Z tego co wiem to i kierowcy w ND pracuje z polnocy i jak jest zjazd do kraju to w takim ukladzie ND oddaje za dojazd do domu czy jak to jest rozwiazywane?

_________________
Scandynawian Express


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 14 [ Posty: 263 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1114 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: