Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 lis 2005, 18:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 gru 2004, 16:30
Posty: 64
GG: 9348516
Lokalizacja: lubelskie

Eldorado S.A. jest jedną z największych, polskich firm handlowych prowadzących detaliczną i hurtową sprzedaż artykułów spożywczych.

Grupa kapitałowa Eldorado S.A. to m.in.: supermarkety Stokrotka i sklepy spożywcze Groszek, magazyny cash&carry Eldorado i centrum logistyczne Eldorado.

Grupa Eldorado S.A. dysponuje jednym z najnowocześniejszych systemów informatycznych i logistycznych wśród firm handlowych w Polsce, a jej osiągnięcia w dziedzinie elektronicznej komunikacji spotykają się z uznaniem przedstawicieli wielu europejskich firm produkcyjnych i handlowych.

Eldorado S.A. to firma przynosząca korzyści swoim klientom, pracownikom i akcjonariuszom.

Historia:

2004
W lutym zmieniono siedzibę filii Eldorado S.A. w Rzeszowie.
W lutym rozszerzono asortyment Eldorado S.A. o kosmetyki i chemię gospodarczą.
W marcu znaczącym akcjonariuszem Eldorado S.A. został Commercial Union Investment Management.
W kwietniu znaczącym akcjonariuszem Eldorado S.A. został Deutsche Bank AG.
W kwietniu otworzono 31 supermarket Stokrotka.
W maju sieć Groszek liczyła 300 sklepów.
W lipcu znaczącym akcjonariuszem Eldorado S.A. został ING Nationale-Nederlanden.
W grudniu zmieniono siedzibę filii Eldorado S.A. w Lublinie

2003
W styczniu otworzono dwudziesty drugi supermarket Stokrotka.
W lutym otworzono filię Eldorado S.A. typu cash & carry w Kielcach.
W czerwcu otworzono filię Eldorado S.A. typu cash & carry w Krakowie.
W czerwcu otworzono filię Eldorado S.A. typu cash & carry w Łodzi.
W czerwcu Polish Enterprise Fund L.P. zakończył inwestycję w Eldorado S.A.
W czerwcu znaczącym akcjonariuszem Eldorado S.A. został Credit Suisse Life&Pensions PTE.
We wrześniu podłączono tysięczny sklep do platformy B2B eHurtownia.
W grudniu otworzono trzydziesty supermarket Stokrotka.

2002
W styczniu Eldorado S.A. przeniosło siedzibę spółki do nowo otworzonego Centrum Logistycznego w Lublinie.
W styczniu Eldorado S.A. zadebiutowało na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
W lipcu zarejestrowano Infinite Sp. z o.o. obsługującą platformy B2B eHurtownia i eProducent.
Otworzono 5 kolejnych supermarketów - Stokrotka.
W grudniu otworzono 20 supermarket Stokrotka.

2001
W styczniu powstaje spółka Elpro Sp. z o.o. zajmująca się działalnością developerską i obsługą nieruchomości.
W kwietniu nastąpiła ostateczna zmiana nazwy spółki Eden Sp. z o.o. na Stokrotka Sp. z o.o.
W maju otworzono setny sklep Groszek.
W sierpniu Elpro Sp. z o.o. uruchomiła pierwsze mini centrum handlowe w Lublinie wraz z siedemnastym supermarketem Stokrotka.
W październiku podłączono sześćsetny sklep do platformy B2B eHurtownia.
W październiku Komisja Papierów Wartościowych i Giełd dopuściła akcje Eldorado S.A. do publicznego obrotu.
W grudniu zakończyła się sukcesem publiczna emisja akcji serii E, F i G.

2000
W czerwcu otworzono jedenastą filię Eldorado S.A. typu cash&carry w Rzeszowie.
We wrześniu powstała spółka Groszek Sp. z o.o. organizująca sieć franchisinowych sklepów spożywczych.
W grudniu uruchomiono internetową platformę B2B eHurtownia.
W grudniu otworzono dziesiąty supermarket Stokrotka. w Radomiu.
W grudniu otworzono pięćdziesiąty sklep Groszek.

1999
W styczniu zawarto umowę inwestycyjną pomiędzy Eldorado S.A., dotychczasowymi akcjonariuszami a Polish Enterprise Fund L.P., na podstawie której emisję Akcji Serii C obejmuje Polish Enterprise Fund L.P. a emisję Akcji Serii D obejmują dotychczasowi akcjonariusze. Dokonano również reorganizacji struktury grupy kapitałowej Eldorado S.A.
W grudniu otworzono piąty supermarket Stokrotka w Hrubieszowie.

1998
W marcu zainstalowano u pierwszego klienta Eldorado S.A. modem telefoniczny umożliwiający komunikacjęe elektroniczną.
W grudniu otworzono drugi supermarket Stokrotka w Puławach.

1997
W listopadzie nastąpiła fuzja z firmą Mad-Max Sp. z o.o., drugim pod względem wielkości dystrybutorem artykułów spożywczych w pd-wsch. Polsce.

1996
W lutym otworzony zostaje pierwszy supermarket Stokrotka w Łęcznej.

1995
W roku 1995 Eldorado s.c. została rozwiązana a środki pieniężne uzyskane przez wspólników Eldorado s.c. posłużyły do sfinansowania objęcia przez nich części Akcji Serii B Eldorado S.A. Pozostałą część Akcji Serii B objęli nowi akcjonariusze Edward i Grzegorz Wawerscy.

1994
Eldorado S.A. zarejestrowana została w dniu 30 listopada 1994 roku i prowadziła działalność w takim samym zakresie jak działalność prowadzona przez spółkę cywilną Eldorado s.c.
W listopadzie 1994 roku powstała również spółka Eden Sp. z o.o. w ramach, której zaczęto rozwijać działalność detaliczną.

1991
Rozpoczęto dynamiczny rozwój terytorialny otwierając pierwszą filię Eldorado w Rykach.

1990
Poprzednikiem Eldorado S.A. w sensie gospodarczym, była jednoosobowa działalność gospodarcza założona 15 czerwca 1990 roku przez Artura Kawę, przekształcona w grudniu w spółkę cywilną Eldorado s.c., której wspólnikami byli Artur Kawa i Jarosław Wawerski. Ood początku swojej aktywności prowadziła działalność w zakresie dystrybucji artykułów spożywczych.

(C) http://www.eldorado.pl



NIE MAM ZDJĘĆ :(


Tytuł: Re: ELDORADO
Post Wysłano: 25 sty 2008, 14:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

a czego innego? smiac mi sie chce jak widze te ich samochody, tabor maja fajny ale te pensie.... ciekawe jak z tarczkami robią za okno?


Tytuł: Re: ELDORADO
Post Wysłano: 25 sty 2008, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

I tutaj masz racje. Bardzo duża hurtownia jednak tez nie słyszałem o nich dobrego zdania. Strasznie wykorzystują i małe pieniądze płacą. Może Ci kierowcy którzy jeżdżą Stralisami czy Manami na kraju maja w miarę porządne pensje jednak lokalna dystrybucja to nie za wesoło. Nie będę pisał ile bo tylko słyszałem.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł: Re: ELDORADO
Post Wysłano: 26 sty 2008, 1:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Kolego powiem tak ze dziadowsko Czy ci ludzie nie mogą odejść jest tyle różnych firm które szukają kierowców....................

Ciekawi mnie ile płacą podwykonawcy jakie stawki za km
bo tam były kierowca ojca poszedł kupił Renie i coś u nich kmini ale nic nie chce powiedzieć

Różnych :roll: || K92


Post Wysłano: 23 lip 2008, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lip 2008, 8:42
Posty: 11
Lokalizacja: Łódź

to ja wtrącę, miałem okazję pracować w łódzkim oddziale tej nienormalnej firmy. to co tam się dzieje to nie jest praca kierowcy tylko zawody strong menów. jeżeli ktoś chce tam pracować to zapraszam do psychiatry. płaca marna a dźwigania jest dużo.

_________________
nowa firma=nowa ksywa. PONTON


Post Wysłano: 15 gru 2010, 12:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

"Tradis Sp. z o.o." - wykupili ich czy firma zmieniła nazwę?

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 15 gru 2010, 14:11

Cytuj:
"Tradis Sp. z o.o." - wykupili ich czy firma zmieniła nazwę?
Tradis powstał z połączenia kilku takich firm jak Eldorado (byłem na rozmowie o pracę i koleś mi nawet mówił jakie firmy, ale nie pamiętam).


Post Wysłano: 16 gru 2010, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4063
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Sydo we Wrocławiu stało się Tradisem

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 19 gru 2010, 10:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2010, 10:48
Posty: 189
GG: 1
Lokalizacja: LUB :)

tradisem z tego co wiem zarządza grupa EMPERIA

_________________
To nie prędkość zabija. tylko gwałtowna jej utrata !!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: