Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Podczas grudniowej zimy w Danii Tata wracając z Hirsthals do Padborga autostrady w ogóle nie odśnieżone, i kawałek przed nim jakiś zestaw obrócił się o 180 stopni na szczęście nikomu nic się nie stało jechał w tą samą stronę co Tata i zatrzymał się na ich pasie awaryjnym tak jakby miał jechać pod prąd. Po południu wstawię fotkę.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

http://www.youtube.com/watch?v=3eG_sD8yD40

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Tego typu akcji jest całkiem sporo na youtube, najczęściej nakręcone w USA. Na jednym filmiku nawet znaleźli się tacy mądrzy co połączyli szeregowo 4 albo 5 osobówek i wyciągali ciężarówkę z bocznej drogi :U

_________________
Czerwone i bure


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 gru 2008, 14:46
Posty: 8
GG: 0
Samochód: ??

Witam! Wracając z hiszpanii miałem załadowane 25,700 kg pomarańczy ( niedaleko Valenci w śniegu mnie ładowali takie oczy zrobiłem :shock: ) na firance i w Niemczech na drodze A 72 stanołem pod górke zacząl sie robić korek nie spanikowałem auto straciło przyczepność na 5 i połówce,tyle zredukowalem biegów żeby nie stracić przyczepności auto było złamane na trzy pasy nał łuk i pod górkę i z tego biegu na blokadzie ruszałem na sprzęgle ( dolna skrzynia nie działała od wjazdu w Niemcy) jezdnia była bielutka pomalutku dałem rade. To moja pierwsza zima w DAFIE 380 jeżdżę od sierpnia, najważniejsze myślenie i bez brawury . Najgorszy okres dla kierowcy pozdro i przyczepności :D


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
25,700 kg pomarańczy ( niedaleko Valenci w śniegu mnie ładowali takie oczy zrobiłem :shock: ) na firance
Podczas takich mrozów? :lol: Który importer tego owocu pozwoli sobie przy dość znacznych ujemnych temperaturach na takie coś?
Cytuj:
i w Niemczech na drodze A 72 stanołem pod górke zacząl sie robić korek nie spanikowałem auto straciło przyczepność na 5 i połówce,tyle zredukowalem biegów żeby nie stracić przyczepności auto było złamane na trzy pasy nał łuk i pod górkę i z tego biegu na blokadzie ruszałem na sprzęgle ( dolna skrzynia nie działała od wjazdu w Niemcy)
Pod górkę na dużej skrzyni z takim tonażem? Straciłeś przyczepność, potem zredukowałeś żeby nie stracić przyczepności? Wybacz, ale ta "historia" do mnie nie przemawia.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Fakt faktem, że A72 była rzeczywiście pod koniec tygodnia oblodzona i rzeczywiście były tam spore utrudnienia.. Ale.. Tak samo jak Kamil, jakoś nie kupuje Twojej opowieści.. Za to byłem pod wrażeniem jadąc we wtorek A4 od granicy aż do Siegen, o dziwo autostrada odśnieżona, sucha przede wszystkim i w dodatku słońce. Gorzej zaczęło się dopiero na A45..


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 kwie 2010, 21:04
Posty: 194
Samochód: Corsa D
Lokalizacja: Mikołów

Cytuj:
Woziłem różne rzeczy, również glinę. Z tym dopiero są jazdy.
Wujek mi opowiadał że jak jeździł w Zabrzu pod budowę centra handlowego(było to dawno miał jeszcze Mana wywrotke z "nosem") że jak mu glina przymarzła do kipra to mu kierownik budowy powiedział że ma to zostawić i ma jechać się ładować :D

_________________
MAN TGA 18.410


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: