Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 gru 2012, 20:11

No ja sam nie mam zamiaru drzwi od naczepy otwierać....! :D


Post Wysłano: 02 gru 2012, 10:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 maja 2007, 22:25
Posty: 213

Cytuj:
Cytuj:
daj sobie spokoj z nimi, na kraju cos znajdziesz lepszego za 3 tys zl. Na miedzynarodówce to min 5 tys wyplata albo dowidzenia.
hahaha :lol: i pewnie co weekend w domu w piątek wieczorem zjazd wyjazd w pon rano, autko pod domem, może jeszcze sekretarkę do kabiny?? bo papierów za dużo do wypełniania a za mniej niż 5tys to karty drogowej się nie będzie chciało wypełniać, no i jeszcze ktoś do pomocy przy załadunkach żeby się za dużo nie namęczyć bo firanę trzeba rozsunąć :lol: btw piszemy do widzenia, a nie "dowidzenia"

zejdźcie na ziemię koledzy, pozdro
sam zejdz na ziemie bo jezdzicie po Unii za 3800zl i potem takie są efekty... a szefy się śmieją, że znaleźli jelenia...
Na kraju więcej zarobisz niż na międzynarodówce, ja na kraju mam 3500 legal tacho, a są tacy co mają 4-5 tys na kraju ale muszą kombinować.
Nie ma sensu jeździc po UE za mniej jak 5 tys zł w porównaniu z zarobkami na kraju.


Post Wysłano: 02 gru 2012, 11:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:

hahaha :lol: i pewnie co weekend w domu w piątek wieczorem zjazd wyjazd w pon rano, autko pod domem??"

zejdźcie na ziemię koledzy, pozdro

:arrow: hahahah a ja tak mam i jestem na ziemi :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 02 gru 2012, 19:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2008, 13:08
Posty: 55
GG: 0
Lokalizacja: Wrocław, Korfantów

barylkaq skoro masz tak zajebiście to załatwiłbyś koledze z lublina prace, po chuj ma psuć robotę takim asom jak ty, pewnie należysz do elity "akademii parkingowej" co wszystko najlepiej wie, wszędzie był itp.

spadam do roboty, za mniej niż 5tys

_________________
twarde poglądy, radykalne rozwiązania...


Post Wysłano: 26 lut 2013, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 maja 2008, 21:25
Posty: 388
GG: 4287442
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Wiązownica

Mam takie pytanie do znawców, na innym forum pewien użytkownik napisał coś takiego:
Cytuj:
Przyjmują bez problemu nowych bez doświadczenia, warunek umowa na 2 lata pod kara za zerwanie w wysokości 10000zł.
I chciałbym się upewnić czy to tak jest w rzeczywistości że oni mają taki chory system zatrudniania kierowców bez doświadczenia? :shock:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: