Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 wrz 2009, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 19:08
Posty: 18
Samochód: Renault Premium HD 385
Lokalizacja: Kutno

Witam. Mierzę się z zamiarem wymiany cb radia w moim ivecu daily (07r.). Mam Alana 102 no, ale jest trochę "kiszkowaty". Myślę o Unidenie 520 XL i tu jest pytanie. Jakbym go kupował to najprawdopodobniej na allegro. Słyszałem, że te unideny nowe z allegro może nie wszystkie na (cb-radio.pl) tak pisali, że kładą jakieś buble, że po kilku dniach siadają. Czy to prawda? Kupował może ktoś ostatnio unidena na allegro i może polecić u którego użytkownika najlepiej kupić. Taki Uniden pewnie i tak nie usunie mi szumów od silnika itp., ale w tych nowych ivecach jest to chyba niemożliwe, chyba, że ktoś kto ma nowe iveco tu i podpowie mi co trzeba robić. ;]

Drugą sprawą jest antena mam lemm'a at 1200, ale jest on trochę za krótki. Antena na pewno będzie montowana na przedniej masce na uchwycie bagażnikowym takim SF-40. I teraz czy lepszy na taki uchwyt będzie Lemm AT 72 magnum czy może AT 1000 Eagle bo AT 1700 troche za długi. Proszę o odp.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: