Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 cze 2009, 14:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Wczoraj oglądając mini-relację Łukasza (Yeltrz'a) wpadłem na pomysł, by też założyć taki temat. Jak większość z Was wie mój tata pracuje teraz w innej firmie i jeździ Scanią P380. Oznacza to więc, że moje trasy ograniczają się przede wszystkim do jednodniowych i przeważnie po województwie lubelskim. Przeważnie, bo raz na jakiś czas wypada wyjazd do Łagowa (36 km od Kielc).
Dobra, nie będę już więcej gderał. Przedstawię króciutko fragmenty z moich dotychczasowych tras. Myślę, że co niektórych choć trochę zaciekawią :)

Na początek przedstawię jedną z najciekawszych tras, właśnie do Łagowa. Nastąpiła ona dokładnie 23 maja 2009 roku. Rano pojechaliśmy do Sernik k. Lubartowa po piach i odwieźliśmy go na bazę. Foto z kopalni, na dole pan Artur P420-tką.
Obrazek

No i wyjechaliśmy. Miał z nami jechać pan Jurek FM480-tką i pojechał jeszcze gdzieś pod Nałęczów. Mieliśmy spotkać się w Niedrzwicy. Zatrzymaliśmy się na przystanku i po około 15-20 minutach nadjechał.
Obrazek

Most w Wilkołazie.
Obrazek

Wjazd na kopalnię Nowy Staw.
Obrazek

Po załadunku wyjechaliśmy z kopalni i postanowiliśmy uciąć sobie przerwę na herbatkę i pogawędkę na placu naprzeciwko cmentarza. Dwie fotografie z pauzy (wcześniej prezentowałem je w dziale "Fotogaleria").
Obrazek

Obrazek Obrazek

Droga powrotna. Pan Jurek wystartował przed nami, bo jeszcze spieszył się pod Nałęczów gdzie miał zrzucić połowę tłucznia. My całość mieliśmy zawieźć na bazę.
Obrazek

Droga Opatów-Ożarów.
Obrazek

Olbięcin.
Obrazek


Teraz już tak za bardzo nie mam jak relacji zrobić.. Może przedstawię jeszcze fotografie z innych sobót.

Wywożenie gruzu z wyburzania piekarni na terenie Cisowianki w Drzewcach, 30 maja 2009.


Załadunek pana Jurka.
Obrazek

Tereny po których się przeprawialiśmy, by tam dojechać :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Ta wywrotka już nie od nas. Chwilę czekaliśmy, bo ścinali gałęzie, ale po paru minutach przepuścili wszystkich.
Obrazek

Przed nami dwa FH-acze. Jak się przyjrzycie to z paki wystaje taki pręt, śmieliśmy się, że ma dodatkową antenę od CB :mrgreen:
Obrazek

Jedzenie w barze "Katarzynka". Polecam. Nie dość, że dobre to jeszcze ceny dosyć przystępne. Większość placu opanowała mafia wywrotkowa :D
Obrazek


25 kwietnia 2009, 3x zawoziliśmy gruz człowiekowi pod Lublinem (za Głuskiem). Z tej trasy mam kilka fotek, ale może dam tylko jedno. Uliczka, przy której mieszkał ten pan.
Obrazek


6 maja 2009.
Wywożenie piachu na plażę w Chlewiskach k. Lubartowa.
Obrazek Obrazek Obrazek

Po rozładunku ucięliśmy sobie pauzę pod drzewkiem, nad rzeczką :D
Obrazek

Koparka od nas z firmy.
Obrazek

Później mieliśmy już jechać do domu, ale zadzwonił szef, że jeszcze trzeba będzie poprzewozić ziemię i piach z jednego miejsca do drugiego w Chlewiskach gdzie trwa budowa ostrzalni noży.
Obrazek


25 czerwca 2009
Tego dnia również zaliczyliśmy Łagów, ale specjalnych zdjęć stamtąd nie mam. Udało mi się tylko złapać Magnumkę z PKS Lublin oraz Volvo z PANAS'a, ale obie fotki są słabe, więc nie będę ich wrzucał. Dam 3 zdjęcia z rana kiedy to woziliśmy mikrokret (nazwa piasku) pod Kozłówkę.

Kopalnia w Niemcach.
Obrazek

Droga po której jechaliśmy do celu.
Obrazek

I przerwa na opróżnienie pęcherza :mrgreen:
Obrazek


Wiem, że może relacje super-hiper-extra nie są, ale trasy również nie są wyczerpujące, a nie chce mi się robić masę, jednakowych zdjęć drogi. Dałem te trochę ciekawsze, może kogoś zainteresują. Zapraszam do komentowania ;)


Post Wysłano: 28 cze 2009, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Jak dla mnie, w twoich trasach jest to coś ;). Od początku do końca przeczytałem, chodź nie było tak wiele ;). Bardzo mi się spodobały wszystkie fotki :).


Post Wysłano: 28 cze 2009, 17:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2008, 13:01
Posty: 462
Samochód: Mercedes Actros 4141 8x6
Lokalizacja: Lublin

Witam.
Opis trasy krótki ale ciekawy :) .Bardzo podobają mi się fotki.Miejsca w których byłeś są bardzo dobrze mi znane.Pozdrawiam i czekam na kolejną część.

_________________
:]


Post Wysłano: 28 cze 2009, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Witam

Opis trasy krótki i na temat - bardzo przyjemnie sie czyta . Fotki są dobre i w pewnym stopniu odwzorowują twoje traski .

Czekam na więcej mini-relacji w twoim wykonaniu . Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku ( czyt. Gdzieś w Lublinie :mrgreen: )

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 28 cze 2009, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 maja 2007, 17:40
Posty: 2082
GG: 1
Samochód: Jelcz 105 ;P
Lokalizacja: DK94

Ha kurde ta antena od CB to musi ładnie ściągać :lol:
Znajome tereny m.in. Cisowianka w Drzewcach.
Dawaj jeszcze bo lubie takie nie typowe trasy. :mrgreen:

_________________
Wysłano z budki telefonicznej...

Za Roburem wszyscy sznurem...


Post Wysłano: 09 lip 2009, 20:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2008, 22:59
Posty: 103
GG: 7182535
Lokalizacja: Karsin | GKS

To coś w stylu doskoku mojego brata... Jeździł stara renówką managerem z rynna 3 ośka po żwirowni Rybaki k/Kościerzyny, tyle że woziliśmy piasek z wykopaliska na cała bazę gdzie przerabiali to;] robota żmudna i nieciekawa ale jak dobrze szło to można było dobrą dniówkę walnąć.
Tylko taka Scanią można mykać a nie Renówką w której połowy koni już nie ma i koparka musi wypychać bo dodatkowy napęd nic nie daje. Życzę jak najwięcej spędzonych chwil na żwirowni i w kopalni :P


Post Wysłano: 28 lut 2011, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 kwie 2010, 18:08
Posty: 120
Samochód: Scania 124L 400 KM
Lokalizacja: Dębiny/Lublin

Super trasa tylko szkoda że już fotki wygasły nie które :( ale liczmy na aktualnienie trasy :) Pozdro

_________________
16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest piękne... SCANIA :)
Ten kto jedzie MAN-em ten jest Panem ;)
http://www.fotosik.pl/u/mctraker


Post Wysłano: 28 lut 2011, 20:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
:( ale liczmy na aktualnienie trasy :)
Cieszę się, że się podobało, ale nie jeździmy już wywrotką ;) Może najdzie mnie chęć na opis trasy Polska-Czechy-Polska-Szwecja-Polska z tegorocznych ferii, ale to już w innym temacie ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: