Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 lip 2009, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 mar 2008, 19:47
Posty: 5
GG: 0

Kilka dni temu zdałem prawo jazdy C i zamierzam iść na kurs przewozu rzeczy. Mianowicie moje pytanie jest takie czy jak zrobię ten kurs to jeśli będę chciał przystopić do egzaminu na C+E będę musiał przechodzić kwalifikacje wstepną(tą od września)?


Post Wysłano: 11 lip 2009, 12:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

nie

jeżeli zdążysz przed 09.09.2009.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 11 lip 2009, 12:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 maja 2009, 10:44
Posty: 10
GG: 4258800
Samochód: Scania 124l 400

Jeżeli kurs zrobisz mając tylko kat. C, a później zrobisz C+E to wystarczy wymienić dokument wpisując dodatkowe kat. B+E oraz C+E. U mnie w ośrodku, w którym robiłem kurs kosztuje to 30 zł.

_________________
B - 2006
C - 2009
C+E - 2009

"Żyj tak, abyś po latach mógł powiedzieć: przynajmniej się nie nudziłem"


Post Wysłano: 11 lip 2009, 14:10

Cytuj:
Jeżeli kurs zrobisz mając tylko kat. C, a później zrobisz C+E to wystarczy wymienić dokument wpisując dodatkowe kat. B+E oraz C+E. U mnie w ośrodku, w którym robiłem kurs kosztuje to 30 zł.
To zdarli z Ciebie kasę, bo nie ma potrzeby wpisywania niczego.


Post Wysłano: 11 lip 2009, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

To nic, że było to poruszane na tym forum dziesiątki razy....
Grunt, że nie umiałeś (nie chciało Ci się?) poszukać i musiałeś wlepić kolejny watek o tym.....

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 11 lip 2009, 17:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

masz juz prawko kat. C to mozesz spac spokojnie

_________________
B C D


Post Wysłano: 11 lip 2009, 19:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Witam Panowie,
Kolego,ja mam taką samą sytuacje.Mam kat.B,C.Teraz dopiero zdaje CE,nawet jak bym nie zdążyl przed 10.09.2009 z CE,to i tak mnie nie bedzie dotyczyć kwalifikacja wstępna bo mam wydane prawo jazdy kat.C przed tym terminem,a CE mogę sobie dorobić kiedy będę chciał.

Sprawa druga odnośnie kursu na przewóz rzeczy.Powiedział mi w ośrodku szkolenia kierowców tam gdzie robiłem prawko i kurs na przewóz rzeczy że jak zrobie sobie kurs na przewóz rzeczy do kat.B,C to że jak zdam kat.CE to wyśle moje zaświadczenie od kursu na przewóz rzeczy( który już posiadam do kat.B,C) i przerobią mi go na kat.CE
A ost jak tam byłem (po to zaświadczenie to zapytałem sie jeszcze raz)i powiedział mi że już nie trzeba nic wysyłać bo ost.wysłał papiery chłopaka co miał kat.B,C wbitą w zaświadczeniu a chciał przerobić do CE i sam mi pokazywał że odesłali te papiery i było już napisane że nie trzeba nic wymianiać,bo szkolenie na kurs na przewóz rzeczy jest takie samo na kat.C i na CE.
Moje pytanie Wy też tak mieliście? bo ja ja i tak bym wolał mieć wbite w zaświadczeniu że posiadam kat.B,CE.a nie samo C Bo póżniej może mieć ktoś obiekcje w stosunku do mojego zaświadcznia.
Ps.Ale i tak chyba będę musiał im je odesłać bo jest błąd w zaświadczeniu!
w nr.prawa jazdy jest końcówka /3816 a powinno być 1816....


Post Wysłano: 11 lip 2009, 20:06

Cytuj:
Moje pytanie Wy też tak mieliście? bo ja ja i tak bym wolał mieć wbite w zaświadczeniu że posiadam kat.B,CE.a nie samo C Bo póżniej może mieć ktoś obiekcje w stosunku do mojego zaświadcznia.
Piszę to chyba setny raz na tym forum:

Ja mam wpisaną samą kat. B, bo zrobiłem kurs na przewóz rzeczy w trakcie kursu na kat. C i NIE BYŁO I NIE MA ŻADNEGO PROBLEMU Z TYM gdy szukałem pracy.


Post Wysłano: 11 lip 2009, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ja myśle, ze temat (niekoniecznie ten) trzeba podwiesić oraz odpowiednio go nazwać. Po to jest właśnie przyklejanie tematów ale...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: