Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 cze 2009, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 cze 2009, 22:00
Posty: 1
GG: 0

WITAM;;;
Mam problem z mercedesem atego r 2001 z układem chłodzenia.Klejony był zbiorniczek wyrównawczy i od tamtej pory raz jest za mało płynu a raz za dużo robi się też podciśnienie i rośnie temperatura nawet do 120 stopni.Co może być przyczną tego problemu.Jeśli ktoś wie proszę o pomoc. Pozdrawiam RAFAŁ;;


Post Wysłano: 03 cze 2009, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2009, 19:46
Posty: 45
GG: 0

Zbiorniczek jest w środku podzielony na kilka komór i prawdopodobnie ścianki te uległy też uszkodzeniu i jest nieprawidłowy obieg cieczy.


Post Wysłano: 05 cze 2009, 23:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2009, 13:32
Posty: 2
GG: 0
Samochód: ATEGO

Cześć Kolego. Miałem ten sam problem jest to na 90% uszczelka pod sprężarką powietrza.Po wymianie jest już cacy.Było tak,że po nocy zbiorniczek wyrównawczy był pełen lecz nie zawsze.temperatura na wolnych obrotach nie chciała sie podnosić pow.40*C.Kiedy ruszyłem po niedługim czasie skakała do 110*C potem spadała do normalnej i trzeba było dolać płynu.W zimę często zamarzał mi układ ham.i świeciła się kontrolka woda w zbiornikach pow.Po wymianie uszczelki wszystkie dolegliwości zniknęły.Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: