Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 sie 2011, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lut 2009, 20:28
Posty: 42
Lokalizacja: Świnoujście [ZSW]

Wtorek (2 sierpnia) , Iveco widziane na A4 w okolicach Gliwic.


Post Wysłano: 20 mar 2012, 22:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 lut 2010, 20:00
Posty: 26

Auto widziane dziś około godziny 14 w Autosanie

_________________
Renault Magnum 430 - 1999r.
Naczepa Kogel SN 24 - 1994r.
Star 1142 - 1990r.


Post Wysłano: 31 mar 2012, 18:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

W Brzesku. Data w nazwie pliku:
Obrazek

Za mało czasu niestety, żeby pod drogę podejść.


Post Wysłano: 01 kwie 2012, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Dzięki Przemo. Starszy leciał na Wieluń :wink:
Jutro śmiga na Grudziądz, gdzieś ok. 5 leci przez Rzeszów--->Radom :!:


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 16:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 maja 2006, 15:22
Posty: 63
GG: 5888848

Jak się sprawuje? Jaki przebieg? Ogólnie opowiedz co z autkiem ;)

_________________
"Z przodu droga z tylu dym, daje w piz*** bo mam czym."

Słowa śp. Dziadka kierowcy


Post Wysłano: 02 kwie 2012, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Jak się sprawuje? Jaki przebieg? Ogólnie opowiedz co z autkiem ;)

Przebieg to coś około 578 000 jak się nie mylę, dziś nawet spoglądałem rano.
Autko sprawuje się dobrze jak na razie brak jakiś poważniejszych usterek. Tato jest bardzo zadowolony, jeździ już kilka lat tą straliską i jak na razie nie rozgląda się za nowym wozem :) Odpukać straliska pracuje dobrze i powala wszelkie stereotypy o iveco! Poprawić kilka rzeczy w zabudowie zadbać pomalować i iveco jeszcze posłuży kilka dobry lat :]

Pozdrawiam


Post Wysłano: 16 kwie 2012, 12:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Przepraszam że post pod postem ale zrobiłem kilka świeżych zdjęć :wink:

Przed świętami wybrałem się z ojcem solówką do Łańcuta i na powrocie wzięliśmy jakąś blachę do Sanoka.
ObrazekObrazek
2 zdjęcia z wizyty w Pks Łańcut :]

A tutaj zdjęcia z wczoraj, straliska dostała nowe felgi na przód oraz z tyłu na ciągnącą :U
ObrazekObrazekObrazek

Pozdrawiam


Post Wysłano: 18 cze 2012, 2:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sie 2008, 23:32
Posty: 366
Samochód: zielony TGA
Lokalizacja: mazowsze

Leciał dziś około godziny 21 trasą S7 na Warszawę 8)


Post Wysłano: 21 cze 2012, 12:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 mar 2007, 12:14
Posty: 570
GG: 9870144
Samochód: Scania R450
Lokalizacja: Kobierno/Kalisz

Wyjeżdżając z AS24 w Krośniewicach udało mi się zrobić takie słabe zdjęcie:
Obrazek

_________________
"Ten, który boi się zdobywać jest skazany na porażkę" - Napoleon Bonaparte


Post Wysłano: 27 cze 2012, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Dzięki Evil!
Z newsów to przyczepa poszła do piaskowania, i ma dostać nowe szmaty bo stare już są tak połatane że strach brać jakieś ładunki żeby tego nie pozalewało :wink: Idą wakacje więc myślę że trochę odkurzę w temacie!

Pozdrawiam


Post Wysłano: 20 lip 2012, 0:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lip 2012, 0:16
Posty: 1

Witam serdecznie. Niedawno zatrudniłem się w nowej firmie w której przydzielili mi właśnie takie Iveco tylko że siodłowca sprzęgniętego z wanienką. Wożę żwir na dość krótkie odległości ale wciąż nie mogę wyczuć tego samochodu w względów ekonomicznych . I właśnie mam do pana bartekpielnia takie pytanie. Otóż wychodzi mi dość duże spalanie i chciałbym się dowiedzieć w jakich zakresach obrotów będzie najmniejsze spalanie, i przy jakich obrotach zmieniać biegi żeby jeździć najoszczędniej. Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeżeli coś nie tak napisałem to przepraszam, jestem na forum nowy i mam nadzieję że mi wszystkie błędy wybaczycie :] . Pozdrawia.


Post Wysłano: 20 lip 2012, 17:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Nie wiem ile masz KM ale ja jezdze sam 440 i najlepiej ekonomicznie wychodzi poprostu jezdzac w zielonym polu - 1400 i zmiana biegu, rozpedzone auto utrzymywac w polowie zielonego pola a nawet przed polowa. Nie wiem jakie masz spalanie ale nie porownuj jezdzenia na zwirownie i krtokie kolka do tychco w trasy jezdza - 5 litrow roznicy w spalaniu jak nic jest.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 22 lip 2012, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Witam serdecznie. Niedawno zatrudniłem się w nowej firmie w której przydzielili mi właśnie takie Iveco tylko że siodłowca sprzęgniętego z wanienką. Wożę żwir na dość krótkie odległości ale wciąż nie mogę wyczuć tego samochodu w względów ekonomicznych . I właśnie mam do pana bartekpielnia takie pytanie. Otóż wychodzi mi dość duże spalanie i chciałbym się dowiedzieć w jakich zakresach obrotów będzie najmniejsze spalanie, i przy jakich obrotach zmieniać biegi żeby jeździć najoszczędniej. Z góry dziękuję za odpowiedź. Jeżeli coś nie tak napisałem to przepraszam, jestem na forum nowy i mam nadzieję że mi wszystkie błędy wybaczycie :] . Pozdrawia.

Tak jak napisał kolega 5eba najniższe spalanie powinno być w zakresie obrotowym określonym zieloną kreską, ale dochodzi do tego jeszcze styl jazdy, przewidywanie na drodze, nie jestem szkoleniowcem od ekonomicznej jazdy więc nie znam złotego leku na tą dolegliwość:D
Nasze iveco pali 32-34l/100km na krajówce zależy też od tego jaka trasa podejdzie , ale w firmie był stralis co miał poprzestawiane w komputerze dawki i kopyto miał ogromne, ale cyckał 40l/100 :lol:
Kolego nie ma co porównywać jazdy pod łódką na krótkich dystansach, co innego jedzie się po autostradzie gdzie auto płynie na tempomacie, a co innego szlifowanie po zwykłych drogach ciągle na redukcjach :] Za wiele nie pomogę bo po prostu nie jestem żadnym ekspertem od ekonomicznej jazdy..


Post Wysłano: 22 lis 2012, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2006, 0:33
Posty: 295
GG: 0
Lokalizacja: z nienacka

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Stralis doczekał się następcy:
Obrazek
W tak smutnej chwili, trzeba by sklecić parę słów na temat starej drezyny. Wóz dający kłam wszelkim opowieściom o awaryjności Iveco. Wyglądał jak wyglądał, ale jak go w TVNie pokazywali to ładnie się prezentował ;]


Post Wysłano: 24 lis 2012, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Obrazek
Podrzucam foteczke taką z konfrontacji;)
Wraz ze zmianą samochodu zmieniają się i obsługiwane kierunki, tato postanowił poszerzyc swoje horyzonty zawodowe :D i wybrał się na wojaże po Europie.
Jak wróci z Francji to myślę że przybliże forumowiczą troszeczke bliżej nowy samochód :]

P.s wrzucam również link o którym mówił Ukasz http://tvnplayer.pl/programy-online/wyp ... 10998.html od 1 minuty straliska.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 25 lis 2012, 0:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Fajna zmiana, zdecydowanie bardziej podobają mi się te nowe Stralisy. Może uda się go sfotografować w Brzesku, bo w sumie już parę wozów z Waszej firmy złapałem. Czerwony Stralis to jakiś świeży zakup w firmie, czy już chwilę jeździ?

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 25 lis 2012, 12:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
Fajna zmiana, zdecydowanie bardziej podobają mi się te nowe Stralisy. Może uda się go sfotografować w Brzesku, bo w sumie już parę wozów z Waszej firmy złapałem. Czerwony Stralis to jakiś świeży zakup w firmie, czy już chwilę jeździ?
Przyszły 3 sztuki czerwone, hm myślę że już są w firmie z półtora miesiąca, tato nawet był już w Poznaniu nim ale czekał na wyrobienie karty i te inne formalnosci i się troche przedłużyło. Docelowo planujemy doprowadzić straliske do podobnego stanu jak tutaj :)
Obrazek
Wtedy 3 czerwone bedą podobne, narazie nie było czasu bo samochód był w drodze ale myślę że niedługo się doczeka.


Post Wysłano: 24 gru 2012, 14:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Może kilka słów wstępu zanim przedstawię nowy wóz którym obecnie będzię podróżował tata. A więc po dłuższym namyśle tato doszedł do wniosku że trzeba poszerzyć swoje zawodowe doświadczenia o jazdę po krajach europejskich, co prawda zdarzało mu się czasami na krajówce pojechać np do Czech ale to raptem 100 km po za granice Polską. Teraz już pełną parą wyruszył w Europe, był już w Anglii oraz kółko Polska->Francja->Hiszpania->Polska. Nowe doświadczenie, trochę strachu było ale ogólnie nie jest źle, daje się zauważyć że w kraju miał czasami po 3 razy rozplandeczyć zestaw na obie strony więc to dawało popalić, teraz więcej jest żmudnej jazdy :) Co do samochodu to do firmy zostały przyprowadzone końcem września 3 sztuki, wcześniej śmigały pod wywrotami czego dowodem są "koguty" na dachu, jak to pod wywrotkami w środku w kabinie była spora pustynia, 2 dni zajęło nam doprowadzenie samochodu do przystępnego stanu, trochę pracy włożyliśmy ale mieszkać w 1cm kurzu/brudu na tapicerce oraz na leżankach to niedorzeczność. Narazie tato po tych 2 kursach jest zadowolony, trochę nie mógł się przyzwyczaić z zamiany bo poprzednik miał kabine na poduszce obecny stralis z przodu jest na resorze ale fotel w starym był zepsuty a tutaj chodzi wiec to prawie na to samo wychodzi:)
A i prosił bym admina o zmienienie tematu na Iveco Stralis 430 AS/Iveco Stralis II

Marka: -Iveco
Model: -Stralis II ,E5, 450KM
Kabina:- AS/ nie salonka
Rok produkcji: - 2008
Przebieg: - 185000
Wyposażenie: -Skrzynia manualna ABS, EBS, ASR el. szyby, el. lusterka, szyberdach i roleta, klimatyzacja, wspomaganie kierownicy, kierownica wielofunkcyjna, tachograf, ogrzewanie postojowe, kabina sypialna, lodówka, Radio CD Iveco, fotele pneumatyczne,komputer pokładowy,elektryczne podnoszenie kabiny,podświetlane schowki, "koguty"
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: - Naczepa Trailis
Rok produkcji Naczepy:- 2008
Obsługiwane kierunki: -Anglia,Hiszpania,Francja,Ukraina,Belgia,Niemcy,Polska

Fotki:
ObrazekObrazek
Obrazek


Post Wysłano: 24 gru 2012, 15:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2006, 17:33
Posty: 172
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

No i gitarka... niech ojciec kreci km... pomału do przodu, a że troche strachu- kiedyś bedzie sie z tego śmiał :U jak to pierwsze kroki stawiał na UE
A że chodzą słuchy ze Iveco i bla bla bla......... to guzik prawda, doceni to tata jak w górki gdzieś poleci, powodzonka na nowym sprzęcie :D


Post Wysłano: 24 gru 2012, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 kwie 2009, 14:57
Posty: 99
GG: 9025597
Samochód: Iveco Stralis

Cytuj:
No i gitarka... niech ojciec kreci km... pomału do przodu, a że troche strachu- kiedyś bedzie sie z tego śmiał :U jak to pierwsze kroki stawiał na UE
A że chodzą słuchy ze Iveco i bla bla bla......... to guzik prawda, doceni to tata jak w górki gdzieś poleci, powodzonka na nowym sprzęcie :D
Najgorzej jest się porozumiewać mówi że ręce bolą :lol: narazie obyło się bez kłopotów więc w miarę przyzwoicie było, co do jazdy iveco to w firmie są prawie same iveca przynajmniej tato miał do czynienia tylko z tą marką i nie powiem odpukać dobre wozy mu się trafiały :]


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: