Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: brak pauzy !!!
Post Wysłano: 18 kwie 2009, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2008, 21:55
Posty: 23
GG: 2491570

koledzy mam pytanko...
jechalem z kolega, ktory teoretycznie byl bardziej doswiadczony ode mnie bo 18 lat doswiadczenia i od roku na kartach cyfrowych... ja tez jezdzilem i wiem o co biega, ale nie wnikalem bo sadzilem ze sie zna... no i jechalismy w podwojnej obsadzie i stanelismy na pauze, no i on normalnie nacisnal pauze i wszystko niby ok, problem w tym ze nacisnal tylko sobie bo on konczyl, a ja zostalem na czuwaniu, no i teraz jest spory problem , bo podczas kontroli jestem uwalony. Kapnalem sie , ale po pauzie i to juz wtedy za pozno, ale powiedzcie czy da sie z tego jakos wykrecic podczas kontroli? No wiadomo ze jak zaba czy pastuch mnie zlapie to zaplace za to i to w euro a to jest spory wydatek :( Macie jakies rady ? tylko prosze bez takich " modl sie zeby przez nastepne 28 dni Cie nie drapneli" bo to juz znam :)


Post Wysłano: 18 kwie 2009, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2007, 10:10
Posty: 191
Lokalizacja: Rudnik koło Myślenic

Miałem podobną sytuację,nie zmieniłem na selektorze,"innej pracy" na "pauzę"i 24 h wykręciłem na "innej pracy".zorientowałem się dopiero w momencie rozpoczęcia jazdy. Zrobiłem wydruk,opisałem całą sytuację i na odwrocie ręcznie zaznaczyłem czas pauzy. nie miałem kontroli i nie wiem czy to coś by dało,ale to chyba jedyne wyjście.

_________________
Ja nie kłamię,ponieważ nie pamiętam co komu mówiłem ! :)


Post Wysłano: 18 kwie 2009, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2007, 20:02
Posty: 494
GG: 2172953
Samochód: najlepszy samochód świata. Służbowy
Lokalizacja: Oslo / Gdańsk

Cytuj:
koledzy mam pytanko...
jechalem z kolega, ktory teoretycznie byl bardziej doswiadczony ode mnie bo 18 lat doswiadczenia i od roku na kartach cyfrowych... ja tez jezdzilem i wiem o co biega, ale nie wnikalem bo sadzilem ze sie zna... no i jechalismy w podwojnej obsadzie i stanelismy na pauze, no i on normalnie nacisnal pauze i wszystko niby ok, problem w tym ze nacisnal tylko sobie bo on konczyl, a ja zostalem na czuwaniu, no i teraz jest spory problem , bo podczas kontroli jestem uwalony. Kapnalem sie , ale po pauzie i to juz wtedy za pozno, ale powiedzcie czy da sie z tego jakos wykrecic podczas kontroli? No wiadomo ze jak zaba czy pastuch mnie zlapie to zaplace za to i to w euro a to jest spory wydatek :( Macie jakies rady ? tylko prosze bez takich " modl sie zeby przez nastepne 28 dni Cie nie drapneli" bo to juz znam :)

Ja bym na Twoim miejscu zrobił wydruk z jego karty z tej doby gdzie razem robiliście pauzę, woził to ze sobą, wtedy inspektor porówna, zobaczy że razem staliscie, i wtedy bez problemu się wytłumaczysz, że kolega po prostu zapomniał wcisnąć odpowiedni przycisk.

_________________
Pozdrawiam - Łukasz
Był DAF XF 105.510 SSC 6x2 <- Kto śmiał to usunąć? :(
Mam uczulenie na dzieci Neo, i pseudokierowców z prawego fotela!


Post Wysłano: 18 kwie 2009, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2008, 21:55
Posty: 23
GG: 2491570

zrobilem swoj wydruk, opisalem go i zrobilem rowniez wydruk drugiego kiermana i tam jest przeciez nr rej. czas jazdy i pauzy no ale jak wiadomo to jest tylko przykrywka, ale czy to cos da to niestety watpie :(


Post Wysłano: 18 kwie 2009, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2007, 20:02
Posty: 494
GG: 2172953
Samochód: najlepszy samochód świata. Służbowy
Lokalizacja: Oslo / Gdańsk

Nie panikuj, to wystarczy. Nie powinni Ci nic za to zrobić, jak im pokażesz oba wydruki.

_________________
Pozdrawiam - Łukasz
Był DAF XF 105.510 SSC 6x2 <- Kto śmiał to usunąć? :(
Mam uczulenie na dzieci Neo, i pseudokierowców z prawego fotela!


Post Wysłano: 19 kwie 2009, 1:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Cytuj:
Kapnalem sie , ale po pauzie i to juz wtedy za pozno
Parafrazując Gołasa z "Hydrozagadki"..

"I o to chodzi, i o to chodzi"

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: