Strona 17 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1922 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2010, 21:17
Posty: 4
GG: 0
Samochód: DAF 105.460

Celsa w Ostrowcu Swiętokrzyskim :p mozna wjechac na gornym łózku . Czasami zagladaja do kabiny .


Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1727
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Ja tam często bywałem i nigdy mi się nie zdarzyło żeby do kabiny zaglądali


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 maja 2010, 21:17
Posty: 4
GG: 0
Samochód: DAF 105.460

bo kolego nie zawsze zagladaja :P ale czasami sie zdarza


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

A nie prościej pokazać dowód na bramie? dopiszą Cie do przepustki i wszystko legal. Wiem bo sam tak tam robiłem, nawet z nieletnimi pasażerami..


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

!!!PILNE!!!

Czy do firmy EKO-TEK produkującej tekturę we Wrześni na ul. Owocowej 1 można wjechać razem z kierowcą?


Proszę o wszelkie informację.

_________________
Zapraszam na kanał


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 kwie 2010, 12:23
Posty: 144
Samochód: Najpierw trzeba zrobić ''B''

Kiedyś jak jechałem z tatą to miałem problem wjechania do fabryki papieru w Kostrzyniu nad Odrą , ale za drugim razem mnie wpuścili. :) Jak jechałem z tatą do Teresina koło Warszawy to musiałem przed bramą szybko wbić sie na górne wyro żeby mnie nie widzieli i żebym wjechał i sie udało :) . To wtedy nikt do kabiny nie zaglądał .


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2008, 21:18
Posty: 34
GG: 7557082
Samochód: DAF XF 95 SSC
Lokalizacja: Lubawa

Zakłady chemiczne ZACHEM w Bydgoszczy wpuszczają tylko osoby które ukończyły 18 lat za okazaniem dowodu najlepszym wyjściem jest łóżko spędziłem u nich na bramie 2 h i miałem szczęście że ładowali tylko solówkę jak ładują skład 5-6h.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 kwie 2008, 11:45
Posty: 72
GG: 2088941
Samochód: Rower górski
Lokalizacja: ludów śląski/ strzelin

Czy do wszystkich Volkswagenów nie wpuszczają dzieci? chodzi mi o całą Europe.

_________________
Moja fotogaleria
Kliknij


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2009, 13:15
Posty: 277
GG: 9969996
Lokalizacja: Dankowice, Bielsko-Biała,Edinburgh

Cytuj:
Wszystkie BASF-y w Niemczech można wjechać tylko z pasażerem który ma uprawnienia na przewożenie ADR. Oczywiście pasażer też musi mieć kask, kamizelkę,specjalne buty itp
Dorzuć do tego jeszcze całą skrzynkę z wyposażeniem adr ;/ a pozatym mało kto jeździ z kimś np syn z ojcem jeśli ten wiezie ADR;) chyba że ma 21 lat i kurs;) hehe a co do nie wpuszczania to nie wiem czy wcześniej było ale ELEKTROLUX w Siewierzu, za czasów jak nie miałem prawka to nie wpuścili mnie, a teraz to już wszędzie jako 2 kierowca;)

_________________
''Musisz sobie zadać jedno zaje*iście ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacznij to robić.''


B,C,KW,ADR, wózki widłowe, E w trakcie|| Niestety przecieranie szlaków zachodniej europy za sterami mastera :(


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Sklejka Pisz :) Poniżej 18 nie wpuszczą.

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lip 2007, 19:55
Posty: 19
GG: 5031959
Samochód: Volvo FH12 420
Lokalizacja: Bystrze k. Malborka

Cytuj:
Jak dobrze pamiętam, to w FM Logistic Mszczonów, nie wpuszczają dzieci.
Ale na górne łóżko i już.

Mojemu koledze, przydarzyło się, że go nie wpuścili i czekał za bramą 18 godzin :shock: :/ :shock:
Ale jak było już zimno to ochroniarz wziął go do budki...
Pozdro

Kolego tam wpuszczają bez problemu, tylko trzeba iść z kierowcą do portierni i wydają ci kartkę z oświadczeniem że jesteś pod jego opieką i nie wyjdziesz z kabiny. Byłem tam to wiem ale i tak wyszedłem do kibla ale w kamizelce.

Nie wpuszczają także w firmie STEICO Czarnej Wodzie k. Starogardu Gd. ale jak się schowasz na łóżku za zasłonką to nie ma problemu, ale musisz cały czas siedzieć za kotarą bo ochroniarze mają obchód, wczoraj mnie zgarnęli to powiedzieli ojcu że ostatni raz się wychyliłem, potem normalnie wjeżdżałem tylko tata zgłaszał tym dwóm co mnie zgarnęli że jestem w samochodzie na łóżku i normalnie wjeżdżałem.

_________________
Niczym wielki pociąg po stalowych torach pędzę ciężarówką po asfaltowych drogach.

VOLVO FH12 420


Tytuł: Re:
Post Wysłano: 17 lip 2010, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2009, 17:22
Posty: 29
GG: 0
Samochód: Iveco Daily Ford Transit
Lokalizacja: Gorlice

Cytuj:
tych portierów i ochroniarzy piździelców powinno sie obic równo, nie wiem co im to przeszkadza ze kierowca wjezdza z synem na zakład, ja bym sie schował gdzieś na wyrku i przykrył kocem a aparat bym dobrze schował


to nei jest ich wymysł nie mozesz tego zrozumiec maja taki przykaz

_________________
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)


Tytuł: Re: Re:
Post Wysłano: 17 lip 2010, 23:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
tych portierów i ochroniarzy piździelców powinno sie obic równo, nie wiem co im to przeszkadza ze kierowca wjezdza z synem na zakład, ja bym sie schował gdzieś na wyrku i przykrył kocem a aparat bym dobrze schował

A nie daj boże by spadło coś na kabinę i osoba, która się schowała w kabinie zginęła. Nie pomyślałeś o tym ?

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Tytuł: Re: Re:
Post Wysłano: 18 lip 2010, 12:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Cytuj:
Cytuj:
tych portierów i ochroniarzy piździelców powinno sie obic równo, nie wiem co im to przeszkadza ze kierowca wjezdza z synem na zakład, ja bym sie schował gdzieś na wyrku i przykrył kocem a aparat bym dobrze schował

A nie daj boże by spadło coś na kabinę i osoba, która się schowała w kabinie zginęła. Nie pomyślałeś o tym ?

Hmm.. Ciekawe co mi może spaść na kabinę np. na magazynie Tesco... Chyba ładunek gołębia....

_________________
Zapraszam na kanał


Tytuł: Re: Re:
Post Wysłano: 18 lip 2010, 12:23
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:
tych portierów i ochroniarzy piździelców powinno sie obic równo, nie wiem co im to przeszkadza ze kierowca wjezdza z synem na zakład, ja bym sie schował gdzieś na wyrku i przykrył kocem a aparat bym dobrze schował

A nie daj boże by spadło coś na kabinę i osoba, która się schowała w kabinie zginęła. Nie pomyślałeś o tym ?

Hmm.. Ciekawe co mi może spaść na kabinę np. na magazynie Tesco... Chyba ładunek gołębia....
Samolot z nieba..

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Tytuł: Re: Re:
Post Wysłano: 18 lip 2010, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Cytuj:
Cytuj:
Cytuj:

A nie daj boże by spadło coś na kabinę i osoba, która się schowała w kabinie zginęła. Nie pomyślałeś o tym ?

Hmm.. Ciekawe co mi może spaść na kabinę np. na magazynie Tesco... Chyba ładunek gołębia....
Samolot z nieba..

Jak ktoś ma pecha to i palec w dup*e złamie.

_________________
Zapraszam na kanał


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2010, 12:48
Posty: 8
GG: 0
Samochód: MAN 19-403 + cemento-naczepa,wanna
Lokalizacja: Zawiercie

Witam!Przeczytałem kilka stron z tego tematu i mam pytanie .
Czy na cementownie CEMEX w rudnikach można wiechać z kierowcą ????
Mam 13 lat i nie wiem czy mogę się wybrać w trasę :?: :?:


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 cze 2010, 14:23
Posty: 490
GG: 1
Samochód: MB Atego
Lokalizacja: Białystok, Polska B

Kampania Piwowarska oddział w Białymstoku. Nasza główna robota z roku na rok się waliło. Kiedyś można było wjechać z drugą osobą nawet ta osoba pomagała przy rozładunku/załadunku, potem można było ale osoba miała siedzieć tylko w aucie a teraz nie można. Ostatnio była sytuacja że kierowca miał dziecko, bodajże 10 lat chłopak, był zaawizowany jednak na bramie darli ryja ( za przeproszeniem ) że to wbrew przepisom bla bla bla, kierowca musiał napisać oświadczenie że bierze dziecko na swoją odpowiedzialność i takie tam, pół godziny w tył. Ja mam 16 lat więc zawsze jak zajedziemy tam w dzień to idę na bramę wyjazdową, niestety dookoła tylko jakieś koparki i góry piachu, nie ma gdzie usiąść a jeszcze jak się podejdzie blisko pod bramę to wyglądają oburzeni bo nie wiedzą po co Ty tu stoisz. Raz byłem w nocy z Tatą to stałem pod bramą wjazdową, bo do budki już nie wpuścili ochorniaż był rozbrajający bo co jakiś czas wychodził i pytał się czy mnie komary nie gryzą. :lol:

_________________
Karta rowerowa - 2005r.

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

Mondi Ruzomberok (chyba że ma się kask, okute obuwie, ale który kierowca woziłby tyle sprzętu ze sobą) - ja siedziałem na parkingu w cieniu i obserwowałem drogę (Severni hvezda jechała :D). Potem obserwowałem auta wyjeżdżające z zakładu i co widzę? Słowak sobie z córką wyjeżdża. Podejżewam że ja też bym na łóżku wjechał, ale spokojnie poczekałem tą godzinkę (dobrze że ładowali w innym miejscu, na rampach z przodu nawet 8h czekania)

Nicromet Skawina (chyba że będą awizowani dwaj kierowcy) - siedzisz w pokoju dla gości (6 krzeseł i stół, okno zasłonięte), czułem się jak w pokoju przesłuchań na policji. :twisted:

Can-Pack Brzesko - zatrudnili jakiś porąbanych ochroniarzy, emerytów (czasem wjedziesz, czasem nie), ja zawsze za firanki się chowam


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 gru 2007, 0:23
Posty: 109
GG: 10480858
Samochód: 440 dxi
Lokalizacja: Pniewy

Gorzów Wlkp. zakłady na przeciwko stacji PKS Gorzów Wlkp. nie pamiętam nazwy zakładów, ochroniarz miał problemy z wpuszczeniem mnie 17 latka, skończyło się na pogadance i normalnym wjeździe. Myślę, że gdybym był z mniej wygadanym kierowcą to bym nie wjechał.

_________________
Uczeń Technikum Logistycznego ;)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1922 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: