Strona 16 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1822 Następna
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 gru 2008, 19:03
Posty: 1314
Samochód: TGL / A4
Lokalizacja: SKL

Cytuj:
Takie mam pytanie czy wy na prawdę macie taki problem poczekać te kilkadziesiąt minut na portierni wypić kawę zamiast kryć się po aucie i narażać siebie oraz kierowca na problemy jakie mogą z tego wyniknąć ze ktoś was znajdzie lub wydarzy się jakiś wypadek
Jak ktoś kogoś przemyca na górnym łóżku za zakład to chyba racjonalne jest to że ta osoba nie kręci się po zakładzie tylko grzecznie czeka w aucie.

Aa i jeszcze jedno jaki masz tu na myśli wypadek ? Podczas przygotowywania naczepy do rozładunku/załadunku latające deski po kabinie :>

To Ty jeszcze Bajzel dobrze miałeś bo w Polsce czekałeś.

Ja podajże 2 lata temu na Węgrzech czekałem przed bramą Tesco jakieś 2h, upał jak nie wiem co, ani usiąść ani się czegoś napić, kompletna porażka.

W Zawierciu też nie wpuścili mnie na zakład i musiałem czekać na "portierni" 9h :/ I jeszcze ten cieciu...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
To Ty jeszcze Bajzel dobrze miałeś bo w Polsce czekałeś
Plus tylko taki, że czułem polskie powietrze, bo nie było nawet do kogo ust otworzyć :D Bodaj 11 lub 12 lat miałem wtedy, teraz to z przymrużeniem oka traktuję, ale wtedy - no umówmy się, nie było mi do śmiechu :P

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Dwa lata temu na Slovnafcie w Bratysławie czekałem 6h na portierni. W tym roku w Kwidzynie 3h mimo iż
Cytuj:
Jak ktoś kogoś przemyca na górnym łóżku za zakład to chyba racjonalne jest to że ta osoba nie kręci się po zakładzie tylko grzecznie czeka w aucie.

Aa i jeszcze jedno jaki masz tu na myśli wypadek ? Podczas przygotowywania naczepy do rozładunku/załadunku latające deski po kabinie :>
na awizacji było moje nazwisko jako 2 kierowca.

W tamtym roku w Danii jeden z tamtejszych kierowców przyłożył na zakładzie w ciężarówkę mojego ojca która stała przed portiernia gdy ojciec załatwiał papiery. Skasował ładny kawałek prawej strony kabiny oczywiście nikomu w środku nic by się nie stało ale dym byłby niezły gdyby się okazało ze na zakład wjechał ktoś kogo nie ma w bazie danych firmy.

W tamtym roku auto z firmy w której pracuje tata przewaliło się podczas rozładunku(silos) nie chce sobie nawet wyobrażać co by było gdyby na łózko leżała wtedy osoba bez obrażeń by się nie obyło.

Tam gdzie nie wpuszczają się nie wjeżdża takie moje zdanie koniec kropka. Jeśli jadę z ojcem zawsze na portiernie idziemy we 2 i pytamy czy można wjechać jeśli tak dostaje plakietkę przeważnie z napisem Visitor ubieram się w odpowiedni strój tj kask kamizelka buty ochronne i wjeżdżam jeśli nie ma zgody siedze na portierni i czekam. Nie raz czekałem na Zakładach Azotowych Puławy ponad 5h i jakoś z tego powodu nie plącze

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

Cytuj:
Tam gdzie nie wpuszczają się nie wjeżdża takie moje zdanie koniec kropka. Jeśli jadę z ojcem zawsze na portiernie idziemy we 2 i pytamy czy można wjechać jeśli tak dostaje plakietkę przeważnie z napisem Visitor ubieram się w odpowiedni strój tj kask kamizelka buty ochronne i wjeżdżam jeśli nie ma zgody siedze na portierni i czekam.
I tego powinniśmy się wszyscy trzymać.
Osobiścnie nie mam okazji często gościć w firmach, które mają ograniczenia, ale zdarza się.
Na ten przykład w Rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach (Lotos) ładnie podszedłem z Ojcem do ochroniarzy i zapytałem czy mogę wjechać na teren zakładu. Dostałem ładną plakietke i wjechałem. Podobna sytuacja była w Fiacie w Tychach, jednak tam zostałem uprzejmie poinformowany, że nie ma takiej możliwości. No trodno, poczekałem chwilę na portiernii, nawet udało mi się zamienić słówko z ochroniarzem ;)
Podsumowując:
Jak można, to czemu nie, jednak jeśli jest zakaz to jest zakaz ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 23 lut 2008, 12:53
Posty: 318
GG: 11187010
Samochód: BMW E36 M52b20
Lokalizacja: k. Łańcuta

Według mnie to mniejsze problemy sprawiają za granicą niż w Polsce. Jeżdżąc za granice nigdy nie miałem żadnych problemów z wjazdem na firmę np. różnego rodzaju huty, nawet na volkswagenie nie miałem problemu, a w Polsce to zawsze ktoś się musi przyczepić.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 lis 2008, 21:43
Posty: 43
GG: 0
Samochód: Skoda Felicia 1.3 MPi
Lokalizacja: Siedlce/Kotuń

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2008, 20:08
Posty: 86
GG: 31115452
Samochód: SCANIA R420

Dla mnie najbardzie po****** firma to jest INDESIT w radomsku. Miał ktoś przyjemność tam być??


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Dla mnie najbardzie po****** firma to jest INDESIT w radomsku. Miał ktoś przyjemność tam być??
Możesz powiedzieć coś więcej.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Cytuj:
Dla mnie najbardzie po****** firma to jest INDESIT w radomsku. Miał ktoś przyjemność tam być??
Cytuj:
Możesz powiedzieć coś więcej.
Nie wpuszczą za cholerę... :D Gdyby mogli to nawet nie wpuszczaliby kierowców... To samo jest z podaniami o pracę - zostawiasz "na budce". ;)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Od zbierania podań do pracy to jest miejsce na ul. Kościuszki.
A ze nie wpuszczają to się nie dziwie. Sam jakbym był właścicielem firmy to bym nie wpuszczał niepełnoletnich.

Znam kilku chłopaków co tam jeżdżą i nie mieli problemu z załadunkami i rozładunkami

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 paź 2008, 20:08
Posty: 86
GG: 31115452
Samochód: SCANIA R420

Nie chodzi o niepełnoletnich. ale kolega z firmy który załadował się wcześniej odstawił auto na bok bo prawie pauza mu wyszła i przyszedł do mnie do auta pogadać. no i jak przyszła na mnie kolej wjazdu to na bramie kolega musiał iść po dokumenty do auta żeby go wpuścili :evil:
budynek jest 360stopni monitorowany i żeby tam czasem ktoś im do kieszeni lodówki nie schował. (mają po prostu głupie zasady)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 mar 2010, 15:03
Posty: 17
GG: 0
Samochód: VoLvO

Wszystkie BASF-y w Niemczech można wjechać tylko z pasażerem który ma uprawnienia na przewożenie ADR. Oczywiście pasażer też musi mieć kask, kamizelkę,specjalne buty itp

_________________
Być kierowcą - styl, życia, praca, miłość, pasja...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 wrz 2009, 17:33
Posty: 41
GG: 0
Samochód: Taczka
Lokalizacja: Zielona Góra Falubaz!!!

Ja ma dla was chłopaki sposób na wjechanie na każdy zakład (zakładając ze umiecie jechać ciężarówka)przed firma zamieniacie się z ojcem,wujkiem itp.ojciec idzie do ochroniarzy po przepustkę itp.przychodzi wjeżdżacie i po sprawie.Ja tak zawsze robię mam 15 lat ale wyglądam co najmniej na 19 bo jestem wysoki.

_________________
Pociągi Na Tiry!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Ja kiedyś musiałem W Volvie F12 leżeć 1,5h pod łóżkiem, na hucie w Świętochłowicach, bo nie mogłem się wychylić bo kazali stanąć idealnie pod kamerką....

_________________
Zapraszam na kanał


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Posty: 96
Samochód: co popadnie
Lokalizacja: Strzegom

Kapsiu. Nie wjedziesz tak na każdy zakład. W faureci oddział Grójec przed wjazdem musisz pokazać dowód osobisty oraz prawo jazdy że jestes jako drugi kierowca, choć i tak nie zawsze wpuszczają dwóch kierowców.

_________________
#ircownia
This is an attack!
Być prawdziwym Polakiem znaczy dbać o swój język Ojczysty!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Cytuj:
Ja kiedyś musiałem W Volvie F12 leżeć 1,5h pod łóżkiem, na hucie w Świętochłowicach, bo nie mogłem się wychylić bo kazali stanąć idealnie pod kamerką....
Ja jeszcze nigdy na tej hucie nie musiałem się chować, zawsze normalnie się wjeżdżało.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 sty 2010, 3:34
Posty: 625
Samochód: Żubr XF 105
Lokalizacja: Częstochowa SCZ

Tak, ale ja wjeżdżałem tam w ten sposób, jakieś 10 lat temu, więc trochę mogło się zmienić...

_________________
Zapraszam na kanał


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 lut 2009, 19:48
Posty: 97
GG: 19905821
Samochód: ---
Lokalizacja: Środa Śląska

Nie wiem jak jest teraz , ale pamiętam ,że nie można było wjeżdżać do Huty Stali w Zawierciu . Czasami po 10 godzin siedziało się w tych ich pomieszczeniu :/ .No i jeszcze Huta Głogów , gdzie niedość ,że nie pozwalają wpuszczać drugiej osoby to muszą pytać o zgodę przełożonych aby ta osoba mogła wejść do środka do biura . Raz była sytuacja ,że deszcz lał ,ale i tak nie mogłem wejść do środka , musiałem stać i moknąć .


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Nie wpuszczają też do Magazynów Tesco w Legionowie. Siedziałem na bramie, i dowiedziałem się że gdybym leżał na łóżku to nie robili by mi problemów z wjazdem. Po 10 minutach kazał założyć mi kamizelkę i iść do auta.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 sty 2010, 20:21
Posty: 109
GG: 7363390
Samochód: Opel Vivaro
Lokalizacja: Częstochowa SC/ Łódź

Bumar Łabędy, w sumie nie dziwie się dlaczego... placówka wojskowa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 16 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 114 15 16 17 1822 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: