Strona 7 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 922 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2006, 10:04

Nie wpuszczją w kraju na Stomil Olsztyn na bramie surowców. Już nawet nie chodzi o relacje ojciec-syn czy temu podobne. Jeśli idzie podwójna obsada to jeden z kierowców kibluje na bramie. Czasem nawet i 10 godzin. A numer z gówrnym łóżkiem nie przechodzi. Włażą do kabiny i patrzą.
Tak samo jest w Dortmundzie, na Deutsche Gass Russ Werke. Też 2 kierowców nie może wjechać.
Obie sytuacje znam z autopsji.
Na Rafinerii Jasło tylko się ochrona strzela, jak nie poda się, że się wjeżdza we 2.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2006, 14:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Cytuj:
Nie wpuszczją w kraju na Stomil Olsztyn na bramie surowców. Już nawet nie chodzi o relacje ojciec-syn czy temu podobne. Jeśli idzie podwójna obsada to jeden z kierowców kibluje na bramie. Czasem nawet i 10 godzin. A numer z gówrnym łóżkiem nie przechodzi. Włażą do kabiny i patrzą.
To tu mówisz jakąś bzdurę po pierwszo to nie jest już Stomil Olsztyn tylko Michelin , jak wjeżdza dwuch kierowców to nie ma problemów , nikt nigdzie nie "kibluje"Wszystkie ładunki są awizowane to niewiem jakie 10 godzin.

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lis 2006, 17:54

Marcin - wjeżdzałem na surowce. NIE MOŻE wjechać 2 kierowców. Nie mówię o bramie zbytu, gdzie ZABIERASZ opony, ale o tej, na którą przywożone są wszystkie półprodukty do DAWNEGO STOMIL-u

A co do nazwy zgodzę się, że jest to MICHELIN. Ale zarzucanie mi, że piszę bzdury jest nie na miejscu. Przy mnie chciało wjechać 2 kierowców z Rumunii, na podwójnej obsadzi i nie było zmiłuj.


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2006, 15:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2006, 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Zduny

Nie wpuszczają na VW Polkowice, ale ja jakoś wjechałem, jako 2 kierowca :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 0:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Niewiem czy teraz jeszcze jest ale wiem ze cementowni Ozarow i w Okocimiu bodajrze w Tarnowie? do ilus tam lat


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 9:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Okocim jest w Brzesku, 35km od Krakowa w kierunku Krakowa.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 14:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 mar 2006, 19:14
Posty: 72
GG: 5959988
Lokalizacja: Poznan

Do VW w Swarzędzu tez nie wjedziesz z dzieciakiem.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 15:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lis 2006, 17:52
Posty: 161
Lokalizacja: Knyszyn->(Podlasie)<-Poland

ja jak jeżdziłem z tatem do Lider Prisa w Legionowie to tam na baze mogą wchodzic tylko kierowcy :!: ale na plac pozwalali mi razem wjeżdzać :wink: raz mi nawet sie udało wejść do środka jak założyłem kamizelke z Dafa bo tam dają przy wjeżdzie, ale to był tylko ten 1 raz :(

_________________
Obiekt mego pożądania -Renault Magnum Vega!!!


"Zamiast szukać winnych jak najdalej od siebie wystarczy spojrzeć w lustro i zacząć poprawę od najtrudniejszej osoby: samego siebie."-Cyryl


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2006, 19:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

Cytuj:
Do VW w Swarzędzu tez nie wjedziesz z dzieciakiem
chyba, że ktoś z rodziny pracuje na magazynie ;) więc looz

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 10:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

W Jaśle w "nowym stylu" też nie wjedziesz(chyba że masz znajomości :wink: )
ale dziś jak byliśmy się ładowac to Tato zapisał mnie jako drugiego kierowce i poszło pezproblemu :wink: 8)

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 15:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

hm.. z nowości to nie wpuścili mnie ostatnio na plac rozładunkowy pod Realem w Sączu. i pod C.H krokus - geant w Krakowie... odbiło ?!

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 17:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Jak jedziesz np. z tatą to powiedz żeby cie zapisał jako drógi kierowca to czasem przechodzi!! ale to tez zalerzy jak wyglądasz :wink: :wink: 8)

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2006, 18:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lip 2006, 11:06
Posty: 380
GG: 0
Samochód: Opel Zafira 2.0 DTi
Lokalizacja: Kraków

190 wzrostu 98 kg. na wadze, hmm.. i do tego od 3 tygodni sie nie goliłem ;P

_________________
ze mnie to tiroweic żaden :(!


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 13:25

Jak ktoś jedzie do Popradu (SK) na Whirpool-a to bez problemu wjedzie z drugą osobą. Zabrałem ze sobą kolegę na "wycieczkę" i bez problemu go wpuścili.
CIBA-Flex w Francji (Saint-Jeorie) bez problemów można wjechać.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 14:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

W Polifarb Cieszyn nie chcą wpuszczać

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 14:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2006, 19:04
Posty: 67
Lokalizacja: Syców

Przeczytałem cały ten wątek i nasuwa mi się kilka stwierdzeń.
Większość wypowiedzi pokazuje obraz biednego dziecka / nastolatka, który nie został wpuszczony na zakład przemysłowy. Dziwią mnie przy tym wasze pretensje- przecież w zakładach takich nie ma miejsca dla dzieci (nie licząc imprez integracyjnych organizowanych w czasie, gdy fabryka jest unieruchomiona). Powiedzcie mi kto ma odpowiadać za wasze bezpieczeństwo i kto "beknie", jeśli (odpuka) komuś z was coś się stanie - no własnie wy i wasze rodziny miały by pretensje do zakładu. Sorki, ale nie dziwię się zachowaniu ochrony. W większości przypadków o ich przepisach nie decyduje sam zarząd firmy, ale i władze firm ochroniarskich, które jako firmy zewnętrzna na życzenie zakładu przemysłowego zapewniaja porządek na terenie fabryki. Może jeszcze taki ochroniarz powinien robić wam herbatkę i ciasteczka... Bądźmy realistami. Nieletnich w zakłądach przemysłowych być nie powinno (no chyba prócz ewentualnych praktykantów, ale to inna sprawa).


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2006, 15:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

można i tak to zinterpretować....
ja nie myślę tu o udzielaniu się pzy załadunku itd, tylko o wpuszczenie na zakład w celu spędzenia czasu załadunku w kabinie...
fakt jeśli ładują nas suwnicą na terenie hali fabrycznej suwnicą jest to powszechnie zakazane bo niebezpieczne ale jeśli stoimy pod rampą np "biedronki" zagrożenia nie ma a i o takich sytuacjach tu pisze.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 mar 2007, 23:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2007, 17:39
Posty: 13
Lokalizacja: Bełchatów

siemka jak sie z tata ladowalem w Michrowie na Pepsi pod Warszawą o 2 w nocy to ochroniarz wlaz o 2 w nocy do kabiny i kazal mi wychodzic ;/ normalnie zal mie scisnol ale chocasz jedyne pocieszenie bylo to ze ciepla noc byla ;):)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 0:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lut 2007, 22:59
Posty: 59
Lokalizacja: Kępno

Cytuj:
Przeczytałem cały ten wątek i nasuwa mi się kilka stwierdzeń.
Większość wypowiedzi pokazuje obraz biednego dziecka / nastolatka, który nie został wpuszczony na zakład przemysłowy. Dziwią mnie przy tym wasze pretensje- przecież w zakładach takich nie ma miejsca dla dzieci (nie licząc imprez integracyjnych organizowanych w czasie, gdy fabryka jest unieruchomiona). Powiedzcie mi kto ma odpowiadać za wasze bezpieczeństwo i kto "beknie", jeśli (odpuka) komuś z was coś się stanie - no własnie wy i wasze rodziny miały by pretensje do zakładu. Sorki, ale nie dziwię się zachowaniu ochrony.).
Helvetia Wierószow nie wpuszcza drugiej osoby na zakład. A ten przepis ma miejsce od czasu gdy Ojciec z dzieckiem wjechał na zakład :( i Ojciec zaczoł cofac pod rampe. Niestesty syn jego znalazł sie miedzy rampa a naczepa :( Naczepa przcisła chłopaka do rampy. Chłopak nie zyje a miał bodajze 10 lat :( To ja sie nie dziwie ze nie wpuszczaja.

A TESCO-Teresin tez nie wpuszcza ale jak ja byłem to trafilem na spoko Ochroniarza i powiedzial ze mam sie schowac tak aby mnie kamery nie siegły i nie wychodzic z auta

_________________
Jak kochac to ksiezniczke jak krasc to miliony

460xxl + Przyczepa tandem KIERUNEK EUROPA ZACHODNIA/SKANDYNAWIA


Tytuł:
Post Wysłano: 10 mar 2007, 0:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Kiedyś w Llanelli był taki przypadek jak jeden kierowca z firmy X nie upilnował chłopaka, który "latał" po zakładzie, że tak brzydko powiem, jak bezpański pies. Od tamtej pory nie wpuszczają nikogo poza kierowcami i do tego stali bywalcy (tzn. kierowcy firm, którzy tam się ładują) mają porobione identyfikatory ze zdjęciami.

Oczywiście Maxiu ma rację. Ale uważam, że starszy chłopak (15 i w zwyż) swój rozum ma i jak się mu powie, że ma nie wychodzić z kabiny, to zrozumie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 22 [ Posty: 440 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 922 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: