Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 23 mar 2009, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 kwie 2008, 18:54
Posty: 9
GG: 7725560
Samochód: Scania 124 420
Lokalizacja: Dębica

Witam,
Zna ktoś może dobrą szkołę jazdy, gdzie szkolą na kategorie D najlepiej w okolicach Rzeszowa lub samego Rzeszowa. Czasami spotykałem "L-ki" na starym Neoplanie lub Setrze. Orientuje sie ktoś z jakich szkół były? Bo szukałem, szukałem ale nie znalazłem konaktów do tych szkół :(
Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi.


Post Wysłano: 23 mar 2009, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2008, 11:46
Posty: 489
GG: 8812652
Samochód: Czerwony
Lokalizacja: Śląsk/Zagłębie

Na autobusach na pewno będzie adres lub numer telefonu - zapisz sobie albo pstryknij fotkę komórką a potem się z nimi skontaktuj.

Zorientuj się też jaki autobus ma WORD w Rzeszowie i wybierz szkołę, która ma identyczny/podobny. Albo zorientuj się, kiedy w WORD jest egzamin na kat. D, idż i popytaj zdajacych, którą szkołę polecają. Tylko że egzaminy na D są rzadko. Chyba że pójdziesz do okienka i powiesz, że chcesz się zorientować, kiedy jest najbliższy wolny termin na kat. D (bo nie wiesz jak sobie ostatnie jazdy rozłożyć :lol: ) - pani ci powie, i wtedy idź, bo wtedy ktoś na pewno będzie zdawał.

A tak w ogóle to wiesz, że poza kursem (od 2,5 do 4 tysięcy zł) będziesz musiał zrobić jeszcze Kwalifikację Wstępną (6-7 tysięcy), zeby móc pracować jako kierowca?

Może lepiej z Urzędu pracy sobie załatw za darmo kurs na D? Zostanie ci tylko KW.

_________________
B, C, D. Instruktor kat. B.
http://www.kwalifikacja-wstepna.pl - wszystko o kwalifikacji wstępnej
http://www.szkolenia-okresowe.pl - wszystko o szkoleniach okresowych
http://www.walpdrive.pl - mój blog o zdobywaniu zawodowych kategorii


Post Wysłano: 24 mar 2009, 12:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2009, 19:48
Posty: 11
GG: 0

Witam .
A jak ktos ma juz prawo jazdy kat C iC+E to ile godzin tej kwalifikacji wstepnej na kat D?

Pozdrawiam


Post Wysłano: 24 mar 2009, 18:17

Cytuj:
Witam .
A jak ktos ma juz prawo jazdy kat C iC+E to ile godzin tej kwalifikacji wstepnej na kat D?

Pozdrawiam
280h ponieważ kat. C i C+E nie ma nic do rzeczy odnośnie kwalifikacji wstępnej dla kat. D.


Post Wysłano: 31 mar 2009, 13:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sty 2009, 19:48
Posty: 11
GG: 0

A to ciekawe Polska to żeczywiście chory kraj.Ja mieszkam w Czechach,i powiem wam ,że jak zrobiłem prawo jazdy na C,i C+E dostałem papier(u nas kurs na przewóz rzeczy)za 200 kc tj.38 zł.
A zrobiąc teraz kat.D musze przejsc tylko 45 godz.kwalifikacji posiadając odnośnik naszego kursu na przewóz rzeczy.
Ale co kraj to obyczaj.
Pozdrawiam.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: