Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 21:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Bardzo dobra firma z DE ROOY!! Brechol jeździ tam juz 6 tydzien i bardzo sobie chwali. A o pieniadze sie nie martwi wypłacaja do 10 kazdego miesiaca na konto. Jak wyjeżdzasz to zadzwonią i się pytają czy nie chce jakieś zaliczki. POZDRO dla wszystkich z Wielkopolski!! :D

Własnie tacy mnie denerwują najbardziej. Gadają głupoty, wbijają ludzią wodę do głowy. A później taki kierowca idzie i szok - nie tego oczekiwał. Wybacz, ale w tej kwestii jednak uwierzę koledze Zenkowi. Co mi po wypłacie na czas, gdy którymś razem mogę nie wrócić do domu (zobacz te klocki hamulcowe - nie sądze, żeby to był pojedynczy przypadek)... Płacą ci za werbowanie nowych kierowców czy jak???


Tytuł:
Post Wysłano: 03 kwie 2006, 23:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Szybki jest chyba naprawdę za szybki. Zbyt pochopnie ocenia tę firmę, znając ją tylko z opowieści Brechola, który pracuje tam dopiero 6 tygodni. Poproszę was o wypowiedzenie się na jej temat po np. 6 miesiącach pracy. Pracuję w tej firmie ponad rok, miałem kontakt z różnymi sytuacjami. Przedstawiłem wam przykłady warunków pracy i starałem się bardzo dokładnie je opisać. Przy okazji moje dwa linki w ostatniej wypowiedzi są błędne, bardzo się śpieszyłem za co przepraszam.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 13:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 paź 2005, 14:33
Posty: 326
Lokalizacja: Suwałki, Dublin

Narazie tylko 2 fotki ale myśle, że bedzie więcej...Robił je kolo który pracował tam troche czasu, wynalazłem go na etransport.pl...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(C) Gumiś

_________________
International Haulage


Ostatnio zmieniony 07 kwie 2006, 15:22 przez R620, łącznie zmieniany 2 razy.

Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 13:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 lut 2006, 18:24
Posty: 28
Lokalizacja: SLU Lubliniec

Nie mogę no..... Te mobilki są w opłakanym stanie :shock: Ale tak to jest z firmami gdzie jednym samochodem lata co chwila inny kierowca..... Nikt nie dba o to bo prędzej czy później przeskoczy na inne auto być może w lepszym stanie a martwi niech się ten następny....... Zenek dobrze zrobiłeś że pokazałeś realia tej firmy. Być może uchroni to przed podjęciem decyzji kogoś kto wybierał się tam do pracy.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 15:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2006, 1:23
Posty: 26
Lokalizacja: Białystok

Czegoś podobnego jeszcze nie widziałem, warunki pracy w tej firmie są skandaliczne, od dłuższego czasu czytam nienajlepsze opinie o tej firmie, ale że jest tam aż tak źle to nie myślałem.
Z tego co widzę to ta firma nie dba o sprzęt i pracowników głównie w Polsce, bo w Holandii takie coś by pewnie nie przeszło, poza tym w Polsce brakuje pracy, a w De Rooy o pracę bardzo łatwo. Boje się myśleć co będzie jak otworzą swój oddział w Rumunii... :)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 16:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

De Rooy ma "pozwolenie na złe traktowanie kierowców i na łamanie podstawowych zasad bhp, oraz przepisów drogowych". OIP wogóle nie reaguje na nasze skargi. Bez przerwy wywieszają komunikaty ze wskazaniem nowych objazdów miejsc, gdzie Policja nie wytrzymała i zaczęła w końcu się czepiać. Janek płaci bardzo wysokie mandaty, ale musi się to opłacać, skoro w daszym ciągu uprawia piractwo drogowe. Najgorzej traktowani kierowcy w tej firmie to Polacy i (niespodzianka) Anglicy. Mają do dyspozycji najgorsze samochody. W Hiszpańskim oddziale też jest nie najlepiej. Zostało ich tam już tylko chyba ośmiu. Jest wśród nich również jeden Polak, cała grupa wypowiedziała wojnę Jankowi! Opowiadał mi raz nasz rodak z oddziału hiszpańskiego o kłopotach związanych z naprawą samochodu w warsztacie w Eindhoven. Wszystko wcześniej uzgodnił z planerem (dyspozytor) i uzyskał pozwolenie na zjazd do warsztatu. Niestety kierownik wygonił go informując jednocześnie, że teraz nie ma czasu na takie duperele i z taką usterką może jesze jeździć. Wsiadł za kierownicę i pojechał w drogę powrotną do Hiszpani ale we Francji na autostradzie zatrzymał pojazd i zgłosił awarię. Za pomocą NotTelefonu wezwał pomoc drogową, która zjawiła się na miejsce awarii w asyście Policji (tak się niestety dzieje we Francji). Obstawili go pachołkami, ściągnęli holownik, i przy jego pomocy przetransportowali go do warsztatu, gdzie usunięto usterkę. Banalna usterka kosztowała De Rooya kolosalne pieniądze. Za to teraz wjeżdża na warsztat zawsze kiedy tylko z autem dzieje się coś złego. :D


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 16:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
Boje się myśleć co będzie jak otworzą swój oddział w Rumunii... Smile
Jeżeli będą płacic to myśle że niebędzie najgorzej pewnie podobnie jak u nas, ale jeżeli będą myślec że to są Rumuni to im nietrzeba zapłacic to niejedno auto zostanie sprzedane i wywalone gdzieś w daleki Wschód czy utopione, Rumuni się nieprzejmują, im się niezapłaci to oni się odwdzięczą, podobne przypadki jakie opisałem były w pewnej firmie...:)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 17:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2006, 16:11
Posty: 713
GG: 41206084
Samochód: SCANIA R420
Lokalizacja: Augustów

Małe pytnko czy ktoś wie od jakiego czasu ta firma istnieje na polskim rynku?

_________________
scania R-serie "Stronger than ever"

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
International Transport

Augustów najpiękniejsze miasto Polski


Tytuł:
Post Wysłano: 07 kwie 2006, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Zenek, dlaczego więc cały czas pracujesz w tej firmie? Czy jesteś tam kierowcą, czy zajmujesz inne (bezpieczniejsze) stanowisko? Jeżeli jesteś kierowcą, to dziwię Ci się, ze masz odwagę narażać siebie i innych jeżdząc tymi szrotami. Myślę, ze z Twoim doswiadczeniem dość szybko znalazłbys pracę w lepszej firmie... :roll:

Pozdrawiam i życzę bezpiecznych podróży.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2006, 8:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Przepracowałem ponad rok u De Rooya. Obecnie szukam pracy. Korzystając z mojego doświadczenia starałem sie przede wszystkim jeździć bezpiecznie. Dlaczego pracowałem tak długo? Dobre pytanie. Myślę że w każdej pracy należy najpierw poznać warunki jakie tam panują, a dopiero potem podjąć decyzję o tym czy zostać, czy też odejść. Po miesiącu przepracowanym, czy też po dwóch nie wiele można powiedzieć na temat wykonywanej pracy. Poza tym każda rozmowa z kierownictwem kończyła się obietnicami, że warunki pracy się poprawią, 4 kierowców na 3 samochody itp. Do dzisiaj nie zrealizowano tego postanowienia! Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej. Zaliczam się oczywiście do tych pracowników z dużym stażem w tej firmie, ona działa na naszym terenie od początku tamtego roku. Tak na zakończenie pracowałem w takich samych warunkach, a może trochę jeszcze gorszych niż moi koledzy wypowiadający się na tym i innym forum na temat de rooya, dlatego proszę nie przypisywać mi jakiegoś bezpieczniejszego stanowiska! Przedstawiłem na tym forum moje zdanie i mój punkt widzenia. Nikomu nie staram się robić wody z mózgu. Wnioski wyciągajcie sami.
Wczoraj byłem na forum w etransport, bardzo mnie ucieszył fakt, że temat de rooy znowu powrócił. Niestety na tamtym forum de rooy na głownej stronie nie zagrzewa zbyt długo miejsca. Dzisiaj już go nie ma. Jeżeli chcecie sobie poczytać na jego temat musicie korzystać z wyszukiwarki, ponieważ komuś tam bardzo zależy na tym, żeby prawda nie wyszła na jaw, żeby nie mogli się porozumieć ze sobą kierowcy którzy pracowali w tej firmie i mają ochotę coś z nią zrobić. Szkoda. :(


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2006, 13:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
dlatego proszę nie przypisywać mi jakiegoś bezpieczniejszego stanowiska
Ja niczego nikomu nie przypisujuję. Grzecznie się tylko spytałem... wracając do sprawy dobrze że jest taki ktoś jak Ty i dzieki temu czy innemu forum ostrzegasz potencjalnych kandydatówprzed zatrudnieniem się w tej firmie.
Pozdrawiam i życzę szybkiego znaleźienia lepszej pracy niż u De Rooy'a

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 08 kwie 2006, 18:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Dziękuję. Nie gniewaj się, opacznie zrozumiałem twoją wypowiedź. :D


Tytuł:
Post Wysłano: 13 kwie 2006, 6:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 kwie 2006, 20:00
Posty: 18
Lokalizacja: wieje wiatr...

masz racje Zenek. Firma malo wartosciowa.....zwlaszcza dla kierowcow, zdezelowane ciezarowki...........omijac z daleka...........


Post Wysłano: 19 kwie 2006, 7:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

"Może odpowiem krótko. Odwiedzałem dzisiaj forum etransport na którym ponownie pojawił się temat De Rooy. Bez przerwy temat jest tam mataczony, ukrywany do archiwum pomimo ciągłych nowych postów, kilku kolegów zablokowano, nie mogą już dodawać swoich opini, pomimo tego, że to forum charakteryzuje sie dość luźnym stylem, niektórzy używają niezbyt wyszukanych wyrażeń, wulgaryzmów itp. Ukazuje się temat De Rooy i po kilku negatywnych wypowiedziach przechodzi do lamusa. Ja chciałem tylko przedstawić opinie innych kolegów, a raczej uchronić je przed zapomnieniem, i z tego powodu przeniosłem je do tego forum, gdzie takie matacwa nie mają miejsca."


Cytuj:
student21
(2006-01-08 01:49:03) niestety nic mi nie wiadomo .. poza tym ze wożą nowe CS i iz przyjmuja kierowców to nic wiecej ...pozdrawiam i powodzenia
@
(2006-01-08 14:40:09) czy chodzi o De Rooy z Zar,słyszałem ze potrzebuja tam kierowcow,jak ktos wie cos wiecej to prosze o odp.narka
kojak
(2006-01-08 14:49:06) ktos cos wie niech pomoże kolegom
kojak
(2006-01-08 14:49:45) ktos cos wie niech pomoże kolegom
traker
(2006-01-08 15:26:11) http://www.derooy.com/indexnl.html
max
(2006-01-15 15:52:48) panowie firma jest ok placą na czas jazda 3 4 tyg 1 tyd w domu podstawa 2000 +28euro za kazdy dzien
frgbv
(2006-01-15 18:08:52) mlody nie ma szans ....czy tak u nich jest,,,,???
damik100
(2006-01-30 17:45:26) pracowałem w de rooy przez 6 m-cy i nie narzekałem.kasa na czas.jeśli chcecie tam pracować to musicie być wytrzymali fizycznie jak i psychicznie
ISI
(2006-01-31 07:26:59) MAX - tonie jest rewelacja / podstawa zawsze jest w granicach 1500-1900 zl(brutto) ale stawka dzienna 28 EURO to slabo/ lepiej za km 0.07 -0.085 EURO
Sa stawki mieszane, ze jak jest krótki kurs powiedzmy 300 km to placa 25euro a tak to za km, wychodzi sie lepiej i rozsadniej
Magik
(2006-02-05 13:42:14) syf smrud brud i ubóstwo. masakra porażka
ta firma nie powinna istnieć
szroty brak serwisów złe warunki ptracy
traktuja cie jak psa!!!!!
Piter
(2006-02-05 13:46:44) O tych szrotach to wlasnie tez slyszalem.
Magik
(2006-02-07 09:28:17) nie polecam tej firmy jesteś zdany sam na siebie!!
nikt sie nie przejmuje tym że masz problem na drodze ze szrotem o przebiegu grubo ponad milion km. byle byś tylko sie toczył. i dojechał na miejsce
Magik
(2006-02-07 09:29:25) szkolenie w podwójnej obsadzie w samochodzie z niską kabiną i jednym łóżkiem!!!!!!! 3 tygodnie w takiej konserwie!!!! brak opon zimowych łańcuchów żebyś tylko jechał!!!!
Magik
(2006-02-07 09:33:16) brak zaplecza socjalnego w firmie jest jeden prysznic, WC i umywalka w której jest zimna woda!! kierowców jest od ......... ale wg. polskiego biura w Żarach warunki są SUPER!!!!! Szafki dla kierowców w którą włożysz aż butle gazową i jedną reklamówke !!!!! samochody to istne przeróbki!!!!! nacinane spawane i przedłużane zaczepy od przyczep brak hamulców rozpadające sie opony!!!! to obraz tej firmy jedyny plus Kasa 10 każdego miesiąca jest na koncie
tylko co po kasie jak nie wiem czy wróce do domu po tych 3 tyg.
proxi
(2006-02-07 14:12:36) magik a skąd ty takie info czerpiesz?
proxi
(2006-02-07 14:14:54) mnie zaprosili na rozmowę mam zamiar pojechać.nie jestem nowicjusz a jak jest to napiszę wam"prawdę"
Magik
(2006-02-08 09:12:29) Proxi wiem to bo tam pracuje od 6 miesiecy!!! przyjedziesz to zobaczysz!!!! w biurze bedą cie głaskać obiecanki co to nie firma ale tylko umowe podpisz!!!!
wyjedziesz do holandii zobaczysz składy porozmawiasz z ludzmi to może ze trzy powiedzą ci że nie chca odejść!!!. bedziesz jeżdził a raczej zabijał siebie i innych za śmierdzące 10 centów za km.
silnik pokaże ci przysłowiowe kopyto w Alpach staniesz bedziesz do nich pisał oleją cie wtedy zobaczysz co to jest za firma.
Ale jesli wiesz swoje to nie pozostaje mi nic innego jak tylko zyczyć powodzenia szerokości i przyczepności bo bez hamulców i z łysymi oponami to ci sie przyda!!
Magik
(2006-02-08 09:15:44) a tak na marginesie oni przyjmą ślepych głuchych i kalekich bo nie ma komu jeżdić wszyscy stamtąd uciekają!!! wszedzie lepiej niż w tej firmie!!! teraz kilku chłopaków uciekło z plandek tam jest szrotownia jeżdzisz my na to mówimy ZIŁ!!!! jak ruska cięzarówka bedziesz miał zrąbane webasto i -25 na dworze to zobaczysz jak to jest i zobaczysz reakcje firmy!!!
piszy
(2006-02-08 10:53:13) magik masz rację kolega tam jeżdził i ma taką samą oponie .
JAKA DOBRA I UCZCIWA FIRMA POTRZEBUJE TAK CZĘSTO I TYLU KIEROWCÓW CO DE ROOY?
CZY TO NIE JEST DZIWNE? TAKA ROTACJA?
Andrzej
(2006-02-08 11:14:50) dobre autka i dobrą kase to mają hollendzy co tam pracują-a polacy jak to polacy wszedzie sa traktowani wiadomo jak-ogólnie wizja firmy jest taka jak pisze Magik styrane auta,zero zaplecza.Gadałem niedawno zjednym z hollendrów tam pracujących,to sam mówił ze szkoda mu polaków tam pracujących,a te auta co powinny juz dawo isc do autohausu to są obsadzane przez polaków,pracują na innych warunkach niz hollendzy,i ogólnie syf,a firma niechce sie pozbywac starych aut bo mają poprostu dużo roboty i chcą miec opinie jednego z wiekszych przewozników w hollandii,wiec jak by chcieli pozbyc sie tego,,złomu,, to prawie połowa aut poszła by na rzyletki.podobno mają otworzyć filie na rumuni i tam przezucic troche aut(tych starszych).pozdrawiam i powodzenia
XF
(2006-02-08 12:26:27) witam wszystkich .A czy ktos moze mi powiedziec cos na temat firmy RICHARD LAWSON?? TEZ WOZĄ SAMOCHODY
tga
(2006-02-08 14:00:27) lawson firma do bani zarobki srednie o domu mozesz zapomniec
poweł
(2006-02-08 19:53:43) pracuję w de rooy już prawie rok. brak słów. dajcie sobie spokój z tą firmą. ja szukam innej pracy. Traktowanie naszych kierowców jest nie do opisania. nigdy nie można sie doliczyć soich pieniędzy, ZAPISZCIE SIĘ DO KRAJOWYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH KIEROWCÓW. POMOGĄ WAM WALCZYĆ Z TAKIM PRACODAWCĄ
lysy
(2006-02-08 20:44:37) pracowałem w de dooy, to jest koszmar. to co pisza koledzy to jest prwda, zwolnili mnie bo odmówiłem jazdy zepsuta przyczepa i wyladowałem za brama i wszyscy maja cie głeboko w dupie tak jak i pani szerszen ta ktura obiecuje złote góry jak sie przyjmujesz do firmy, to jest chora firma im, tylko kilometry w głowie i zebys pracował 24 na dobe,pisza ze masz wolne 7 dni ale wcale tyle nie jest,ludzie nawet tam sie nie pchajcie gorzej niz w oswiecimiu
heniek
(2006-02-08 21:26:34) też tam pracowałem kasa żadko kiedy grała... Pani Szerszeń - Kłamczucha nie z tej ziemi odsyłała mnie do biura rachunkowego zeby sobie wyjaśnic kwote którą powinienem dostać. tylko co ma wspólnego biuro rachunkowe z kilometrami jakie zrobiłem w firmie. cała firma to jedno wielkie oszustwo umowa to takie bzdury że szkoda gadać. nic oprócz podstawy nie masz gwarantowanego. idziesz na urlop czy chorobowe dostajesz marne grosze a przy przyjmowaniu do pracy zapewniano mnie że że wyliczają średnią z 3 miesiecy.
OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cały DE ROOY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lysy
(2006-02-08 21:39:54) złozyłem sprawe w okregowym inspektorcie prcy w zielonej górze zeby sie zajeli ta firma de rooy bo co oni z ludzmi robia to sie w głowie nie miesci
paweł
(2006-02-08 21:59:35) karierę w de rooy przeważnie kończysz w sądzie pracy, w tej firmie nie obowiązują żadne przepisy. niektórzy kierowcy przez cały okres swojej pracy nie zdali ani jednej tarczki tacho... mają układy...żadna inspekcja ich nie rusza, wszystko załatwiane jest przy pomocy koperty.. oficjalne skargi do Inspektora Pracy również nic nie dają, przeglądy techniczne są fikcyjne itp. jednym słowem bagno.
proxi
(2006-02-08 22:48:47) magik, a możesz powiedzieć czemu tam jeszcze siedzisz?
ronetto
(2006-02-08 23:01:58) mobile zapodajcie coś o "dinotrans" niewiecie czy to jakas szmira czy jakiś konkret> robił ktoś tam ?
paweł
(2006-02-09 08:23:49) Już nie siedzę, rozpocząłem oficjalną wojnę z tą firmą, miałem wypadek w pracy, jestem na chorobowym, dlatego tam jeszcze widnieję moje nazwisko na liście pracowników
rooy 32
(2006-02-09 08:36:22) With our use of language we can communicate relevant information in an efficient but still reliable way. The organizational principles of language (i.e. linguistic rules) and our ability to reason from what someone literally said to what he actually meant make this possible. The overall aim of this project is to come to a better understanding of why these reasoning principles and rules are what they are and how they are used in actual communication. The working hypotheses are (i) that for the interpretation of utterances it is crucial to think of the participants as rational agents each with their own goals, beliefs and preferences, and (ii) that the organizational principles of natural languages evolved under the pressure to make efficient and reliable communication possible between such agents. We will make use of behavioral models from economy and evolutionary principles from theoretical biology to develop a theory that can substantiate these hypotheses and that can explain specific linguistic phenomena and observed rules of interpretation. We will employ decision theory and game theory in combination with non-monotonic reasoning techniques to determine the actual interpretation of a sentence of which the meaning is underspecified by conventional linguistic rules. Evolutionary game theory and experimental techniques from artificial intelligence are used to investigate which rules of interpretation are more likely to emerge than others. The main challenge and originality of the project is to make the insights and techniques from game theory, decision theory and artificial intelligence applicable to linguistic analysis. In this way we extend the aims and scope of the semantic and pragmatic analysis of natural language. The scientific significance of our project lies in its contribution to the interaction between linguistics, economy, biology and computer science.
Jarek
(2006-02-09 08:57:01) Przepracowałem w tej firmie 6-miesięcy i postaram się obiektywnie opisać co i jak:warunki pracy i zabespieczenie socjalne fatalne.pieniądze nienajgorsze płacone z kilometra a rozliczane w formie diet gdzie obcinają ilość kilometrów. sprzęt poprzerabiany niezawsze zgodnie z zasadami inżynieri i nawet zdrowego rozsądku.praca ciężka fizycznie i niebezpieczna-bardzo duże zagrożenie wypadkiem podczas załadónku i rozładunku.brak stosownej odzieży ochronnej do warunków pogodowych.dyskryminacja.zmuszanie do jazdy samochodami niesprawnymi technicznie.ja zrezygnowałem z powodu takiej sytuacji:jadąc A16 z Kale do Buwe z pełną predkością na tempomacie łamie mi się i urywa przerobiony dyszel od wipkara z ładunkiem gdzie jeżdzi się do tego przeładowanymi autami wipkar poszedł w pobocze i to było moje szczęście bo napewno by tego dziś niepisał tylko tylko miał niekonieczni miły wypoczynek na koszt francuskich podatników.to tyle jeszcze nie wszystko opisałem ale to najważniejsz a ocene firmy pozostawiam czytający pozdrawiam jarek.
ZYCZLIWY TROCHE
(2006-02-09 17:13:22) Prosze temat wrocil.
Magik
(2006-02-09 17:56:36) proxi. ja tylko czekam i zbieram materiały żeby ich podać do sądu i odzyskać pieniądze które mi sie prawnie należą!!!!
wiem że to głupio wygląda pisać na swoją firme w której sie robi ale robie to po to żeby inni kierowcy nie władowali sie w takie szmbo.
wszystko co napisalem to szczera prawda poza tym nie tylko ja tak uważam i nie tylko ja jestem świadkiem takich zdarzeń jakie zostały tu opisane.
MOBILKI zastanówcie sie czy warto ryzykowac życiem dla chorej firmy która jak coś ci sie stanie kopnie cie w dupe tak mocno że wylecisz za brame SPOMASZ-u w Zarach.
Matius
(2006-02-10 12:28:55) Słyszałem, że jest taka firma ATF też wozi ciężarówki. Kierowcy to zamkniete grono. Podobnież nieźle płacą i starzy boją się wpuścić młodych. Czy wiecie coś więcej na temat tej firmy ? Może lepiej pracować u swojego niż dorabiać jakiegoś obcokrajowca ?
wyszukiwarka
(2006-02-10 19:56:51) podciagam temat ,bo kazek znów będzie miał problem z jego odnalezieniem...
kazek
(2006-02-10 21:00:49) to nie kazek ma problem, tylko przeciętny użytkownik może mieć problem. ja sobie radę daję i jeżeli chodzi o mnie to temat jest mi znany, bo pracowałem w tej firmie. chodzi mi przede wszystkim o młodzież, która myśli o zatrudnieniu się w de rooy. wcześniejsze wypowiedzi nie są wyssane z palca, warunki pracy jakie zapewnia de rooy są skandaliczne, dlatego proszę zostawić jak najdłużej ten wątek, niech ostrzega i informuje innych o tym pracodawcy. przez rok przewinnęło się się przez tą firmę ponad 500 kierowców, nie żal wam ich? czy ta liczba nic nie znaczy?może dzięki nam coś się zmieni?!
wyszukiwarka
(2006-02-10 21:08:27) kazek ,więc "podnoś" ten temat ,aby był zawsze w bieżących wątkach,wystarczy sama kropeczka.:)pozdrawiam.
ps.jestem takim samym użytkownikiem jak Ty i nie ode mnie zależy działanie forum , między innymi i to ,że nie widać wszystkich tematów.
heniek
(2006-02-10 22:38:30) wszystko co tu jest napisane na tą firme to prawda!!!. też tam pracowałem śmialiśmy sie z kolegami że strach tymi szrotami jechać do Polski i stanąć na jakimś parkingu.
Zbieracze złomu roznieśli by te szroty bo mogliby pomyśleć że je ktoś porzucił, a rano budzisz TY materac i asfalt.
przyjmuja młodych którzy nie wiedzą nic o firmie i potrzebują zdobyć staż, jednak nikt tam nie siedzi dłużej jak do końca umowy na czas nieokreślony czyli próbny okres. fizycznie i psychicznie sie wykańczasz!!!
s
(2006-02-11 09:02:49) :)
alek
(2006-02-13 13:01:40) rooy32 ty jestes tym synem de rooya ty jestes pedalem
marcin
(2006-02-13 14:45:19) Kierowcy! Młodzi i starzy - dajcie sobie spokój z tą firmą! Ja wytrzymałem cztery miesiące - kasa była w miarę i na czas, ale ile zdrowia straciłem to... Wszystkie krytyczne wypowiedzi w tym temacie są prawdą! Nie polecam...
sajko
(2006-03-02 18:23:10) Pracuję ponad rok w derooyu i nie narzekam: kasa jest na czas, wiadomo praca wcale nie lekka, ale nikt nie twierdzi, że dadzą zarobić za darmo. Wcześniej pracowałem u prywaciarzy -było gorzej i za mniejszą kasę. jedno jest prawdą - po tych 4 tyg zawsze wraca się do domu, nie ma przedłużania i jazdy po 3msc-e. A na temat aut można też trafić na zniszczone, ale to także wina innych mobilków. Szerokości
m...
(2006-03-02 22:46:28) ciekawe dlaczego nikt z pracujących w de-rooyu nie pisze ze jest dużo nowych aut że nie ma zadnych norm paliwowych ze nikt sie nie czepia co do PRZEPAŁÓW że zawsze wracasz do domu po 3 lub 4 tyg. Pamietajcie że każdy kij ma 2 konce i tak jak wszędzie są dobre i złe strony a pracować trzeba wszędzie bo nie ma nic za darmo...pozdrawiam
mały
(2006-03-06 15:16:44) Ludzie czy wy nie macie oleju w Głowach?????
Gdzie się pchacie do de rooja??? do tych guldenów oszustów i wyzyskiwaczy.
Ja tam pracowałem i wiem coś na ten temat,tak jak niktórzy kierowcy piszą banda złodzieji !!! podałem sprawę do Sądu pracy to szybko poszli na ugodę i wypłacili mi za godz. nocne , nadlczbowe,itd.Mjałem ich w garści bo mjałem wszystkie tacha , CMR-ki i wiele innych dowodów na nich.
przemyślcie to dokładnie i niesłuchajcie tych palantów co piszą o de rooju pozytywnie bo to są podstawieni naciągacze z Rooja.pozdro
robal
(2006-03-06 19:12:56) ,,mały,, pewnie prawde pisze, bo jak by była pożądna firma to by ciagle ogloszeń nie było....
Kudlaty
(2006-03-08 13:37:10) cCzytajac wczesniejsze posty widze ze wszyscy tylko narzekaja (jak to w mentalnosci Polakow bywa), kazdy by chcial ze kasa sama splywala na konto lezac do gory brzuchem i pijac sobie piwko. Ludzie co wy piszzecie? Nauczcie sie pracowac, poznajcie jezyki i nikt was nie skrzywdzi. W DeRooyu jezeli nie znasz jezyka to masz przechlapane bo sie nie dogadzasz ze swoim planerem. Jezeli samochod stanie Tobie w drodze w ciagu 3 godzin pzyjezdza serwis i robia Ci auto. Jezeli potzrebujesz ubrania robocze PYTASZ SIE i od razu dostajesz!!! NIe starajcie sie tam o prace jezeli nie znacie jezykow obcych, nie klamcie ze umiecie bo to i tak wyjdzie. Najwieksze szanse na prace maja tam mlodzi kierowcy bo oni potrafia jezdzic. Wlasnie starzy kierowcy z wieloletnia praktyka nie umieja jezdzic tak dlugimi zestawami, nie wspomne juz o cofaniu!!! Przyzwyczaili sie do jezdzania z naczepami i jak przesiada sie na dlugie 9,5 metrowe przyczepy to maja wielkie problemy. Moglbym tak pisac i pisac....
Pozdrawiam
m...
(2006-03-08 20:57:54) kudłaty masz rację!!! każdy tylko potrafi nażekać a ja tam pracuje tak samo jak ty tylko znam jezyk i zawsze potrafie się dogadać i załatwić swoje sprawy... A że praca przy transporcie aut ciężarowych nie należy do łatwych to chyba nie muszę pisać. Pozdrawiam ...
smiechu
(2006-03-09 02:39:41) ostatnio widziałem ich DAF-iki w Jeleniej Górze .... obraz nedzy i rozpaczy patrzac na konkurencje ...
zona
(2006-03-09 13:07:24) Moj maz chce od kwietnia pracowac w de rooy.Ale te opinie,ktore przeczytalam szok.Odradzam mu.
gutek
(2006-03-09 17:12:07) Kudlaty ci " narzekacze" to są wszędzie tylko pier....ć potrafią wiecznie moło i mało, to robota nie taka ,a bo tam lepiej.Tylko narzekanie i nic więcej, kto lubi to robić to zawsze coś znajdzie dla siebie.Pozdrawiam szerokości i przyczepności.
Kudlaty
(2006-03-09 17:36:36) Do "zony" Jezli Twoj maz nie sprobuje pracy w DeRooyu nigdy ine bedzie wiedzial jak jest. Czytanie to nie wszystko;)
Kudlaty
(2006-03-09 17:41:48) Smiechu te "DAF-iki" ktore widzisz kolo Jeleniej Gory to sa najczesciej szkoleniowe i nie powiem ze sa one nowe bo byloby to klamstwem. Nie wiem czy wiedziales ale po Polsce jezdza jeszcze 4 DAF-y z przednim napedem!!! Nowym taborem w DeRooyu sa przewaznie Volvo FH12 z automatycznymi skrzyniami biegow.
Pozdrawiam wszystkich "narzekaczy"...
Krzysztof
(2006-03-13 08:28:43) Kudlaty czy ty nie jesteś przypadkiem jednym z tych obwiesi co siedzą w biurze w Żarach niby szkolą młodych tzn nowych kierowców!!. człowieku De Rooy nie ma nowych samochodów pomijając te które przewozi oczywiście.
wszystkie samochody to SZROTY szczególnie na plandekach.
kola sam wymieniasz a jak naopiszesz o serwis to mądry planer podobny włazidup guldenów odpisuje ci że jak sam nie wymienisz koła to przyśla serwis ale na twój koszt.
nie wiem dlaczego piszesz w ten sposób i co chcesz tym osiągnąć. były takie przypadki że ludzie przyjeżdżali do Holandii zobaczyli samochod ktorym mają jeżdzić i od razu sioe zwijali tym samym autobusem do domu.
brak hamulców wiecznie przeciążone zestawy brak świateł pasów do zabezpieczania to koszmar.. traktują cie jak maszyne do zarabiania a to śmieszne biuro w Żarach to tylko pralnia brudnych pieniedzy.
Kudlaty ja wydziobiesz to masz!!! chyba nie musze qwiecej juz mówic o tym.
naliczanie wypłat też jest niejasne raz dostajesz wyliczoną kwote ale sa miesiące że dostajesz okrojoną wypłate i nie wiesz dlaczego . jak zadzwonisz to tyloko odsyłają cie jedno do drugiego. nie są w stanie powiedzieć ci ile powinieneś zarobić
w dupie taka robota że zapie.... na darmozjadów i złodzeji. wszyscy co siedza w biurze mają dobrze i nie interesuje ich sytuacja w jakiej jest kierowca.
kierowca ma być na czas z ładunkiem i jak coś sie żle dzieje to potrafią naopisać MASZ BYĆ.
niedziele stoisz nie masz płacone jak przyjdzie ci stać w sobote również bo nie robisz km i nie zarabiasz a ta dieta co jest w umowie to ściema tylko na piapierku.
panowie kierowcy jeżeli chcecie zdjecia mamy ich z kolegami troche nie ma problemu.
poprostu ta firma nie boi sie inspekcji policji maja kase ale niestety nie dla nas. wolą zapłacić za łyse opony itp niż dać kierowcy komfort pracy w postaci sprawnego samochodu i konkretnych pieniedzy!!
tak na marginesie. Firma juz wydzwania po byłych pracownikach bo zaczynają sie coraz wieksze problemy z kierowcami cała polska wie że to jest bajzel prosza ich o powrót niestey na tych samych nedzxnych warunkach i na skandalicznie zaniedbany sprzet.
pozdrawiam piszcie co was gryzie i co boli ale żeby to było obiektywne.
mąz
(2006-03-13 12:40:58) Chciałem w de rooy pracować ale czytając te wasze wypowiedzi wyleczyłem sie.Do Krzysztofa-przyśli mi kilka fotek malaj68@wp.pl
Bodzio.
(2006-03-13 17:19:00) W Gazecie Wyborczej jest reklama wielkości 1/4 strony z informacją i propozycją pracy. Na zdjęciach nowe DAFy I MANy. Przeglądam regularnie gazety z ogłoszeniami i widzę, że3 firmy po których tu źle się pisze często zamieszczają duże ogłoszenia o wolnych stanowiskach pracy. Czyżby w Polsce nie było bezrobotnych kierowców? Są i to masa! Tylko nikt nie chce wpaść z deszczu pod rynne, dlatego jest taka duża rotacja młodych ierowców w tego typu firmach.
Do wszystkich chcących zmienic pracę, zanmim powiesz "tak" sprawdz tę czy inną firmę od strony kierowcy nie tyulko z ogłoszeń i zapewnień pań w biurze. Powodzenia!
smiechu
(2006-03-13 21:32:30) ostatnio widziałęm te ich "nowe " DAF-y , nowosc to chyba słowo nie znane tym ludziom , a że ja jestem miły wiec moge udzielic korepetycji z poolskiego , badz moze jestescie myslacy inaczej to przepraszam pozdro
Kuciap
(2006-03-20 09:01:22) Czesc chlopcy. Zna mnie pewnie wiekszosc z was. Siedeze w tej firmie juz dlugo i potwierdzam wszystkie negatywne opinie kierowcow. Przykro, ale wszstko sie zgdza; poza tym moze, ze i kierowcy zaniedbuja auta bo nie maja swoich na stale. Ogolnie dla Polakow jest faktycznie syf. Chociaz bywaja i tacy, ktorym sie podoba, ale sa ta chyby tylko ci, ktorzy tona w dlugach i sa skazani na taka prace. Wspolczuje tez wszystkim.
kuciap
(2006-03-20 09:06:04) Kudlaty, ty musisz byc kims od de rooya bo nikt inny by takich glupot nie pisal. Jestes zalosny. Polacy sa u de rooy niczym. smieciem. i tyraja za psie pieniadze az do bolu. a wy tam w zarach z tym glupkiem harry poterem (ernst klein) tez lepiej nie znacie. Znam to wszystko od podszewki. i od lat.
Kuciap
(2006-03-20 10:08:37) Krzysztof
(2006-03-13 08:28:43) masz w 100% procentach racje. Mafia i kryminalisci jezeli chodzi o Polakow.Uwazajcie chlopcy na nich, ale uwazajcie rowniez i na innych typu Nijs, Vos itd.
cezy
(2006-03-20 14:34:05) Teraz wzieli się na sposób i tym młodym co się przyjmują dają umowy do podpisania że jak się zwolnią to będą musieli oddawać jakieś pieniądze za szkolenie.Zamiast tym co już pracują dołożyć żeby się nie zwalniali.
seba
(2006-03-20 15:34:14) w albatrosie jak chcesz sie zwolnic natychmiast to utna ci z jalmuzny tzn z wyplaty 500 pomimo ze jestes na dzialalnosci
Kudlaty
(2006-03-20 18:31:09) Kuciap to dlaczego jeszcze pracujesz w DeRooyu jak tak narzekasz?
Kudlaty
(2006-03-23 16:29:45) Widze ze zadalem zbyt trudne pytanie Kuciapowi
koala
(2006-03-24 10:53:44) co do podpisywania umowy to prawda.bylem teraz na rekrutacji i powiedzieli mi ze musze podpisac umowe, ze przez 7 miesiecy nie moge sie zwolnic.jezeli sie zwolnie w tym okresie to musze zwrocic koszt szkolenia ok.5000zl
koala
(2006-03-24 10:59:02) ale z drugiej strony dla kogos kto zaczyna jezdzic to lepszej oferty nie znajdzie. W rico oferuja 1100zl podstawy i 18euro diety.zapisalem sie na szkolenie w de rooyu (10kwiecien). ludzi zglasze sie multum.moze ktos mi powie z de rooya ile naprawde zostaje w kieszeni po odliczeniu podatku i kosztu jedzenia
koala
(2006-03-24 11:00:15) slyszalem,ze 2000zl.to troche kiepsko jak na tak ciezka prace i rozlake
Kamil.
(2006-03-24 13:15:29) Witam. pracowałem w De Rooy 3 miesiące. Po 1. praca jest ciężka (fizycznie) załadowanie aut blachy,najazdy podkłady itd mają swoją wage i latem człowiek topi się we własnym pocie. 2. Fakt wiekszość aut jest zaniedbana ale to głównie wina kierowców .3. Fakt stan techniczny pozostawia wiele do życzenia ale to tez wina kierowców w dużej mierze .Dlaczego ?- wyjaśniam: turnusy trwają 3-4 tygodnie i każdy tylko patrzy żeby dojechać jakoś do firmy i w autobus do domku piwko w reke i siut! Ale żeby zgłośić przed wyjazdem usterki w aucie to żaden nie powie. dlaczego? -Bo szansa na to ze wróci na to samo auto po urlopie jest znikoma. A po co ma jechac na warsztat wyżyłował zestaw na maxa sznurkami powiązał na plac odprowadził i hej. Jego kolega z który wraca po urlopie dostaje klucze zlecenie wsiada do auta wieczorem i zaczyna sie jazda z niespodziankami. Nie mówie że De rooy to raj bo mogliby lepiej płacić i trochę wiecej nas szanować ale najpierw szanujmy się sami . fakt prysznic jest jeden ale o automacie z gorącymi napojami za free nikt nie pisze?
ze nie wspomne o asach którzy potrafią upłynnic 300 -400 litrów miesięcznie bez konsekwencji . PANOWIE NIE MA MIODU JEST CIEZKO ALE WIELU Z NAS TEZ NIE ZASŁUGUJE NA MIANO DOBRYCH KIEROWCOW. pozdrawiam. Kamil.D
Volvo
(2006-03-24 18:04:11) Kamil napisales "pracowalem" czyli rozstales sie z Ta firma?? za ciezka praca? czy moze slabo placa? pozdrawiam
masa
(2006-03-24 20:01:52) może ktoś napisze jak jest w stapolen?
mąż
(2006-03-25 11:01:31) Kamil dlaczego pracowałeś tylko 3 miesiące?Umowa jest podpisana na 7 m-e,a jak się zwolnisz wcześniej to podobno płacisz na dzien dzisiejszy 10 000zł.Czemu się zwolniłeś?
mąż
(2006-03-25 11:04:20) Kudłaty-kim Ty jesteś?
Kamil.
(2006-03-25 11:48:43) pracowałem 3 miesiące bo jak wspomniałem rewelacji nie ma jakies 3,5 bralem ale dostałem propozycje pracy w TEMPERI i przeniosłem się.
Kudlaty
(2006-03-25 17:34:06) Kamil to co piszesz to jest prawda, kazdy tylko mysli o powrocie do domu a o samochodzie zapomina zeby powiedziec co w nim jest popsute i odstawic na warsztat. Teraz moze sie to troche zmieni bo powoli robione sa zespoly 3 samochody - 4 kierowcow wiec beda szanowac swoje auta poniewaz beda jezdzic tym samym samochodem co 3 miesiace.
Kudlaty
(2006-03-25 17:35:09) mąż
(2006-03-25 11:04:20) Kudłaty-kim Ty jesteś? - człowiekiem
były już pracownik DE ROOY
(2006-03-25 17:49:09) Ta firma predzej sie rozleci niż bedzie w niej dobrze! niech tylko inspekcja oraz inne organy zaczną sie za nią brać.
poza tym to że samochody są w takim stanie to wina planerów i samego DE Rooy-a bo na serwisy czeka sie długo i namietnie a jak już jest to po najmniejszej lini oporu.
robią tylko to co było zgłoszone a nie to co jest popsute.
co do paliwa!! Polak zamiast upominać sie domagać sie podwyżki woli ukraść. no taka prawda za paliwo też sie wezmą żeby to ukrucić. nie sznowaliście i nie szanujecie samych siebie to i te guldeńskie pedały szanowac was nie bedą.
mąż
(2006-03-25 21:41:43) Kudłaty-kim Ty jesteś? - człowiekiem pracownikiem De Rooy-a chyba
A CO Was to obchidz kim jestem
(2006-03-25 21:55:05) Kudłaty i itp. Nie wiedzą co mówią ponieważ tam nie byli. A z Polskich firm to chyba najlepsza jest Delta byle nie trafić na SZKŁO.
?
(2006-03-25 21:58:49) chyba nilu-- ha ha
Kudlaty
(2006-03-25 22:41:40) Mąż - czy w czyms to przeszkadza ze jestem pracownikiem DeRooya? Forum jest otwarte i po to zeby wyrazac swoja opinie o konkretnych watkach, wiec ja to robie:-)
Mati
(2006-03-26 09:42:01) Czy ktoś może coś powiedzieć na temat transportu w firmie VIVE w Kielcach
rafalski
(2006-03-31 17:55:26) ja też robie u De Rooya przekonalem się co to jest wyzyskiwanie ludzi .Czekam tylko na zakączenie umowy i spadam.wole ulice sprzatać niż u nich jeżdzic.my jako polscy kierowcy nie mamy tam nazwisk jesteśmy dla nich tylko numerem .fakt 10 kasa jest na koncie ale co z tej kasy jak zajedziesz do son idostajesz szrota wsiadasz i sie modlisz oto abyś dojechał do celu .warunki sanitarne do bani 1 prysznic 1kibel na150 polskich kierowcow to chyba zamalo a kawa i inne napoje cieple sa gratis ale co z tego że gratis jak przyjeżdza autokar z polski to specjalnie jes wyłanczany niby awaria .podsumowojac auta szroty ,olewka totalna polskich kierowcow .
koala
(2006-03-31 19:42:27) czy ktos z de rooya powie ile zostaje na reke po odliczeniu podatku i kosztow jedzenia? jakos nie moge sie doprosic :)
koala
(2006-03-31 19:43:47) mam tez oferte pracy w VOS tylko ze trzeba zarejestrowac wlasna dzialalnosc. co WY byscie wybrali?
junior
(2006-03-31 20:05:27) ojciec robi w vos nl i sobie chwali, robi miesiecznie do 16tys km,
Kuciap
(2006-04-01 18:09:35) Kudlaty, gdybys mial chociaz odrobine honoru, to bys powiedzial, zeby Klei sobie tu sam pisal. Ile Ci placa, ze ich tu bronisz? Przeciez to co pisza chlopcy jest prawda. Wszystko. A wiesz gdzie jest poczatek tego wszystkiego? W Zarach. Bo siedza tam ludzie tacy jak Ty, ktorzy posmarowali dobrze odpowiednie osoby i przeglad techniczny samochodow ogranicza sie do postawienia stempla. Nic nie jest kontrolowane. Sam bylem na takim "przegladzie" wiec wiem. I takie podejscie snuje sie przez cala firme De Rooy Polska. Ernst Klein musi sie wykazac bo jak nie to dostanie kopa i wroci do Holandii. Przeciez on i ci, ktorzy robia ten przeglady techniczne juz dawno powinni siedziec w pierdlu. Nawet sie zastanawiam czy nie zadzwonic do odpowiedniego urzed w Polsce. A wy mu w tym wszystkim pomagacie. Niestety potwierdza sie stara prawda, ze najwiekszym wrogiem Polaka jest drugi Polak. Oczywiscie, ta firma byla inna. Volumeny byly ok, ale od czasu jak dysponuja becwaly, tez sie zepsulo. I Kudlaty, nie komentuj mojego posta, bo ja naprawde wiem co mowie. Kolego, Vos z cala pewnoscia lepszy niz De Rooy. Chyba, ze dostalbys sie na volumeny. A od transportu ciezarowek bron Was Boze. Kudlaty, moj dzien tez nadchodzi, ale ja mam inny plan niz tak sobie odejsc. Pozdrawiam wszystkich kolegow- bylych i obecnych- u De Rooya.
?
(2006-04-01 20:01:44) Kuciap jestes kierowcą w De Rooy? Za często jesteś na forum.
rafalski
(2006-04-01 20:25:14) do kolegi z pod znaku ? pamietaj że internet jest wszechobecny i co 2 kierowca ma laptopa w aucie ja teraz kestem w angli dokladnie w leyland tam jest też baza de rooya o ile ten barak można nazwać bazą.co do zarobków na ręke mam po odciągnieciu żarła około 3500 sami widzicie ze jest nie za ciekawie
rafalski
(2006-04-01 20:31:16) a wracając kuciap pisze cała prawde i ja to potwierdzam robie w tym obozie już 5 miecha.a wracajac do heer.Kleina to on przecież ma zakaz powrotu do belgi i hollandi a w rosji jest na niego wyrok wiec została mu tylko polska
Gumiś
(2006-04-03 09:15:53) Panowie którzy pracują w De Rooy-u...
Też tam pracowałem 11 mies. dopóki nie dali mi takiego gowna do jazdy że jak go zobaczyłem spakowałem sie w ten sam autobus i wróciłem do polski
natychmiast rozwiązałem z nimi umowe o prace.
Jeżeli któryś z was planuje lub już podjął decyzje o tym żezy ich podac do sądu to zapraszam do mnie.
mam zdjecia, nagranie w którym polski planer w Żarach Maciek mów mi że nie płacą diet że to tylko papier. że samochody sa niesprawne.... itp
czekam na ostatnią wypłate jak coś bedzie nie tak to zapamietają mnie dość długo
poza tym już dzwoniłem do ITD mówiłem w czym rzecz tyl;ko składać oficjalne pisma podać nazwiska ludzi którzy potwierdzą to co sie tam dzieje
jest kilku chłopaków którzy juz pozwali ich do sądu.
ktoś kto pisze że w De Rooy-u jest dobrze jest idiotą. a ci którzy chcą sie tam przyjąć są albo zle poinformowani albo mają myśli samobójcze.
Chłopy tam nie ma sprzetu do tego żeby jeżdzić a na wolumenie tzn na kontenerach to juz całkowicie wiem bo tam jeżdziłem. szrotownia!!!!!!!
Planerzy którzy nie mają zielonego pojecia o tym jak wygląda życie w samochodzie i jak trzeba jeżdzić ile pauzy robić poprostu sajgon.
firma ta powinna zniknąć z polski tak szybko jak sie tu znalazła
lysy
(2006-04-03 11:02:46) gumis ja bym sie pisał podac ich do sadu a to jest adres lysynh@wp.pl
kuciap
(2006-04-03 11:05:59) ? jestem kierowca u de rooya. juz dlugo. znam was wszystkich i wiem wszystko. i nie fantazjuje. wszystko co pisze to suche fakty. de rooyem polska powinna zajac sie policja. juz chociazby za te przeglady techniczne. ja mam numery samochodow i daty kiedy byly kontrole. jak sie im policja do dopy zabierze to moze beda dbac o samochody a jak nie beda miec kierowcow to moze beda dbac o tych, ktorych maja. a niemcy, anglicy i inni nie maja lepiej. caly system u de rooya jest chory. zrobili z firmy spolke holdingowa i kazdy dzial stara sie byc najlepszy. bez wzgledu na skutki. volumeny byly jeszcze do niedawna najnormalniejsze, ale to tez sie zmienia.
kuciap
(2006-04-03 11:11:28) lysy
(2006-04-03 11:02:46, jezeli juz nie pracujecie to zajmijcie sie najpierw sprawa przegladow technicznych. zkopci im sie kolo dupy moze przestepca. mysla, ze sa bezkarni.
Gumiś
(2006-04-03 18:10:49) łysy sprawdz skrzymke coś dostałeś!!!
lysy
(2006-04-03 22:09:41) gumis odebrałem wiadomosc i ja tez tam troszke ci napisałem podałem namiary
Niuniek
(2006-04-06 10:12:43) Gumis i lysy opiszcie mi cos wiecej na ten temat bo mialem zamiar tam pracowac ale widze ze opinie sa raczej negatywne na ten temat.przemko1971@op.pl
Gumiś
(2006-04-06 12:11:58) NIUNIEK sprawdż swoją skrzynke!!! masz tam zdjecia i pare słów ode mnie.
I mówie ci dobrze ci radze nie pchaj sie w to g****!!!!
z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej!!!!
bo jak sie nie dba o samochody bo wg nich one muszą cały czas jeżdzić to lepiej nie bedzie!!!
Chłopy szkoda waszego zdrowia!!!!!!!!!!!!
memo
(2006-04-06 15:38:51) pracuje w de rooy ponad 13 miesiecy i zgadzam sie z wiekszoscia kolegow bo tak faktycznie jest,negatywny obraz firmy nie jest przesadzony a po stronie pozytywnych opini zgadza sie kilka rzeczy-wyplata 10 kazdego miesiaca na koncie,darmowa kawa z automatu-psujacego sie regularnie i autobus,natomiast opinia Kudlatego nt.aut jest klamstwem,owszem sa tez 2-letnie tylko ile,wiekszosc to zdewastowane nawet 8-letnie czesto z kiepskimi hamulcami auta nie wspominajac o kilkunastoletnich czasami przyczepach( wolumeny,kombi) ktorymi masz jechac bo jesli nie to do zwolnienia-prymitywny mobing czesto jest stosowany przez planerow-polakow probojacym za wszelka cene zrobic kariere
mąż
(2006-04-06 16:43:46) Gumiś przyślij mi kilka fotek, ja też tam miałem pracować ,tylko żona znalazła TO forum.malaj68@wp.pl
Gumiś
(2006-04-06 19:29:42) Mąż!!!! ja opisałem swoje 9 miesiecy w pracy napisałem kawałek tekstu w ktorym nie ma ani jednego słowa nieprawdziwego!!!
wszystko co napisałem to szczera prawda!!!
to tylko 9 miesięcy , ja przepracowałem prawie 11!!!!! i może dalej bym pracował gdyby nie ścierwo którym kazali mi jechać w trase!! Mówie tu o Kontenerach TZN WOLUMENIE bo tak sie to u De Rooy-a nazywa
zerknij na sojwgo maila
Paweł
(2006-04-06 19:41:16) Gumis przysli mi tez bo miałe zamiar tam isc
Paweł
(2006-04-06 19:42:09) bieres@o2.pl
Gumiś
(2006-04-06 20:04:38) Panowie a może macie link do strony gdzie mozna za darmo i szybko umieścić kilka fotewk tak żebyście mogli z nich korzystać!!??
Grzegorz
(2006-04-06 20:09:18) No nareszcie jest ktoś odwazny i mówi o tym szczerze!!!!
Gumiś tylko ci pogratulowac!!
wiem że piszesz szczerze bo tam pradcowałem co prawdaz tylko 3 mies. ale zdążyłem zauwazyć to i owo!!!
ciesze sie że jet to forum o tej chorej firmie!!!
sam chciałbym mieć kilka fotek tych szrotów bo fakt jest jeden to szroty .
Żary to tylko pralnia i oszukaństwo w którym jesteś dobry do momentu podpisania umowy a potem masz tylko tyrać tyrac i r=tyrać!! o serwisach zapomnij!!!!!!!
pozdrawiam cie Gumiś nie wiem jak wyglądasz może cie widziałem na placu a może w tych autobusach co firma podstawia trzymaj sie nara
Łukasz
(2006-04-06 21:14:05) miiis@interia.pl moge kilka fotek bo bylem zainteresowany ale juz sie chyba odmyslilem:(
R
(2006-04-06 23:47:21) Ludzie ja wam powiem jak zamieszczać fotki na forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GUMIŚ wrzuc tutaj kilka fotek niech ludzie zobacza co te ********* De rooy maja za samochody

A więć wchodzimy na serwer http://www.imageshack.us/ bierzemy PRZEGLĄDAJ i wyszukujemy foto na dysku po wyszukaniu zdjecia bierzemy HOST IT i czekamy az sie załaduje zdjecie i wyskoczy nam kilka linkow (bodajze 5-6) Gdy wyskocza nam te linki to kopiujemy ten ostatni na samym dole i wklejamy na forum :D i to cała filozofia...


Ciesze się chłopaki ze tam zgodnie wszyscy sa przeciwko tej firmie trzeba tępic taki h !!!!!!!
Gumiś
(2006-04-07 11:20:27)
http://img210.imageshack.us/img210/9649/obraz1033ca.jpg
http://i mg210.imageshack.us/img210/751/im0040157dh.jpg
http://img210.image shack.us/img210/5207/im0042784zr.jpg
http://img210.imageshack.us/i mg210/3571/obraz1101db.jpg


to jest tylko kilka może jeszcze coś dorzuce

Jeżeli to ogląda ktoś z biura Firmy z Żar to pozdrawiam
R
(2006-04-07 13:04:40) Gumiś jak możesz weż wrzuć jeszcze raz 3 ostatnie fotki bo nie działaja...działa tylko pierwsza a trzeba je rozprzestrzenić po internecie niech wszyscy wiedza co i jak ~~~~~~!!!
Gumiś
(2006-04-07 13:42:11) http://img97.imageshack.us/img97/1892/obraz1104ra.jpg

http://img 97.imageshack.us/img97/5945/im0042780hk.jpg

http://img123.images hack.us/img123/3815/lodwkawfirmiederooy5sb.jpg

http://img123.ima geshack.us/img123/2357/zdjcie0072ef.jpg

http://img80.imageshack. us/img80/9442/im0040162nm.jpg

http://img93.imageshack.us/img93/5 166/dsc009133lo.jpg
Gumiś
(2006-04-07 13:45:42) http://img93.imageshack.us/my.php?image=dsc009133lo.jpg
Agi
(2006-04-07 14:32:29) Jesteśmy firmą z Poznania z długoletnim doświadczeniem w transporcie międzynarodowym.Zatrudniamy kierowców którzy pracują u nas o początku istnienia naszej firmy.Aktalnie poszukujemy solidnego i doświadczonego kierowcy.
yhy
(2006-04-07 15:24:44) przekopiuje niektore ponownie bo podałes je z odstepami :

http://img123.imageshack.us/img123/2357 ... 0072ef.jpg

htt p://img80.imageshack.us/img80/9442/im0040162nm.jpg

http://img93. imageshack.us/img93/5166/dsc009133lo.jpg

http://img97.imageshack.us/img97/5945/im0042780hk.jpg

Kuciap
(2006-04-07 15:56:25) Co Kudlaty, nic juz nie piszesz? Sadzisz, ze wszyscy sie zmowili?
zenek
(2006-04-07 17:29:13) Dawno nie czytałem tego forum, przepracowałem w tej firmie ponad 1 rok. Z przykrością potwierdzam wszystkie negatywy dotyczące warunków pracy w tej firmie. Nie mogę znaleźć ani jednego dobrego słowa. Nie do zniesienia jest dyskryminacja naszych przez nie tylko biuro z Żar, z nimi miałem kontakt tylko raz w miesiącu podczas wyjaśniania mojego zarobku. Nigdy mi się nie zgadzały pieniądze, pomimo tego, że ja miałem stałą pracę i płacę. Jestem Kabinowcem. Nie podpisujcie żadnych cyrografów z tą firmą. Interesują mnie wypowiedzi moich kolegów którzy chcieliby coś z tym fantem zrobić, z chęcią do was dołącze z moimi materiałami.
seban
(2006-04-07 18:35:04) do Gumisia fajnie ze to pokazales ten de rooy to tragedia pozdrawiam
Gumiś
(2006-04-07 19:24:33) SEBAN ty jesteś z Żar?? Jeżdziłeś może na KOMBI??
Zenek miło mi że mnie popierasz!!
dodam ci że pewnie nie masz takiego materiału jaki ja posiadam!!!!
a jest to kaseta z nagraniem ( dyktafon) w którym planer mówi mi że płacą od kilomerta i że nie ma żadnych diet i nie bedzie!!
powiedział również że samochody to szroty że są żle wyposażone że serwisy sa rzadkością
Mało tego chciałem to usłyszeć i usłyszałem że jak stoje w SOBOTY I NIEDZIELE TO MAM NIEPŁACONE BO WTEDY NIE ROBIE KM I NIE ZARABIAM!!!!
fajne to jest czekam może to wykorzystam jeszcze są mi winni kilka złotych musze sie jeszcze wstrzymać!!Dla wszystkich ktorzy jeszzce pracują w DE ROOY_u zycze powodzonka szerokości i przyczepności bo bez hamulców i z łysymi oponami przyda wam sie!!!!
Gumiś
(2006-04-07 19:36:11) Do KUCIAP
Może kudłaty jest jednym z tych którzy pracują jeszcze na angielskim kontrakcie!!!
wiesz jak zarobisz 10 000zł i masz płacone za załadunki rozładunki tankowania serwisy to też byś był zadowolony i jeszcze ropke pewnie przytuli !!!
Guzik mie to obchodzi mówie to co ja przeżyłem i to co tam w tej firmie sie dzieje a nie jest dobrze zaznaczam!!!
moge wrzucić tekst w którym opisane jest kilka mies w de rooy-u.
tylko nie w tym rzecz żeby jeden powiedziała wszystko niech sie wypowiadają też inni bo każdy jak coś doda od siebie bedzie to bardziej wiarygodne i wiecej przekazane!!
piszcie!!!!!!
Kudlaty
(2006-04-08 11:12:56) A Ty Gumis co kopiujesz zdjecia z innego forum? Chyba ze wszedzie wystepujesz pod innym nickiem? Na forum Wagaiezka jest napisane kto wypowiada sie na etransport.pl wiec daje sobie z tym spokoj.
See you soon .... :-)
WC
(2006-04-08 11:54:21) Kudlaty nie mieszkaj tutaj...Na WAGACIEZKA jest napisane ze to są fotki Gumisia tylko nie on je zamieszczał a ktoś inny ale podpisane jest na dole foto Gumisia...Sam jeden gumiś nie rozprzestrzeni tego ...trzeba pomagać
Kudlaty
(2006-04-08 12:40:59) WC na ostatnich zdjeciach jest podpis ze sa to Gumisia ale na poprzednich nie ma.
piter
(2006-04-08 13:19:24) A na ktorym watku sa te zdjecia gumisia bo mi sie nie chce tej calej galerii przeszukiwac na tej wadze ciezkiej
Kazek + Zenek
(2006-04-08 13:24:07) Nie ważne jest to, kto zrobił te czy też inne zdjęcia. Nie ma o co się spierać. Samymi słowami ciężko jest opisać sytuację jaka panuje w tej firmie. Na formum Wagi ciężkiej sam zamieszczałem fotki mojego autorstwa, nie mam nic przeciwko
temu aby moi koledzy wykorzystywali je do różnych celów. Gumiś, jeżeli możesz to prześlij mi to nagranie, jeżeli masz jeszcze jakieś inne materiały to się polecam. Mój adres znasz, razem zgadaliśmy się na GG w styczniu. Reinstalowałem mój system i wszystkie kontakty diabli wzięli.
derby
(2006-04-08 14:42:25) Piter masz tu linka:
viewtopic.php?t=1959&postdays=0&postord er=asc&start=20
Gumiś
(2006-04-08 15:02:54) Kazek i Zenek wim kim jesteście od kazek mam kilak zdjeś dlatego pojawiły sie one również na wadze cieżkiej.
Panowie bardzo dobrze im wiecej materiału w jak najwiekszej liczbie stron itp tym lepiej!!!
LUDZIE NIE PCHAJCIE SIE W TO g****!!!!!!!!!!!!!!!Kazek i Zenek jestem na swoim g-g możecie pisać wysyłać zdjecia wiadomości Mail. jestem również na Skype!!!
pozdrawiam powodzonka!!!
Gumiś
(2006-04-08 15:26:48) Ej Książulku czy ty sobie nie robisz z porządnych ludzi jaj????/
co to ma być??
Ojciec dyrektor cie tu przysłał??
Niech on lepiej sie modli w ich intencji niz wyciąga od nich kase.
albo moze lepiej niech zainterweniuje żeby ich byt polepszył sie bo transport szczególnie w takiej firmie jak DE ROOY to katastrofa!!!!!
nie wypisuj mi tu takich bzdur bo na tym forum nie przesiadują emeryci i renciści którzy ładują wam w kielnie kupe szmalu!!
z powazaniem
radio maryja
(2006-04-08 15:32:53) Synu nie bluźni!!! Jeszcze możesz zostać jedną z owieczek naszego Wielkiego Ojca Dyrektora tylko musisz chciec i uwierzyć!!!
kombi
(2006-04-08 16:03:26) Pozdrawiam wszystkich odwaznych,brawo Gumis.Po kilkunastu miesiacach pracy w tej firmie poznalem to wszystko.Zastanawiam sie ile dostal ten przydupas ktory na http://www.wagaciezka umiescil zdiecia z folderu De rooy, wszystkie auta na zoltych blachach, zadbane, i caly rzad " kombiakow'-wszystkie Volvo.A gdzie sa DAF-y-brzydze sie takimi.
anty
(2006-04-08 16:05:12) wszedzie ten rydzyk
anty
(2006-04-08 16:06:23) on tylko sobie forum pomylil
anty
(2006-04-08 16:07:19) a moze rydzyk otwiera TRANSPORT trans-rydz
7xfelga
(2006-04-08 16:10:42) do rm/ sam nie bluźnij kutafonie, nazwa radia z małej litery a ojca d. zdużej litery.
Kuciap
(2006-04-08 16:51:11) Do Gumisia: Gumis kolego, ci na angielskich umowach tez sa juz zwalniani. Wlasnie dlatego, ze za duzo zarabiaja. Ich dni tez sa juz policzone. A samochody i warunki pracy sa takie same jak na polskich umowach. Tym bardziej, ze w Preston tez sie duzo zmienilo. Juz nie Preston planuje tylko Son. A na marginesie tak gwoli prawdy, to nikt u De Rooya nie musi jezdzic z lysymi oponami. Nikt nie musi ruszac w trase z lysymi oponami i nikt nikomu nic nie zrobi, jezeli ktos zaczeka na zrobienie opon. Problem tylko w tym, ze kazdemu sie spieszy, bo trzeba kilometry robic. A inne naprawy? Ja stalem kilka dni w warsztacie, bo kolega zdal taki samochod (kombi) w ktorym nic nie dzialalo i pojechal do domu. Ja robilem za niego.
Gumiś
(2006-04-08 17:01:31) Kuciap nie brń tej firmy bo to Szambo!!
miałem taką sytuacje że stoczyłem sie w nocy na hamulcu recznym i uderzyłem w inną cieżarówke!!
Klein powiedzial że przetestował auto i jest sprawne oto jakie było dobre!!
ja nie jestem serwisantem tych szrotów i wkurzało mnie to że w przeciągu 3 tyg. stałem po 4 razy na warsztacie i g**** z tego miałem!!
aha i jeszcze jedno to wyrównanie km co obiecują jak nie zrobisz 500km to wielki wał taki jak firma
kasy nie zobaczysz ani nie doliczysz sie!!!!
wiem bo przeżyłem takie coś i do dzisiaj nie wiedza gdzie sa moje km z miesiąca stycznia!!!!
czy coś jeszcze !!
fakt nikt nie musi jeżdzić w tej firmie takimi padaczkami!!!
ja sie zwolniłem bo miałem dosyć!!!! pieniądze nie są dla mnie najwazniejsze!!!
chce żyć a jak bedę chciał sie zabić to ja zdecyduje o tym kiedy gdzie i w jaki sposób!! czy ty to kolego zrozumiesz??
Planerzy wielcy FIFA RAFA g**** wiedzą o tym fahu siedza w żarach i g**** robią!!!
piter
(2006-04-08 17:12:11) Najlepsze jest te zdjecie z parkiem spalonego sprzetu. normalnie debest. Jak bym nie widzial to bym nie uwierzyl. Moze dla fotografa jakas nagrode by trzeba przyznac.
kombi
(2006-04-08 18:03:21) Kuciap skad masz wiadomosci o Preston, przeciez"kombi" tam nie jezdzi i druga sprawa,planerzy(Rik,Urlich i cala reszta) nie pozwola czekac kierowcy za autem ktore jest w warsztacie kilka dni- jesli chodzi o "kombi",cos mylisz- to bzdury,z oponami-zgadzam sie.Latem w zeszlym roku zwolniono kilku chlopakow z "kombi" dlatego ze nie chcieli jechac" szrotami" bez hamulcow,w czym bardzo zasluzyl sie p.Ra. obecnie siedzacy w Zarach,tak wyglada prawda.Gumis pisze prawde.


jezdzi do Preston,i druga sprawa jesli auto z "kombi" stalo czy stoi na warsztacie kierowca nie czeka kilka dni za nim
zenek
(2006-04-08 19:16:42) wiadomość dla Gumisia. Jutro będę mógł dopiero zakończyć sprzątanie mojego komp. i dopiero jutro zainstaluję gg i skypa. Jeżeli masz jeszcze do mnie namiary to wyślij mi twój numer na gg. Czecho.
W grudniu i w styczniu jeździłem na łysych oponach. Bieżnik ok 1,5mm. Jak na warunki zimowe to chyba trochę za mało tej gumy pod autem? Próbowałem w Son wymienić- stwierdzono że jeszcze mogą być, w Preston trafił się serwis - mówię spróbuję, może tutaj inaczej mnie potraktują. Guzik. Odpowiedź-mogą być. Fakt faktem, że na wyspie nie panują tak ekstremalne warunki zimowe jak w naszej części europy, niemniej jednak warunki na drodze są trudne, ponieważ mgła przymarza na nawierzchni jezdni tworząc cienką warstwę lodu. Trzeba cholernie uważać. Moim zdaniem nie macie się o co spierać. Jeden miał problem z gumami, drugi miał więcej szczęścia i czasu żeby je wymienić, nie chodzi tylko o kilometry i nikt nie goni aż tak za nimi. Jeżeli przyjedziesz w niedzielę do Son z Polski, to wszędzie drzwi są zamknięte, nie ma mowy o jakiejkolwiek naprawie, wymianie pasów itp. Wsiadasz i musisz wyjeżdżać w trasę. Rzadko który może sobie czekać do poniedziałku na serwis. Każdy z nas miał kontakt z różnymi sytuacjami, nie gryźcie się między sobą.
Gumiś
(2006-04-08 19:39:34) Kombi ja już nie jeżdżę u De Rooy-a już tam nie pracuje zwolniłem sie!!!!
a co do opon to każdy kto tam pracuje wie że jak podjedziesz do Euromastera to powiedza ci że są dobre a moment po tobie podjeżdża gulden który wymienia gumy , które sa w lepszym stanie niż twoje!!
co do pasow jak pójdziesz na warsztat to raz że gulden cie pogoni a dwa że polski magazynier o imieniu Grzegorz nie bójcie sie mówić pełnymi nazwami i imionami powie ci ze i tak pasy które juz sa naderwane masz dobre
po krótkiej wymianie zdań wymieni ale ile sie nasteka że znowu coś i znowu!!!
w styczniu jeżdziłem miałem kilka sytuacji że nie mogłem ruszyć ze skrzyżowania bo opony na osi ciągnącej na Wolumenie są takie jak do osi wleczonej czyli trzy rowki wzdłuż bieżnika opony!!!
do gołego asfaltu kułem lód i to nie tylko ja bo kilku chłopaków też to robiło z tego co mi powiedzieli!!
co do Pana RADOSŁAWA siedzącego już od kilku miesiecy w Żarach jako planer to koleś który nie ma zielonego pojecia o tej pracy!!!!
potrafi napisać że po 10godż jazdy można i powinno robić sie tylko 8 godzin pauzy!!
wszyscy którzy jeżdża powinni wiedzieć ile należy robić pauzy wiec ocene pozostawiam wam czytającym.
Każdy kto chce podjąć prace w tej firmie musi liczyć sie z wymianą koła. mądry planer z Żar o imieniu Maciej potrafi napisać że jak nie wymienisz to wezwą serwis ale na twój koszt.
Zenek mam namiar do KAZEK od niego mam kilak fotek a on ma kilka ode mnie. poza tym byliśmy przez 2 tyg. w lutym w ciągłym kontakcie teraz nie wiem co z nim jest!!!
jak masz z nim kontakt on poda ci namiary na mnie!!!
PANOWIE DE ROOY TO NIEKOŃCZĄCA SIE OPOWIEŚĆ KAŻDY MA COŚ DO DODANIA I MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE NAS TU WIECEJ ABY USTRZEC NOWYCH POTENCJALNYCH KIEROWCÓW TEJŻE FIRMY.
ech...
(2006-04-09 00:48:48) syf nie robota
breko
(2006-04-09 15:02:14) kuciap łysy albo gumiś wyslijcie parę fajnych fotek bo czytam i jeszcze chciałbym sobie popatrzeć breko@vp.pl i pozdrawiam wszytkich pracujących w de-rooju
Anty derooy
(2006-04-09 19:13:43) Ja też chciałbym kilka fotek jeżeli to możliwe. Z góry dziękuję i pozdrawiam.bruins-trans@o2.pl
Gumiś
(2006-04-09 19:30:47) viewtopic.php?t=1959&postdays=0&postord er=asc&start=20

Panowie czytajcie dokładniej wcześniejsze wypowiedzi.
Podane są w nich linki do stron gdzie można zobaczyć zdjecia. a także jest link do innej strony w którym jest również mowa o firmie DE ROOY.


Prosze jednocześnie o nie pokazywanie zdjec które wzięto ze strony internetowej DE ROOY-a bo to co tam jest pokazane to zdjecia z kilku lat wstecz gdzie samochody są na holenderskich tablicach rejestracyjnych i sa jakby to powiedzieć prawie nowe.
od kilku lat bowiem de rooy nie kupił na zestawy plandekowe żadnego nowego samochodu tek wiec zdjecia z tej strony są nie aktualne.
Jakub
(2006-04-10 21:01:38) viewtopic.php?t=1959&postdays=0&postord er=asc&start=20

Fajna stronka i fajnie jest w tej firmie czytajcie i podawajcie nowe qwiadomości
Kazek + Zenek
(2006-04-11 07:34:05) do Gumisia. Bardzo mnie interesują twoje materiały. Mógłbyś się nimi ze mną podzielić. Będą mi bardzo potrzebne. Przy okazji nie wiesz co tam słychać u Jarka? Jego sprawa powinna być już w toku.
wesoły romek
(2006-04-12 13:44:21) a ile oni mogą mieć kierowców?
kazek
(2006-04-12 16:15:17) ok 150-200 kierowców
ko
(2006-04-12 21:05:03) Ja mam informacje że ok.250 polaków+cała reszta Europy.
kazek
(2006-04-13 08:00:05) Dokadne dane zna tylko sam De Rooy, ja stracilem rachube. Co tydzien dochodza nowi po kursie... ostatnio slyszalem, ze numeracja dochodzi do 600 (kazdy kierowca ma swoj numer przdzielany jednorazowo). Numercja ta rowniez swiadczy o "jakosci" tej firmy! Bowiem jest to jej najwieksze osiagniecie, zeby w tak krotkim czasie swojego istnienia na naszym rynku przerobic tak wielu kierowcow!!! Chyba nie ma drugiej takiej firmy!!!
samobojca
(2006-04-13 16:09:25) koledzy czy powaznie uwazacie ze praca w tej f-mie to strata czasu? ja zaczynam szkolenie 18tego kw.nastawiam sie na kase reszte mam w dupie. czy warto? jedni pisza ze tam kicha(nie podwazam tego) ale czy mimo wszystko nie warto sprobowac????
kazek
(2006-04-13 19:36:10) Myślę, że ostateczna decyzja należy do ciebie. Poczytaj, przemyśl i podejmij ją sam. Nikt nie jest w stanie podjąć jej za Ciebie. Na forum Wagi Ciężkiej jest opisanch parę firm, są tam również wypowiedzi Kierowców w obecnej chwili w tych firmach zatrudnionych, poczytaj, podzwoń, zastanów się, a dopiero potem pomyśl o zatrudnieniu. Wtedy kiedy ja przyjmowałem się do De Rooya nie było informacji na żadnych forach na temat tej firmy, nikt nie wiedział co nas tam czeka. Prawdę powiedziawszy to początki nie były takie złe , teraz jest po prostu tragedia.
samobojca
(2006-04-14 13:36:48) kazek,zenek,gumiś- dzieki za pokazane zdjecia....stan tech. rzeczywiscie woła o pomste do nieba ....a raczej do ITD,BAG i kogo tam jeszcze kto by sie tylko zainteresowal tym delikatnie mówiąc...BURDELEM. ja mimo wszystko (kur...a chyba głupi jestem) rozpoczne 18 swoj horror made by derooy i przekonam sie na swojej dupie jak bedzie. zakładam ze nie bedzie kolorowo........pozdrawiam wszystkich mobili tych co tam byli,są i niedajboze bedą
kazek
(2006-04-14 13:41:10) po jakimś czasie przepracowanym u De Rooya napisz na tym forum jak było
samobojca
(2006-04-14 14:42:35) oczywiscie. mam nadzieje ze do tej pory bede jeszcze zył:-) szkoda tylko ze ZAWSZE musi byc tak , ze jak jest w miare platna praca to warunki tej pracy są do bani...
Przemek
(2006-04-15 16:28:05) Pracowałem w De Rooy ponad 12 miesięcy,jezdziłem na "kombi" i musze przyznać że mimo wszystko firma jest w porządku-kasa na koncie na czas,a o to chodzi.Fakt że stan techniczny aut nie jest do końca super i to jest duży minus,z tym że nie wszyscy koledzy traktują swoją prace poważnie tzn.dużo krzyczą,mało robią,
a przy tym wiek aut i obraz mamy nieciekawy.Jeśli ktoś ma zamiar pracować w tej firmie powinien spróbować,nie słuchać opinie że się nie opłaca że jest żle,dobrze nie było ale najgorzej też nie.Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnie pracujących w DeRooy.Wesołych Świąt
kazek
(2006-04-15 17:19:05) Przyłączam się również do życzeń świątecznych ale życzenia ode mnie dla wszystkich mobilków.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 11:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Hmmm, długie to, moim zdaniem za długie, nie mogłeś tego streścić w kilku zdaniach, na dodatek niedość że fotki w linkach to niedziałają (komu by się chciało poprawiać linki) lepiej sam je popraw...

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 11:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Myślę, że po zapoznaniu się z treścią powinieneś sam dojść do wniosku, że nie jest to jakieś wypracowanie. Są to wypowiedzi moich kolegów na temat tej firmy, które bez przerwy znikają z innego forum, na którym bez przerwy ktoś próbuje wybielić De Rooya. Jeżeli mam odnieść się do tych linków niedziałających, to również z treści wynika to, że większość zdjęć pochodzi z tego forum, dlatego też nie widzę potrzeby ingerownia i zmieniania tych wypowiedzi. Mógłbym w końcu zostać pomówiony o matactwo, a to nie jest moim zamiarem. Chciałem tylko uchronić opinie byłych pracowników De Rooya przed "wyczyszczeniem" korzystając w tym celu z tego forum w którym jest dość obszernie i szczegółowo opisana sytuacja panująca w tej firmie.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 15:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 lut 2005, 0:53
Posty: 111
Lokalizacja: Warszawa/Suwałki

Cytuj:
Hmmm, długie to, moim zdaniem za długie, nie mogłeś tego streścić w kilku zdaniach, na dodatek niedość że fotki w linkach to niedziałają (komu by się chciało poprawiać linki) lepiej sam je popraw...

To są zacytowane wypowiedzi i takich rzeczy sie nie zmienia. Czasem pomyśl zanim coś napiszesz :idea:

_________________
Witam po latach przerwy! ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 15:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 wrz 2005, 19:45
Posty: 256
Lokalizacja: Chełm

Cytuj:
Czasem pomyśl zanim coś napiszesz
Pomyślałem i pewnie głębiej niż Ci się wydaje... Pomyśl, wchodzi do tego tematu ktoś kto chciał czegoś się o tej firmie dowidzieć i co widzi NAWAŁ czyjejś rozmowy czy czegoś tam, co robi?? W większości wypadków odpuszcza sobie czytanie tego... Tak że pomyślałem seobie że było by na miejscu streszczenie tego...
Jeżeli źle rozumuję, to mój błąd...

_________________

...:::Podpisy nie oddają całej prawdy... zawsze jest jakaś granica niepowodzenia :::...


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 15:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2006, 17:16
Posty: 20

Może mógłbyś podjąć się tego streszczenia Oski? Będę zaglądał na tę stronę z niecierpliwością. Pamiętaj, że w takim przypadku to ty będziesz autorem tej oceny firmy i być może wielu zarzuczi tobie złośliwość a nie obiektywizm :D

[ Dodano: Sro, 19.04.2006, 15:00 ]
Jeżeli ktoś nie lubi czytać, to na podstawie obrazków też może sobie przedstawić tą firmę :D


Tytuł:
Post Wysłano: 19 kwie 2006, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 20:22
Posty: 80
Lokalizacja: z pierwszej linii frontu

Nie rozumiem Oski czego ty sie czepiasz. Jeśli jest ci to za długie to nie czytaj tego. Gdybym miał pracować w tej firmie to zapewne chętnie poczytałbym opinie ludzi którzy mieli z tą firmą kontakt.

Cytuj:
Pomyśl, wchodzi do tego tematu ktoś kto chciał czegoś się o tej firmie dowidzieć i co widzi NAWAŁ czyjejś rozmowy czy czegoś tam
A pomyśl z drugiej strony. Wchodzi do tego tematu ktoś co chciał się czegoś dowiedzieć o tej firmie. I co widzi? - narzekającego Oskiego który nic nie wnosi do tematu ale musi wyrazić swoje ubolewanie z powodu zbyt dużego natłoku informacji :P

Ja widziałem kiedyś auto de rooy-a, które przywiozło nowe DAFy do salonu w Rybniku. Wyglądało całkiem podobnie do tych które przedstawił Zenek na fotografiach... tzn. miał wyrwaną część błotnika i stłuczony kierunkowskaz. Nie przyglądałem się, być może miał więcej defektów.

_________________
_Życie, mierzone w kilometrach _
Nie czujesz, że żyjesz, dopóki nie osiągniesz granicy możliwości.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: