Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 mar 2009, 21:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 21:34
Posty: 128
Lokalizacja: poznan

gdy włacze podnoszenie poduszek dojdzie do pewnej wysokości i strzela , gdy zrobie poziomowanie to niby się wypoziumuje i później też strzela ( dźwięk podobny do strzelania z pistoletu tapicerskiego)


Ostatnio zmieniony 14 mar 2009, 19:17 przez arekw, łącznie zmieniany 2 razy.

Post Wysłano: 12 mar 2009, 21:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2009, 3:44
Posty: 16
GG: 297540
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

To tak jak by zawór odpuszczał.


Post Wysłano: 12 mar 2009, 21:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2007, 21:34
Posty: 128
Lokalizacja: poznan

to pewnie wymiana zaworu mnie czeka, cewki niby są dobre na tym zaworze bo patrzyłem. nie wiem czy dobrze myśle ale to jest zawór ecas.idzie go może jakoś zreanimować?czy może walnął sterownik ecas?gdzie go szukać?


Post Wysłano: 23 paź 2010, 9:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 paź 2010, 17:37
Posty: 7
GG: 0

Witam jaki masz ten ecas wabco czy knorr?? zawory pneumatyczne maja jedna spora wadę sa głośne założenie tłumika na wyjście nr 3 powinno w znacznym stopniu pomóc nr części wabco to 432 407 060 0 i w wabco i w knorze jest nakrecany na gwint 22 koszt tłumika to około 30zł

dodatkowo organoleptycznie możesz sprawdzić po podniesieniu pojazdu czy nie ucieka powietrze z odpowietrznika nr 3 a jak to ecas wabco to przy cewkach sa małe grzybki gumowe je ściągnij i zobacz czy nie ucieka z nich powietrze jak tak to trzeba zawór regenerować bo padły w nim nurniki i uszczelnienia

Jak chciał byś sprawdzić ten zawór na stanowisku kontrolnym albo ewentualnie go zreanimować to daj znać na pw

Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: