Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 mar 2009, 16:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

WItam. Koledzy chciałbym sie dowiedziec czy kots mial stycznosc z blenda ze stali nierdzewnej do scani 4 . Moze ma ktos zdjecia jak to jest wykonane itp. Dzwoniłem do pewnej firmy co robia cos takiego i powiedzial mi pan ze ta oslone z nierdzewki przykreca sie na orginalna plastikowa. I tu moje pytanie moze ma ktos szczegółowe zdjecia . Albo mi cos doradzi. Mam tez pytanie z innej beczki. Chodzi mi o felgi aluminiowe czy musza byc dluzsze szpilki , czy wystarcza tylko jakies nakretki specjalne.

Obrazek

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Post Wysłano: 09 mar 2009, 16:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 lis 2008, 12:49
Posty: 6
GG: 0
Samochód: Magnum 480 E-tech
Lokalizacja: Sosnowiec

Co do blędy to nie mam pojecia, ale wiem napewno ze do Felg aluminiowych musisz miec dłuzsze szpilki, poniewaz te felgi sa duzo grubsze od standardowych stalowek, Mam takie w naczepie i szpilki musiałem zmieniać


Post Wysłano: 09 mar 2009, 19:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

Aha. To tak wyglada. Chciałbym zalozyc felgi aluminiowe chociaz na tylna os.Zalozylbym 2 kola na felgach stalowych a dwa koła aluminiowych. Te aluminiowe bym załozył na zewnatrz osi i je wypolerował . Czy jeżeli załoze jedno koło na feldze stalowej i drógie na aluminiowe czy tez bede musiał zmienic szpilki ???

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Post Wysłano: 09 mar 2009, 20:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2006, 9:45
Posty: 176
Samochód: FH 12 420
Lokalizacja: K-raków T-arnów A-meryka

Trochę zrobię OT, ale może kolega grzyb85 pokazał by to swoje cacko w garaży bo jak narazie to nie ma nic, oprócz gadania. A sądze że ciekawiej to bedzie wygladało jak kolejno bedziesz aktualizował temat o swoim pojeździe pokazując kolejne modyfikacje w fotorelacjach....

_________________
Dostał funkcje i głupieje...


Post Wysłano: 09 mar 2009, 20:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Trochę zrobię OT, ale może kolega grzyb85 pokazał by to swoje cacko w garaży bo jak narazie to nie ma nic, oprócz gadania. A sądze że ciekawiej to bedzie wygladało jak kolejno bedziesz aktualizował temat o swoim pojeździe pokazując kolejne modyfikacje w fotorelacjach....
No i widzisz w związku z tym jakiś problem? Będzie chciał to pokaże.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 09 mar 2009, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

A wiec kolego waldii moje auto jest w dziale garaz . Tylko sa tam stare zdjecia i temat tez jest stary. I nie robiłem aktualizacji. Co udaje mi sie zrobic to robie. W miare mozliwosci. A moze ktos mi powie w sprawie tej blendy pare słów bądź da jakies zdjecia , albo pomoze w sprawie felg.

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Post Wysłano: 09 mar 2009, 22:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Swego czasu taką blende z nierdzewki widziałem na allegro ale niestety nie wiem ile kosztowała. Co do mocowania to mógłbyś popytać na serwisie chodź wątpie żeby coś pomogli.

_________________
Scania V8 Power


Post Wysłano: 09 mar 2009, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

W MANie (19-403) mam aluminiowe felgi i są one na zwykłych szpilkach, tylko nakrętki są jakieś mniejsze. Od nowości jest taka kombinacja i do tej pory żadnych problemów. :wink:


Post Wysłano: 10 mar 2009, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2009, 3:44
Posty: 16
GG: 297540
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Witam. Kolego grzyb85. Jeśli chcesz 4 alu. felgi na tył to szpilki mogą być trochę przykrótkie. Dlatego zawsze lepiej obmierzyć. Zestaw felg widziałem na allegro. A co do blendy, no to trochę gorzej. Najlepiej jak byś wyszukał jakiś skandynawski sklep.


Post Wysłano: 10 mar 2009, 2:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2006, 11:57
Posty: 67
GG: 8119073
Samochód: Scania

Ale zrozumcie. Chce załozyc na tylna os w scani tylko 2 koła na felgach aluminiowych. Np. na lewa strone załozyc jedna felge stalowa i jedna felge aluminiowa na zewnatrz. Na allegro widziałem własnie krutsze nakretki tylko z taka wpustka w felge. Co do bledy to dzisiaj dzwonilem do goscia co robi takie rzeczy i powiedzial mi za blende 1000zł . Niby nie jest to aż tak duzo. Powiedzail mi ze jest to blenda wykonana z blachy 1mm i przykrecona do starej blendy plastikowej. Lampki obrysowe jak i halogeny mocuje sie w starej bledzie plastikowej a w nowej wycina sie tylko otwory przez ktore widac lampki. Dlatego jak bym miał jakies dokładniejsze zdjecia to bym cos takiego wykonał w pobliskim warsztacie co wykonywali mi juz pare rzeczy z nierdzewki.

_________________
Scania Królowa Szos !!
Scania = Szacunek


Post Wysłano: 11 mar 2009, 1:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2009, 3:44
Posty: 16
GG: 297540
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Powinno pasować. Ale tak jak mówię. Najpierw pomierz wszystko. A co do blendy to moim zdaniem trochę drogo. Biorąc pod uwagę, iż jest ona mocowana do starej i potrzebuje otwory na halogeny które też są mocowane do starej. Takie jest moje zdanie.


Post Wysłano: 11 mar 2009, 8:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2009, 17:02
Posty: 68
GG: 0

http://www.scania-tuning.pl/

Pogadaj z Albertem, wiem ze sciagneli z zachodu taka blende, nawet widac na 1 zdjeciu kangura w garazu (blenda jest na dole) i z tego co na focie widac to tez jest nakladka na oryginalna fabryczna blende. pogadaj popytaj moze podrzuci wiecej zdjec.


Post Wysłano: 01 kwie 2009, 15:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2009, 9:26
Posty: 641
Samochód: Man TGA XXL 18.430,Peugot Boxer 2.2

Lepszy efekt da jak przykręcisz w miejsce tej oryginalnej tą metalową a tamtą odkręcisz.

_________________
Pilnie sprzedam zbiornik 250l aluminiowy seryjny od mana .
Zainteresowanych proszę o kontakt pw w celu dogadania się.


Post Wysłano: 23 maja 2009, 19:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 gru 2007, 21:07
Posty: 258
GG: 2578718
Lokalizacja: Lublin

Sorry za odkopanie tematu , ale znalazłem :mrgreen:

:arrow: http://moto.allegro.pl/item638308686_or ... _line.html

_________________
Scania V8 Power


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 14 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: