Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 mar 2009, 18:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2009, 16:52
Posty: 1
GG: 0

To mój pierwszy post na tym forum więc Witam serdecznie :D .

Mam prośbę skierowaną do osób z W-wy które niedawno ukończyły kurs bądz są w trakcie szkolenia na "C" albo "C+E"
Czy ktoś mógłby polecić dobrą szkołę z W-wy bądz okolic ? Taką która będzie rzeczywiście uczyć a nie odwalać godziny.

Co do praktyki na "C" to kiedyś będąc w technikum sam. (1988 ROK) odbyłem cały kurs "C" ale nie miałem szans przystąpić do egzaminu bo byłem "nieletni" :wink: . Pózniej człowiek miał inne sprawy ( rodzina ) na głowie.
Teraz kiedy dzieciaki już odchowane chętnie bym zrobił "C" a pózniej "C+E"


Post Wysłano: 05 mar 2009, 16:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 cze 2007, 19:26
Posty: 109
GG: 5995409
Samochód: E220 Coupe
Lokalizacja: Warszawa

"Turbo". Jazdy po trasach egzaminacyjnych na Żeraniu, plac na Modlińskiej przy Auchan. Ja osobiście polecam, C poszło za pierwszym strzałem, na E też się tam wybiorę. Instruktorzy bardzo wporzo, jazdy Man-ikiem bez połówek.

_________________
W124 220CE - dla smaku.


Post Wysłano: 05 mar 2009, 23:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 sie 2006, 1:28
Posty: 54
GG: 0
Samochód: MAN TGL
Lokalizacja: Warszawa

Ja jestem właśnie w trakcie kursu na C w MDK. Ośrodek na Żeromskiego, placyk na Marywilskiej, także jazdy również po trasach egzaminacyjnych. Kolega pisze, że szuka szkoły, która nie odwala godzin, tylko na prawdę uczy...hmm w MDK teoria wygląda tak, że instruktor przypomina tylko co najważniejsze rzeczy, przepisy itp, wychodząc z założenia, że każdy kto posiada prawko B przepisy zna. Mnie taki układ pasuje, nie wiem jak innym... Z nauki jazdy instruktorzy wywiązują się bdb, chwalą się wysoką zdawalnością i wydaje mi się, że właśnie taka ona jest, czyli nauczyć umieją, choć wiadomo, że są osoby których się nie da nauczyć, ale to już nie wina szkoły... Za przemawia na pewno jedna z najniższych cen kursów tzn. 1900,- (wiosenna promocja), normalnie kurs kosztuje 2500,- Lekarz na miejscu, na miejscu można również zrobić kurs na przewóz rzeczy, więc myślę, że szkoła godna polecenia... Aha uczą jak w większości szkół na Star-Manie...
To tyle z mojej strony. Jak zdam już egzamin, to potwierdzę (mam nadzieję) czy ta ich zdawalność jest na prawdę taka wysoka :)
Pozdrawiam..

_________________
LKW KoRnik


Post Wysłano: 06 mar 2009, 13:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2008, 21:08
Posty: 50
GG: 0
Samochód: Daf 95XF 380 SC

Teraz WORD Warszawa kupił Dafy, więc chyba żadna szkoła nie ma jeszcze takiego auta.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: