Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2009, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Ja mając takie auto zamontował bym możliwie jak najdłuższą (czyli 2-metrową) antenę na uchwycie klapowym na masce. Moim zdaniem to właśnie na masce będzie lepsza masa, a montaż anteny jest tak nisko że warto sobie to zrekompensować długą anteną, a skoro chcesz Lemma to wówczas AT-2001, natomiast wajchę (tą do odkręcania/pochylania anteny) zastąpić śrubą by komuś do rączek się nie przykleiła.


Post Wysłano: 26 lut 2009, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Popieram Cię kolego w 100%. Najczęściej widuje w dostawczakach takie rozwiązanie. I wcale brzydko to nie wygląda.


Post Wysłano: 17 maja 2009, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 sie 2008, 10:31
Posty: 25
GG: 8877221
Samochód: Opel Astra 1,4 16V
Lokalizacja: Kalisz

Hah Panowie o czym Wy mówicie jeżeli jest lodóweczka to się nie zdziwie i to wcale jeżeli na uchwycie nie ustawicie SWR zabudowa będzie odbijała fale. można zobaczyć jak będzie się sprawowało na masce, a co do anteny moja propozycja Lemm Magnum AT72 ona jest na klamce nie AT71 bo ona ma motylek łatwo zerwać gwint. Antenka będzie śmigać ładnie zamocowac i jazdaa. A co do montazu Ml- ki przez otworek przy agregacie nie wiem ale może zakłucac i to bardzo w tak bliskim położeniu :):) a jakie radyjko ma niby być do tego ?? bo to dużo zalezy :) a co do Anteny :Lemm AT2001 jest to czuła antena. Będzię śmigać ale jest czuła i moze to przeszkadzać.Performer pod tym wględem jest leprzy


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: