Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 lut 2009, 0:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Cytuj:
19 jest kanałem ogólnym. A jakby tak różne ogłoszenia i te inne pierdoły nadawać na zupełnie innym kanale? np.20?
19 jest kanałem drogowym a nie ogólnym :wink:

_________________
MAN


Post Wysłano: 02 lut 2009, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

19 jest kanałem "wywoławczym" drogowym


Post Wysłano: 02 lut 2009, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 kwie 2008, 11:45
Posty: 72
GG: 2088941
Samochód: Rower górski
Lokalizacja: ludów śląski/ strzelin

Cytuj:
Cytuj:
19 jest kanałem ogólnym. A jakby tak różne ogłoszenia i te inne pierdoły nadawać na zupełnie innym kanale? np.20?
19 jest kanałem drogowym a nie ogólnym :wink:

błąd wynikający z mojej niewiedzy. :wink:

_________________
Moja fotogaleria
Kliknij


Post Wysłano: 24 lut 2009, 17:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2008, 12:40
Posty: 141
GG: 0

jak juz niektórzy powiedzieli, reklamy ok ale wszystko ma swoje granice!!!

np pod Wrześnią (WLKP) napierdzielają 2 myjnie tir nonstop, ciągle ten sam tekst 20sekundowy, wszytsko ok ALE:
1. w nocy czasami niesie ich nawet ponad 50 km, czy oni myśla że ktoś poleci 50 km żeby u nich umyć auto, poprostu IDIOTYZM...przy tak mocym sygnale jak zaczyna nadawać to we wrzesni nic nie słychac bo zakłucają w cholere.... wystarczyłby zasięg góra 10 km
2. ostatnio jadę przez wrześnie, na drodze syf jak nie wiem, śnieg sypie....a ona myjnia znowu swoje...czy oni tam nie potrafią myśleć, samych imbecyli zatrudniają!!?? kto myje auto w taka pogodę.... na radiu było slychać jak kierowcy wysmiewali tych z myjni własnie za to

tak jak mówilem, reklama ok bo czasami kierowcy to się przydaje, ale wszystko trzeba robić z głową!!!


Post Wysłano: 24 lut 2009, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 gru 2007, 21:50
Posty: 317
GG: 4628636
Lokalizacja: Warszowice

Reklama dzwignią marketingu, ja też próbowałem sprzedawac kalendarze z mojej OSP przez CB,zapytałem grzecznie czy ktoś chce kupic,ale niewypaliło

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podania przyczyny.


Post Wysłano: 17 mar 2009, 18:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ostatnio ta facetka z myjni krzyczała przez radio, że jest kierowca do zabrania do Torunia.
Czasami jak dobrze niesie to słychać ich już na bramkach poznańskich.
Te facetki to mi jeszcze nie przeszkadzają tak mocno (w miarę możliwości pomagają np. znaleźć adres we Wrześni), najgorszy jest gościu z okolic Mszczonowa sprzedający akcesoria do ciężarówek (czasami co 10 minut nadaje).

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 21 mar 2009, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2008, 18:24
Posty: 54
GG: 1774640
Samochód: Opel Calibra
Lokalizacja: Bukowno

Cytuj:
jak juz niektórzy powiedzieli, reklamy ok ale wszystko ma swoje granice!!!

np pod Wrześnią (WLKP) napierdzielają 2 myjnie tir nonstop, ciągle ten sam tekst 20sekundowy, wszytsko ok ALE:
1. w nocy czasami niesie ich nawet ponad 50 km, czy oni myśla że ktoś poleci 50 km żeby u nich umyć auto, poprostu IDIOTYZM...przy tak mocym sygnale jak zaczyna nadawać to we wrzesni nic nie słychac bo zakłucają w cholere.... wystarczyłby zasięg góra 10 km
2. ostatnio jadę przez wrześnie, na drodze syf jak nie wiem, śnieg sypie....a ona myjnia znowu swoje...czy oni tam nie potrafią myśleć, samych imbecyli zatrudniają!!?? kto myje auto w taka pogodę.... na radiu było slychać jak kierowcy wysmiewali tych z myjni własnie za to

tak jak mówilem, reklama ok bo czasami kierowcy to się przydaje, ale wszystko trzeba robić z głową!!!
Kolego zasiegu nadawania nie wyregulujesz od tak sobie.W dzien jest wiekszy szum niz w nocy,sprzyjaja temu warunki atmosferyczne.W nocy masz cisze w eterze i niesie sygnal jak tylko moze.Dwa na mocy nie musisz duzo miec,wystarczy dobre wzmocnienie mikrofonu


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: