Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

Cytuj:
...Ja sie odnosiłem do Twojej wypowiedzi, ze praca kierowcy to nic trudnego.
część ludzi utożsamia pracę kierowcy z prowadzeniem pojazdu. dzisiaj prowadzenie pojazdu to zaledwie 10-20% umiejętności kierowcy.

ludzi poprawnie prowadzących pojazdy ciężarowe jest całkiem sporo. rezygnacja z zawodu bardzo rzadko wynika ze słabych umiejętności prowadzenia pojazdu, ale ze względu na te pozostałe 80%.

prosta sprawa - w wielu postach przebija się zdanie o wrogości kierowców, spedytorów i oczywiście właścicieli.

otóż wszystkie te 3 osoby jedzą z jednej miski. nie jest w interesie włąściciel firmy, aby kierowca i spedytor chodzili głodni, ale mozna im zapłacić tylko jakiś procent od ogólnego zarobku. tak jest w większości przypadków. wiem że część kolegów zna z życia odstębstwa od tego jednak one nie zmienią tej prawdy.

jeżeli w jednej drużynie obrona gra przeciw atakowi i swojemu bramkarzowi, drużna ta nic nie wygra a gra będzie udręką dla wszystkich. więc jeżeli przychodzi do pracy gość, który nie rozumie tej podstawowej zasady, to może jeździć jak Hołowczyc, czy Kubica, a ja z niego zrezygnuję.

więc czy ktoś ma talent do jeżdżenia czy nie, to akurat ma mniejsze znaczenie, bo każdy przeciętny człowiek może się tego wyuczyć do stopnia wystarczającego, a nawet więcej. ale brak punktualności, obowiązkowści, czy odpowiedzialności są nie do nauczenia.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: