Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 gru 2008, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2008, 15:44
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Renault Midlum

Bardzo proszę o pomoc w podłączeniu radyjka a właściwie anteny bo to ona stanowi problem
Mam przetwornicę 24 -12 V ze wspólną masą Do przetwornicy była dołączona karteczka: połączenie innej anteny niż z podstawą magnesową z masą spowoduje uszkodzenie radia CB
Posiadam antenę do montażu w otworze i chciałbym zainstalować ją na dachu jednak nie jestem przekonany że po odizolowaniu masy w antenie będzie ona działała poprawnie
Bardzo proszę o odpowiedź może ktoś już miał taki problem


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Czy to normalne że wyłączony president harry II bierze 0,2 ampera na godzinę? nie jest nic z kablem, jak odłączę kabel przed bezpiecznikiem +/- 8cm od radia pobór prądu spada na 0, jak podłącze jest 0,2 co w połączeniu z alarmem daję za dużo i siada mi akumulator po 2 dobach.
Ten typ tak ma czy coś mu dolega? nie chciałem wierzyć że to może być cb bo niby czemu wyłączone radia ma brać prąd ale jednak.
Ma ktoś jakieś doświadczenie w tej kwestii?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Mam przetwornicę 24 -12 V ze wspólną masą Do przetwornicy była dołączona karteczka: połączenie innej anteny niż z podstawą magnesową z masą spowoduje uszkodzenie radia CB
Normalnie iście ciekawa sprawa, też sie kiedys spotkałem z taką przetwornicą, gdzie nie wychodził osobny przewód masowy na 12V. To sobie pociagnołem przewód masowy 12V z tego przewodu 24v który zasila przetwornicę i wszystko działało normalnie czyli radio oraz cb w jaki sposób ma się uszkodzić cb radio skoro i tak jest wykorzystana wspólna masa na 12/24V

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: