Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 02 gru 2008, 19:59

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lis 2008, 9:47
Posty: 44
GG: 3711568
Samochód: Man Tga 460

Witam mam spory problem. Jestem w posiadaniu Mana TGA ciągnik 460km ze skrzynią ZF 16biegów. Problem jest następujący podczas jazdy na górnej skrzyni wyskaują mi biegi komputer pokazuje bieg ale fizycznie go nie ma. Wysprząglenie nic nie daje muszą zejść na mała i rozpędzać sie od nowa niestety dzieje sie tak co parę kilometrów. Co może być przyczyną?? Proszę o radę.


Post Wysłano: 02 gru 2008, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 lut 2007, 13:30
Posty: 22
Samochód: FR1
Lokalizacja: Kraśnik

Witam. Z tego co się orentuje, jak chciałem kupić MANA Tga i jezdzilem paroma przerobkami z Anglii to był ten sam problem co u CIebie. Poprostu skrzynia jest zapowietrzona. Musisz pojechać do zakładu, który ma popmę do odpowietrzania i od tyłu skrzyni się podłącza zawór i po kłopocie. Z tego co na wiosnę byłem w Starachowicach gdzie przerabiają many to kosztowało to ok. 300zł. Powodzenia


Post Wysłano: 02 gru 2008, 21:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 lis 2008, 9:47
Posty: 44
GG: 3711568
Samochód: Man Tga 460

no dzieki za podpowiedź ale nie wydaje mi się aby skrzynia była zapowietrzona ale sprawdzę na wszelki wypadek


Post Wysłano: 03 gru 2008, 1:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 kwie 2008, 18:44
Posty: 224
GG: 3958206

Kolego czyli z tego co piszesz rozumie ze ci gina wysokie biegi - lewarek na biegu a biegu w rzeczywistosci nie ma!!! jesli tak to wysprzeglanie nic nie da!! Zobacz olej w skrzyni!!! Jesli nie ma wiór i olej jest czysty to na 100% przesówka synchronizatora jest walnieta od wysokich biegó i nie trzyma lub jesli sa wiory ja po nozy tokarskim w oleju to wysuneły sie satelity od wysokiej małej i tnie obudowe - miałem takie przypadki w ZF 16!!! Zobacz olej najpierw


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: