Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 6 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 835 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 13:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

:arrow: Prince
powiedz jakie warunki panuja w tej firmie? Duzo slyszalem, ze jezeli nie wykażesz oszczednosci w paliwie na trasie to obciązają Cię za to - czy to prawda? Ponadto obilo mi się o uszy, ze ciezko jest zjechać do serwisu.
Powiedz jeszcze jak mozesz co ile Twoj tata bywa w domu i na jakich trasach jeździ. Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 wrz 2006, 15:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

380 i 420? to chyba tylko te kilka starych aut, bo chińczyki mają także 460 i kilka 480 ich widziałem....


Tytuł:
Post Wysłano: 06 wrz 2006, 22:06

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
powiedz jakie warunki panuja w tej firmie? Duzo slyszalem, ze jezeli nie wykażesz oszczednosci w paliwie na trasie to obciązają Cię za to - czy to prawda? Ponadto obilo mi się o uszy, ze ciezko jest zjechać do serwisu.
Powiedz jeszcze jak mozesz co ile Twoj tata bywa w domu i na jakich trasach jeździ. Z góry dzieki za odpowiedzi. Pozdrawiam
tak jak już pisałem warunki chyba nie są najgorsze skoro mój tata nie narzeka, to prawda jeżeli przekroczysz norme to odberają ci pensji, zazwyczaj sie umawia na serwis telefonicznie i wtedy dyspozytor dobiera tak trase żebyś mógł zjechać i naprawić to co potrzebujesz dobrze jest żeby sie dokulać na firme a nie naprawiać auto w jakimś autoryzowanym serwisie al czy robią z tego problem to niewiem, zalezy jak mu trasa wypadnie raz co tydzień raz co dwa tygodnie, mieszkamy troche daleko od firmy bo jestem wałbrycha, Delta ma paru dyspozytorów i zalezy u jakiego sie jeździ mój tata akórajt jeździ tandemem i jeździ po europie ale wcześniej jeździł na ciągniku na dzikie kraje (romunia, itp)


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
tak jak już pisałem warunki chyba nie są najgorsze skoro mój tata nie narzeka, to prawda jeżeli przekroczysz norme to odberają ci pensji
Ogólnie dla mnie coś takiego jak ustalona norma za przekroczenie której trzeba becalować to jest coś nad czym można długo polemizować, bo zależy to od masy czynników, ale skoro już o tym mowa kolego Prince powiedz nam jaką norme wylicza Delta Trans - dokładnie l/100km I czy jest ona dla wszystkich taka sama, czy np. warunkują ją od rocznika samochodu bądź jego przebiegu tudzież wykonywanych tras ?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 15:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

jaka jest dokładnie norma to ci nie powiem tera , powiem ci jak przyjedzie mój tata ale wiem że norma jest różna dla ciągników i inna dla tandemów ale nie słyszałem nic o tym że dzielą ją na starsze auta lub nowsze


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Auta z Delty-Trans śmigają również na przerzutach
Zgadza się. Jak byłem z kolegą we Francji na wakacjach to spotkaliśmy jednego kierowce z Delty koło Besancon-u we Francji na parkingu. Mówił, że już trzy miesiące domu nie widział :shock: Naprawdę :!: Tak nam mówił. A to jego maszyna:
Obrazek
Ja byłem z kolegą(tym na zdjęciu) tym żółtym TGA-czem(też na zdjęciu) :wink:
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Prince
A czy Twoj ojciec musial podpisac jakieś weksle przed zatrudnieniem go w firmie? Możesz potwierdzić, bądź zaprzeczyc wystepowanie tych weksli, o ktorych mowa była wcześniej w tym temacie?

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Ramzes a nie wiesz jak Delta jeździ na Zachodzie??? Tzn. czy ciagają również naczepy różnych gigantów logistycznych. Jak byłem z ojcem odczepić naczepę do portu w Zeebruuge, to jechały 2 auta z Delty i ciągnęły "angielskie" naczepy Ewalsa. Czyli obsługują również tzw. trucking.

Cytuj:
Mówił, że już trzy miesiące domu nie widział

Ja nie wiem, czy on się chwalił, czy żalił. Podobny proceder znam z VOSa. Koleś jeździł 3 miesiące, a miesiąc kłócił się o zjazd do domu. Nie wierzę, że na tak duża firmę nie było zadnego importu do kraju. Po prostu flety ludzi dobijają. A tym przypadku, jeżeli by mi nie pozwolili zjechac do kraju, stawiam auto na jakimś autohofie, wsiadam w okazję i jadę do domu. Nawet bym nie dyskutował. Bo normalne to nie jest...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 19:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Ramzes a nie wiesz jak Delta jeździ na Zachodzie??? Tzn. czy ciagają również naczepy różnych gigantów logistycznych. Jak byłem z ojcem odczepić naczepę do portu w Zeebruuge, to jechały 2 auta z Delty i ciągnęły "angielskie" naczepy Ewalsa. Czyli obsługują również tzw. trucking.
Niestety tego nie wiem. Jeszcze nie zdarzyło mi się spotkać konia z Delty z "inną" naczepą.

_________________
...


Tytuł:
Post Wysłano: 29 wrz 2006, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Auta z Delty-Trans śmigają również na przerzutach
jeżdżą ale się na to zgadzają
Cytuj:
A czy Twoj ojciec musial podpisac jakieś weksle przed zatrudnieniem go w firmie? Możesz potwierdzić, bądź zaprzeczyc wystepowanie tych weksli, o ktorych mowa była wcześniej w tym temacie?
mi nic takiego nie mówił ale jak ci bardzo zależy to jak tylko przyjedzie to sie spytam i zaraz napisze
:)
Cytuj:
czesto trzeba uważac co sie mowi swojemu "koledze" z delty... zdarzaja sie przypadki ze potem ktoś zyczliwy chwali sie dyrekcji o czyms...
to prawda tam trzeba uważać z kim się gada... ale w każdej firmie się trafią jakieś...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 7:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Ale CB słyszałem ze w delcie mają kierowcy na własna rękę!!! Firma na ogół mi sie podoba te stare FH mi sie podobaja z delty takim starszym
FH jezdził kiedys w delcie gosciu z mojej miejscowsci pamietam to jak dzis jak miał nowe volvo fh 12 + kogel srebrzystka w barwach delty !! firma dla mnie luksus!!

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 10:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

Delta ciąga naczepy EWALSa, Saint Gobain i CHEEPa oprócz tych oflagowanych na deltę...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 11:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Cytuj:
ak ci bardzo zależy to jak tylko przyjedzie to sie spytam i zaraz napisze
Owszem, zalezy mi, a także innym osobom zainteresowanych tą firmą, więc myslę, ze dla dobra tematu warto potwierdzić, badź wykluczyć wystepowanie tych weksli. Jeśli okaże się to prawdą, to dowiedz się (jeśli mogłbym prosić) co dokładnie zawieraja te weksle, tzn jakie sankcje wobec kierowcy można wyciagnac na podstawie tych weksli.
Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 11:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Owszem, zalezy mi, a także innym osobom zainteresowanych tą firmą, więc myslę, ze dla dobra tematu warto potwierdzić, badź wykluczyć wystepowanie tych weksli. Jeśli okaże się to prawdą, to dowiedz się (jeśli mogłbym prosić) co dokładnie zawieraja te weksle, tzn jakie sankcje wobec kierowcy można wyciagnac na podstawie tych weksli.
Pozdrawiam i z góry dziękuję Smile
ok postaram się

i niewiem czy wiecie ale delta ma magazyn CHEEPa na bazie i często wozi te ich opakowania


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 12:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

tak ma magazyn cheepa w świętochłowicach i składują tam też części do toyoty i czegoś jeszcze na bazie ale nie pamiętam....


Tytuł:
Post Wysłano: 30 wrz 2006, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

a więc sprawa weksli wygląda tak jak mój tata się tam przyjmował 2-3 lata temu to musiał je podpisywać ale tera mówi że już chyba je wycofali

natomiast norma jest taka:
tandem 28,5 + 0,46 od tony
ciągnik siodłowy 27,5 + 0,36 od tony
lader (ciągnik + naczepa do szkła) 27,5 + 0,4 od tony

pytałem się również o te naczepy z zachodu i wygląda to tak że naczepa jest własnością delty tylko ma reklam np. CHEEP-a


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 20:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

foto by me :mrgreen:

Obrazek

kierowcy byli mili i dostałem po trąbach. kiedyś jak będzie fajna pogoda to biore chętnego(Majluk,Mickul lub kto chętny?) i pojade na wylot ich bazy foty porobić :D


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 20:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 sie 2005, 10:41
Posty: 587
GG: 0
Samochód: MAN TGA XXL
Lokalizacja: Gliwice

Cytuj:
kiedyś jak będzie fajna pogoda to biore chętnego(Majluk,Mickul lub kto chętny?)
Ja tam chętny jestem zawsze... :D A na baze da rade wejść... ? ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 20:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Eeee a o mnie to się już nie pamieta? :lol: Jak tak możecie, na takie wypady Fox zawsze chetny :mrgreen:

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

delta


Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:03 przez chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 835 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: