Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 7 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 935 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 21:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

fotka bardzo ładna, a na bazę to wogóle nikogo obcego nie wpuszczają


Tytuł:
Post Wysłano: 07 paź 2006, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 kwie 2006, 17:43
Posty: 162
GG: 0
Samochód: bez adblue
Lokalizacja: SKL

Bardzo ładna fotka zróbcie wiecej !!!

_________________
EKIPA TYSIĄCA I JEDNEJ TARCZY :):)


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2006, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

jak poinformował mnie pewien kierowca, co jest potwierdzone wpisem na stronie przewoźnika firma otwarła swój oddział w Venlo w Holandii...


Ostatnio zmieniony 09 paź 2006, 8:32 przez chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2006, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
oddział w Venlo w Belgii...

Chyba w Holandii. Pzdr. A jaki charakter ma ten oddział. Jakaś baza przelotowa, gdzie kierowcy moga zostawić dokumenty do rozliczenia, zatankować etc. :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 paź 2006, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3141
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
otwarła
Leże....
Widać Delta się rozwija... tylko żeby się nie rozwinęła za bardzo w jakimś złym kierunku.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 paź 2006, 8:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

oczywiście w Holandii, mój błąd przepraszam ale późno było :mrgreen:
ze stronki to nie wynika a kierowca mówi że jeszcze tam nie był więc sam nie wie... ale znając ich rozmach.... :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 07 lis 2006, 12:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2006, 17:01
Posty: 233
GG: 0
Lokalizacja: Małopolska Nowy Targ KNT

A tak w ogóle to delta trans ma jedną z lepszych stron jakie widziałem no i ten filmik całkiem spoko :D Tabor też niczego sobie.


Tytuł:
Post Wysłano: 16 lis 2006, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i muszę powiedzieć że zrobiło na mnie niesamowite wrażenie. Mnóstwo zdjęć i świetnych wypowiedzi z których wiele mozna się dowiedzieć. A nawiązując do Delty to często jej zestawy widywałem na parkingach w Kruszowie koło karczmy Czarci Ruszt i na parkingu stacji benzynowej koło Carefura przy wylocie z Łodzi na Piotrków Tryb.

[ Dodano: Nie, 19.11.2006, 12:09 ]
Nie wiem czego Ci brak kultury, czy inteligencji bo w swojej wypowiedzi się nie popisałeś!

[ Dodano: Sob, 25.11.2006, 18:53 ]
Musze powiedzieć, że jeśli chodzi o te weksle to dowiedziałem sie od pewnej doktor prawa (specjalizujacej się w prawie pracy) z uniwersytetu. Firma nie powinna wymagać podpisania takich weksli, gdyż odpowiedzialność za powierzone dobro nie może być wymagana z góry. Firma może zgodnie z prawem domagać sie od kierowcy zwrotu kosztów naprawy, lub kupna nowego samochodu dopiero po zaistnieniu tej szkody. Tylko w razie umyślnego jej spowodowania( np. spowodowania wypadku w stanie nietrzeżwym, lub pozostawienie otwartego samochodu na podejrzanym parkingu i ktos wtedy zakosil ladunek). Firma moze tez domagac sie odszkodowania za szkody powstale przez nie pracowanie auta(auto nie jezdzi bo jest rozwalone) odszodowanie jest ustalane za obopulnym porozumieniem lub za orzeczeniem sadu pracy, ktory swoj wyrok opiera na opini bieglego sadowego.
Jesli szkoda nie byla spowodowana umyslnie to ciezar udowodnienia
jej lezy po stronie pracodacy. Kara jest uzgadniana przez obie strony w oparciu o negocjacje (firma-kierowca). W przypadku malej szkody nie moze przekraczyc kwoty 3 miesiecznego wynagrodzenia w wysokosci z okresu kiedy mial kierowca np. wypadek.

Wczesniej byla chyba mowa ze ktos przez miesiac jezdzil za darmo zeby sie przyjasc tam do pracy(cos jakby okres probny). Nie moze firma czegos takiego wymagac!!! Zgodnie z art 22 k.p. pracodawca jest zobowiazany do:
-udostepnienia pracownikowi stanowiska pracy odpowiedniego do jego kwalifikacji,
-ma OBOWIAZEK wyplaty wynagrodzenia za prace.
(chocby minimalnego)

jesli ktos mial takie wymogi postawione w umowie o prace i ten drugi warunek byl zlamany to umowa jest niezgodna z prawem, czyli NIEWAZNA

Sprawa weksla jest na granicy prawa jesli pracownik juz podpisal to niezbyt wiem co teraz ale jeszcze raz podkreslam FIRMA NIE MOZE WYMAGAC ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SYTUACJE ( WYPADKI ) KTORE JESZCZE NIE MIALY MIEJSCA!!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sty 2007, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 04 sty 2007, 20:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

http://www.etransport.pl/forum.php?kbor ... 518d24707a

tu mozna dowiedziec sie ciekawych rzeczy na temat tego weksla, takze opinie kierowcow. Potwierdzaja oni to, co napisał młodzian, ze ten wekslel jest uruchamiany tylko w razie rażących zaniedban kierowcy. Tak wiec, mysle ze jak ktos jest uczciwy i odpowiedzialny to nic złego ze strony tego weksla mu nie grozi. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze lepiej jakby tego obowiazku podpisania tego papieru nie bylo, bo są środki prawne, ktorymi mozna wyegzekwowac odpowiednie odszkodowania za dane za różnego rodzaju zaniedbania kierowcy.

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 lut 2007, 23:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Delta Trans oddaje weksle swoim kierowcą i chyba nowo przyjęci nie muszą ich podpisywać.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 1:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Czy to jest pewna wiadomosc, czy jakaś polota? Ciekawe, co skłoniło Deltę, do tego posunięcia...

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 1:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Kolego to jest pewna wiadomość bo przy mnie tata dostał sms-a od dyrekcji że trzeba się zgłosić po weksle.
Mnie się wydaje że skłoniło ich to że brakuje kierowców a jak słyszą jeszcze o wekslach to ich to odstrasza.

I jeszcze niepotwierdzona informacja że Castingi odbywają się co dziennie ale jak pisałem jest to niepotwierdzone.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 10:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 15:10
Posty: 157
GG: 0

n


Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 10:33 przez chudy, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 11:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
akurat castingi to zła informacja bo we wczorajszej-świeżej gazecie pisze jak zwykle- co poniedziałek..... może Twojemu Tacie chodziło o castingi nieoficjalne-tzn przychodzisz do biura i mówisz że chcesz jeździć... skoro tak im brAKUJE kiermanów to chyba Cie nie wyrzucą....

Tak też może być dlatego napisałem że jest to niepotwierdzona informacja. :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 12:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:52
Posty: 7
Lokalizacja: Świętochłowice

Koledzy!!! Weksle są,i narazie będą i prosze nie opowiadać bzdur jak sie niema pewności a co do castingu to jest nadal w poniedziałki o godz. 9.00 . tam rozmawia się z prezesem oraz dyrektorem ds. tech. wiec nie może być co dziennie. NOWE INFO!!! DELTA wystawia na sprzedaż ok. 42 ciągniki FH 12 z roczników 94-98.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 13:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Koledzy!!! Weksle są,i narazie będą i prosze nie opowiadać bzdur jak sie niema pewności
Tak a możesz mi powiedzieć skąd masz taką informacje jak sam osobiście czytałem sms-a od dyrekcji że można się po nie zgłaszać jak i również stał z nami jeszcze jeden kierowca na Onanigu we Francji i również dostał takiego sms-a...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 14:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

Prince, nie masz moze jakis fajnych fotek Delciakow (albo zestawu Twojego taty) coby tutaj wrzucic, bo na ich pojazdy moge patrzec bez konca :mrgreen:

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 16:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Prince, nie masz moze jakis fajnych fotek Delciakow (albo zestawu Twojego taty) coby tutaj wrzucic, bo na ich pojazdy moge patrzec bez konca Mr. Green
Proszę, może nie fajne ale te które złapałem jak jechały w stronę Olszyny:

ObrazekObrazek

parę fotek też masz w opisie mojej trasy jak i również w mojej galerii i jeszcze niedługo powinien pojawić się zestaw mojego taty w dziale garaż...


Tytuł:
Post Wysłano: 05 lut 2007, 8:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2006, 16:05
Posty: 212
Lokalizacja: Łódzkie

kilka dni temu rozmawiałem z kierowcą Delty w magazynie BSH mówi, że weksle jak były tak są. Może są równi i równiejsi. Czy weksle się nie zmieniają w zależności od przewozu bo wydaje mi się że to tak właśnie jest, ale mogę się mylić.

_________________
nie pyskuj bo ściana
najlepsza przyjaciółka-fajerka


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 7 z 35 [ Posty: 682 ] Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 935 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: