Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Jak wgrac POI?
Post Wysłano: 28 paź 2008, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2008, 2:55
Posty: 262
GG: 6263155
Samochód: Citroen Berlingo 2.0 HDI

Od niedawna mam nawigacją NavRoad 401. Ostatnio wgrałem na kartę SD najaktualniejsze POI z suszarkami i fotoradarami, ale jest problem bo nie mogę ich wgrać choć obie wszystko według instrukcji. Gdy importuje plik z POI pojawia się napis "Plik zbyt duży by można go była zminimalizować" Co jest bzdura bo na karcie mam jeszcze ponad 2Gb miejsca a plik z poi ma kilka Kb. Prosze o pomoc bo zależy mi na tych POI.

_________________
I Was Born To Be A Truck Driver.

B - 24 VIII 2004
C - 29 VIII 2009
Kurs Na Przewóz Rzeczy


Post Wysłano: 09 lis 2008, 15:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 wrz 2008, 8:22
Posty: 113
Lokalizacja: Sulechów

Witam :)

każdy poi składa się z 2 plików : pliku z ikonką oraz pliku z informacjami. Wrzucany oba pliki do katalogu z mapą(muszą mieć taką samą nazwę)

lub
do AM
1. pobieramy POI i przegrywamy do ppc do katalogu "My documents"
2. w programie AM - menu - ustawienia - poi użytkownika
3. plik - importuj
4. znajdujemy i wybieramy plik Fotoradar.uam i klikamy NIE przy pytaniu o utworzeniu nowego pliku
5. ponownie plik - importuj wybieramy plik FotRadPrzenosny.uami klikamy NIE przy pytaniu o utworzeniu nowego pliku
6. ponownie plik - importuj wybieramy plik Suszarki.uam i klikamy NIE przy pytaniu o utworzeniu nowego pliku
7. przegrywamy ikony i pliki dźwiękowe do odpowiedniego katalogu (katalog Voices oraz Icons) Do katalogu Icons wrzucamy ikonki, a do katalago Voices pliki dzwiekowe.Katalogi Voices oraz Icons znajdziemy w katalogu AutoMapa EU (jesli ich niema to trzeba utworzyc)

8. w menu - poi ostrzeganie ustawiamy ostrzeganie dla fotoradarów, fotoradarów przenośnych oraz suszarek.

Nie podałeś nazwy mapy jaka jest na tym urządzeniu zainstalowana, więc więcej nie mogę napisać.

Pozdrawiam wizura

_________________
“Kiedy wyda Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który
wie już wszystko o jeździe i o szosach, sprzedaj jak
najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za
kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych
kierowców”.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: