Strona 12 z 17 [ Posty: 335 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1417 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 sty 2011, 23:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2008, 20:45
Posty: 28
GG: 0
Samochód: VOLVOFH12

Wcale nie wątpię.
Tylko odpisałem głównie na:
Cytuj:
man f90 czy f2000 to badziewie totalne a volvo bez porównania jest lepsze pod prawie każdym względem.
Bo jeśli sugerujesz, że Volvo jest pod prawie każdym względem lepsze to wiedz, że "prawie robi wielką różnice"
A co do motoru,że miliona nie wytrzymał to nie jest w 100% wina producenta, jakoś eksploatacji pojazdu i inne czynniki mają też na to wpływ. Z tego co pamiętam to w F90 na liczniku było ponad 1400000km i w silniku nie było nic poważnego robione.

Wyżej jeszcze ktoś wspomniał o ciężkich zamykających się drzwiach-tak to prawda nas też to denerwuje i na pauzach między drzwiami a kabiną na wysokości szyby wciskaliśmy puste butelki aby się drzwi nie zamykały. :mrgreen:


Post Wysłano: 04 sty 2011, 9:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

Może ktoś mi nie wierzyć, w sumie to sam nie wiem, czy bym sobie uwierzył, gdybym tego nie wiedział i nie zobaczył, ale Volvo, którym tata jeździł jakieś 5 lat temu w innej firmie teraz wybija prawie 2 mln km i nic poważniejszego nie było robione oprócz pompowtrysków. To Many się kończyły o wiele szybciej, O WIELE.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 9:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Cytuj:
Wyżej jeszcze ktoś wspomniał o ciężkich zamykających się drzwiach-tak to prawda nas też to denerwuje i na pauzach między drzwiami a kabiną na wysokości szyby wciskaliśmy puste butelki aby się drzwi nie zamykały. :mrgreen:

Może i sie ciezko zamykają ale nie u Mnie to raz.
A dwa ze w Manach TGA drzwi opadały na zawiasach bo były takie cieżkie.

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 04 sty 2011, 11:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 gru 2009, 1:55
Posty: 100
GG: 0
Samochód: .:DAF XF:.
Lokalizacja: WO

Cytuj:
A dwa ze w Manach TGA drzwi opadały na zawiasach bo były takie cieżkie.
Nie opadały na zawiasach tylko dalej opadają, z dwóch manów tga z jakimi miałem do czynienia w obydwóch były robione zawiasy :wink:

I przy okazji w jednym się słupek rozlazł od tych drzwi :? :shock: taki mały off top.

A co do Volva to jeżeli motor jest w 100% dobrze złożony itp. to może ponad 2 mln km wyciągnąć, w stanach takie przebiegi to połowa życia motoru :wink:


Post Wysłano: 04 sty 2011, 11:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Sam osobiście znam F12, która bez remontu silnika ma nalatane ponad 2mln kilometrów. Jeździ ono w jednej z większych międzyrzeckich firm :D .

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Post Wysłano: 04 sty 2011, 17:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 paź 2009, 9:50
Posty: 103
GG: 0

F12, a ja mówię o FH12 1. serii z 96' jeszcze ze schowkiem na tunelu


Post Wysłano: 04 sty 2011, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

ja jeżdze fh12 z 95' i spokojnie ma zrobione 1100000 i smiga!

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 04 sty 2011, 18:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2008, 20:45
Posty: 28
GG: 0
Samochód: VOLVOFH12

Cytuj:

Może i sie ciezko zamykają ale nie u Mnie to raz.
A dwa ze w Manach TGA drzwi opadały na zawiasach bo były takie cieżkie.
Nie chodzi mi ot to, że nie chcą się zamykać tylko, że są ciężkie i same się zamykają jak lekki wiatr zawieje.

Poprzednikiem obecnego FH co jeździ tato było też FH tylko, że 340 konne i z 1996 roku jak sprzedawane było to miało ponad 1200000km i z tego co tato mi mówił to do tej pory jeździ tylko, że na kraju.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 18:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

I jeździj 12-15 letnim FHaczem na międzynarodówkę z przebiegiem +1 500 000 km - powodzenia życzę i zysków, z którymi możesz się pożegnać płacąc za normę emisji spalin a nie te które trafiają do kieszeni bo żal było zainwestować w nowszy samochód nie mówiąc już o komforcie i ekonomice ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 04 sty 2011, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2008, 20:45
Posty: 28
GG: 0
Samochód: VOLVOFH12

Cytuj:
I jeździj 12-15 letnim FHaczem na międzynarodówkę z przebiegiem +1 500 000 km - powodzenia życzę i zysków, z którymi możesz się pożegnać płacąc za normę emisji spalin a nie te które trafiają do kieszeni bo żal było zainwestować w nowszy samochód nie mówiąc już o komforcie i ekonomice ;)
Komfort jazdy i spalanie było na takim samym poziome jak w obecnym Volvie tylko rocznik i norma inna. Samochód na krajówce rzadko robią takie przebiegi co na międzynarodówce choćby przez te nasze polskie drogi gdzie auto szybciej się psuje...


Post Wysłano: 04 sty 2011, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Cytuj:
I jeździj 12-15 letnim FHaczem na międzynarodówkę z przebiegiem +1 500 000 km - powodzenia życzę i zysków, z którymi możesz się pożegnać płacąc za normę emisji spalin a nie te które trafiają do kieszeni bo żal było zainwestować w nowszy samochód nie mówiąc już o komforcie i ekonomice ;)

Ruscy mają w dupie normy emisji spalin, a za frachty płacą tak samo jak zasrani Niemcy czy Francuzi, a że wy się ich boicie bo tam sami bandyci to już nie problem auta i jego normy emisji spalin :)
Tata jeździł Volvem 420-konnym z 1999 roku zarówno do Ruskich, do Włoch, na Rumunie czy do Macedonii i jakoś strat szef nie odnotowywał, a zysk pozwalał co rok rozbudowywać firmę o nowy zestaw, więc nie wiem dlaczego trzeszczysz :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 04 sty 2011, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2008, 20:45
Posty: 28
GG: 0
Samochód: VOLVOFH12

Dokładnie
Mój tatko dalej jeździ na międzynarodówce FH12 380 z 1999 roku ani on, ani szef na tym nie traci, a wręcz przeciwnie z auta jest zadowolony. w końcu to Volvo.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 19:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Niektorzy to chyba za bardzo sa zafascynowani volvami. Przeciez to tylko samochody, psuja sie jak inne.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 04 sty 2011, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2009, 13:17
Posty: 587
Samochód: VW Passat b5
Lokalizacja: KMY

To wszyscy będą latać na Rosję i tyle - Ruscy to ogólnie wszystko mają w dupie ;)

ale co nowe, to nowe ;)

_________________
Mówią na mnie niepoprawny,za arcyzabawny
Nie mam czasu na bycie sławnym.....


Czemu mamy nierówne szanse, kiedy mamy wspólny cel?

______________


Post Wysłano: 04 sty 2011, 20:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 cze 2009, 14:27
Posty: 7
GG: 4689604
Samochód: MAN TGA XL
Lokalizacja: Bydgoszcz

Czytając niektóre wypowiedzi normalnie można ubawić się po pachy :lol: :lol:

Tato to ... Tato tamto ... :lol:
A co będzie jak tata przejdzie na inny samochód ?
Ja wiem! synek przejdzie na inny dział i będzie się podniecał autem i tak w kółko ... bo tato powiedział :lol:
Myślcie obiektywnie :lol:

Najbardziej rozśmieszył mnie tekst :
Cytuj:
Mój tatko dalej jeździ na międzynarodówce FH12 380 z 1999 roku ani on, ani szef na tym nie traci, a wręcz przeciwnie z auta jest zadowolony. w końcu to Volvo.
Ile ty masz lat ? Co szef jest taki dobry i daje tobie wykres z dochodami ? czy jak


Co do volva - samochód jak każdy inny, nie podoba mi się za bardzo ,nie jest w moim guście :D , ale komfort wspominam dobrze.


Ostatnio zmieniony 04 sty 2011, 20:32 przez Szaki, łącznie zmieniany 1 raz.
Proszę zakończyć off topic.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 22:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

W firmie wuja przewinęło się wielu kierowców i każdy z nich przesiadkę na Volvo wspomina bardzo dobrze. Cenią sobie właśnie komfort podróży a dokładniej to prowadzenie się pojazdu i odczucia z tym związane. Wujo ceni markę za bardzo niską awaryjność i łatwość obsługi tego pojazdu. Jego 3 pojazdy przekroczyły melona, w jednym co miał mniej jeszcze u Niemca wymieniono 2 pompowtryski (wbite w program serwisowy Volvo). Jak do tej pory nie miał poważniejszych awarii. Przy około 1,2mln w D12C 420 wymienił turbo. Tak to leje olej, wymiana klocków, filtrów itd...

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 04 sty 2011, 22:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

A mi sie rozlecial D12A - poszly tryby na rozrzadzie - drugi silnik wsadzony i jazda dalej . I tak lubie Volvo :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 05 sty 2011, 1:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
Kierowcy w firmie taty po przesiadkach z MANów TGA XLX (czyli z średnią kabiną) na FH 440 Globetrotter XL narzekają na FH i chcą wracać na MANy - głównie za sprawą większej i wygodniejszej kabiny - zarówno na postoju jak i podczas pracy.
I otym właśnie mówiłem :wink:

Ja znam mana 19.372 co bez remontu silnika nakręcił 2,5 miliona km a swoim zrobiłem przed sprzedażą 1,4 miliona km

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 05 sty 2011, 15:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2008, 20:45
Posty: 28
GG: 0
Samochód: VOLVOFH12

Cytuj:
Najbardziej rozśmieszył mnie tekst :
Cytuj:
Mój tatko dalej jeździ na międzynarodówce FH12 380 z 1999 roku ani on, ani szef na tym nie traci, a wręcz przeciwnie z auta jest zadowolony. w końcu to Volvo.
Ile ty masz lat ? Co szef jest taki dobry i daje tobie wykres z dochodami ? czy jak
Nie no co Ty? Szef puszcza sobie auta żeby latały po EU tylko dla satysfakcji :D

Nie wiem jak w każdym Volvie, ale u nas w tym jak i poprzednim urwały się uchwyty błotników tych tylnich przez co błotniki wraz lampą poszły się je*ać .


Post Wysłano: 05 sty 2011, 15:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
ie wiem jak w każdym Volvie, ale u nas w tym jak i poprzednim urwały się uchwyty błotników tych tylnich przez co błotniki wraz lampą poszły się je*ać .
Też to przerabiałem u siebie w volvie, rura od błotnika się urywa

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 12 z 17 [ Posty: 335 ] Przejdź na stronę Poprzednia 110 11 12 13 1417 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: