Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 11 maja 2010, 19:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Panowie macie jakieś patenty na wygodne spanie na fotelach :?:
Mam jechać do Rumunii z szefem, samochód ma kurnik, ale wiadomo że ja raczej korzystał z niego nie będę ;)

I drugie pytanie, chciałbym nauczyć się jak najwięcej (zabezpieczanie towaru, papiery i inne). Tylko teraz nie wiem, czy pytać o każdą pierdołę (nawet jak jest oczywista, ale dla upewnienia się), czy jednak trochę się hamować, żeby nie pomyślał że sam nic nie potrafię zrobić :?:

Może to pytanie jest głupie, ale młody jeszcze jestem i nie do końca wiem jak się w danej sytuacji zachować.


Post Wysłano: 11 maja 2010, 22:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Cytuj:
Panowie macie jakieś patenty na wygodne spanie na fotelach :?:
Mam jechać do Rumunii z szefem, samochód ma kurnik, ale wiadomo że ja raczej korzystał z niego nie będę ;)

I drugie pytanie, chciałbym nauczyć się jak najwięcej (zabezpieczanie towaru, papiery i inne). Tylko teraz nie wiem, czy pytać o każdą pierdołę (nawet jak jest oczywista, ale dla upewnienia się), czy jednak trochę się hamować, żeby nie pomyślał że sam nic nie potrafię zrobić :?:

Może to pytanie jest głupie, ale młody jeszcze jestem i nie do końca wiem jak się w danej sytuacji zachować.
Lepiej nei zgrywaj Mikołaja Kopernika i jak nie wiesz, to pytaj. Lepsze to, niż miałbyś odwalić jakąś głupotę i później palić się ze wstydu. Co do spania na leżankach.....heh, jak Ci wygodnie, tak się ułóż, ale nockę masz generalnie z głowy, więc przed snem przynajmniej 2 piwka na znieczulenie.

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 11 maja 2010, 23:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 wrz 2008, 19:23
Posty: 262
GG: 4086883
Samochód: Ducato
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

nie no sluchajcie to jest jakas paranoja jak to czytam


jak mozna dymac tydzien po eu i spac na fotelach? i za co? za 2k? przeciez to juz lepiej do niemiec na truskawki jechac.
to jest PATOLOGIA

_________________
B C D


Post Wysłano: 12 maja 2010, 0:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 lut 2007, 20:39
Posty: 2088
GG: 1
Samochód: R420
Lokalizacja: Bielsko-Biała

nie jest powiedziane ani, ze na 2 tyg, ani za ile.

podejrzewam, że jedzie wyjątkowo, jak napisał z szefem, bo on go przyucza.


Post Wysłano: 12 maja 2010, 7:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Lepiej nei zgrywaj Mikołaja Kopernika i jak nie wiesz, to pytaj. Lepsze to, niż miałbyś odwalić jakąś głupotę i później palić się ze wstydu. Co do spania na leżankach.....heh, jak Ci wygodnie, tak się ułóż, ale nockę masz generalnie z głowy, więc przed snem przynajmniej 2 piwka na znieczulenie.
Nie no ja zawsze dużo pytam, tylko nie chcę żeby później szef mnie wziął za kompletną pierdołę.

Co do spania to pewnie pojedziemy Masterem, a z tego co widziałem na zdjęciach może nie będzie jakoś super wygodnie, ale da radę się kimnąć (spałem już w swojej osobówce kilka razy, na fotelu przed kierownicą, hihi ;))
Cytuj:
nie no sluchajcie to jest jakas paranoja jak to czytam

jak mozna dymac tydzien po eu i spac na fotelach? i za co? za 2k? przeciez to juz lepiej do niemiec na truskawki jechac.
to jest PATOLOGIA
A ja nie napisałem że jadę na tydzień :) Max. 3 dni.
Cytuj:
podejrzewam, że jedzie wyjątkowo, jak napisał z szefem, bo on go przyucza.
Dokładnie tak. Narazie szef zaproponował żebym pojechał z nim i zobaczył jak to wszystko wygląda, czy mi się spodoba itd. Jak dobrze wypadnę to jeszcze kilka razy z nim pojadę, a później dopóki nie zwolni się miejsce będę śmigał dorywczo.


Post Wysłano: 12 maja 2010, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Weź na pewno sporą poduchę, tak by ci się boczki drzwi w głowę nie wrzynały. A reszta tak jak X napisał...

Szerokości.

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 15 maja 2010, 15:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Powróciłem :)

Co do spania to na fotelach może nie było super wygodnie, ale dało się wyspać w miarę :) Miałem tylko taką małą poduszeczkę, ale podłożyłem sobie polar i git :)

A co do pracy to ja pier... Nie ma lekko :mrgreen: Żeby jeszcze stawka dobra była, a tutaj dyma się za 100zł do tego żadnych diet, wyżywienie i utrzymanie na Unii w tych 100zł...

Jedynie samochody fajne bo nówki Iveca Daily, szef płaci zawsze na czas itd.


Post Wysłano: 15 maja 2010, 18:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sty 2010, 0:01
Posty: 248
GG: 7411066
Samochód: Volvo

Ja na rumunie goniłem blaszakiem i plandeka 2 osobową w podwójnej czasami i nawet w maej kabinie bez kurnika da sie wsypac :) oczywscie w miare wyspac.. :)

_________________
Aby zostać dawcą organów nie musisz kupować motoru. Wystarczy stary rower i wypad nim do wiejskiego sklepu po krajowej drodze którą idzie tranzyt ciężarówek!


Post Wysłano: 15 maja 2010, 23:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
Żeby jeszcze stawka dobra była, a tutaj dyma się za 100zł do tego żadnych diet, wyżywienie i utrzymanie na Unii w tych 100zł
Pewnie myślałeś że szef będzie na obiadki dawał kasę, albo robił kanapki na drogę :lol: :wink:
Rozumiem że 100zł na dzień?
Lepiej się pytaj jak czegoś nie wiesz, kozaka nie warto zgrywać, nikt nie urodził się wszechwiedzący.


Post Wysłano: 16 maja 2010, 0:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 paź 2008, 12:40
Posty: 141
GG: 0

wyspac w busie na siedzeniach, chyba sobie jaja robicie, jak bym flaszke obalil to mozebym się wyspal hehe ja jedynie moge się zdrzemnąc a nie wyspać, osobiscie nie jestem wstanie spać ciągiem niż 2-3 godz później się budze bo juz mnie wszystko boli i cierpnie, dobrze ze zdaża mi się spac max 4 godz bo dlużej to chyba bym sie nermowo wykończył....


Post Wysłano: 16 maja 2010, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Pewnie myślałeś że szef będzie na obiadki dawał kasę, albo robił kanapki na drogę :lol: :wink:
No dokładnie myślałem że jakieś 20 zł chociaż da na jedzenie, oj naiwny jestem...
Cytuj:
Rozumiem że 100zł na dzień?
Zgadza się 100zł na dzień czy jedziesz czy stoisz.
Cytuj:
Lepiej się pytaj jak czegoś nie wiesz, kozaka nie warto zgrywać, nikt nie urodził się wszechwiedzący.
No pytałem o wszystko, ale jednak pojechałem z kierowcą a nie z szefem, ciekawe co o mnie powie...
Cieszę się jedynie z tego że przejechaliśmy całą trasę bezproblemowo, inaczej chyba mocno bym się zraził... Już przy szukaniu miejsca rozładunku miałem dość, szukaliśmy 3h bo mapy które dali nam z firmy odnosiły się do zupełnie innych stref przemysłowych...
Cytuj:
wyspac w busie na siedzeniach, chyba sobie jaja robicie, jak bym flaszke obalil to mozebym się wyspal hehe ja jedynie moge się zdrzemnąc a nie wyspać, osobiscie nie jestem wstanie spać ciągiem niż 2-3 godz później się budze bo juz mnie wszystko boli i cierpnie, dobrze ze zdaża mi się spac max 4 godz bo dlużej to chyba bym sie nermowo wykończył....
Ja pierwszej nocy też tylko godzinę spałem (ogólnie to całe dwie były w planach) bo niewygodnie, później druga pauza i 4 snu też z przerwami co godzinę. A trzecią noc już się scwaniłem wiedziałem co i jak i bez problemu od 22 do 6 przespałem i to bez przebudzeń. Tak więc zależy od zmęczenia i od tego jak sobie poradzimy. Mi najbardziej przeszkadzały pasy, a właściwie to co się w nie wtyka. Strasznie w plecy się wpijało, ale później położyłem na to kawałek szmaty i już było dobrze :)


Post Wysłano: 16 maja 2010, 12:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Zgadza się 100zł na dzień czy jedziesz czy stoisz.
A co ile są zjazdy do domu. Przerzuty tez wchodzą w grę

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 maja 2010, 12:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Przeważnie 3/1... Tylko że ten wolny tydzień oczywiście niepłatny.


Post Wysłano: 16 maja 2010, 13:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 wrz 2007, 0:35
Posty: 693
GG: 0
Samochód: wrotki
Lokalizacja: NSZ

Tak szczerze.....opłaca się tobie taka praca? Za 100zł dziennie przez 3 tygodnie za granicą raczej niewiele sobie odłożysz :( Za soboty i niedziele w trasie również płaci? Nawet jeśli, to wychodzi 2100zł za miesiac pracy, z czego 3 tygodnie w "konserwie".

_________________
NIE-POMPIARZ


Post Wysłano: 16 maja 2010, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 21:41
Posty: 1886
Samochód: Renault Premium / Range T
Lokalizacja: PL-UE

Cytuj:
Mi najbardziej przeszkadzały pasy, a właściwie to co się w nie wtyka. Strasznie w plecy się wpijało, ale później położyłem na to kawałek szmaty i już było dobrze :)
No właśnie o tym też Ci miałem napisać, żebyś od razu tam coś połozył, ale zapomniałem :mrgreen: Teraz jak przeczytałem, to mi się przypomniało...

_________________
B O B i

Tiry na tory, pociągi na drogi, tory na traktory, traktory do obory.


Post Wysłano: 16 maja 2010, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Przeważnie 3/1... Tylko że ten wolny tydzień oczywiście niepłatny.
Moja odpowiedz zawarł już Waldek w swoim poście.

Jak na taka prace to pieniądze dość marne. 2100 to idzie w jeździe po kraju wyciągnąć a będziesz częściej w domu.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 16 maja 2010, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Cytuj:
Tak szczerze.....opłaca się tobie taka praca?
Tak szczerze to powiem, że nie... Realnie miesięcznie wyciągnie się 1700-1900zł. Kumpel jeździ w cukierni od 6:00 do 11:00 i ma 1300 miesięcznie... Tylko, że ja chcę się nauczyć jeździć po trasach międzynarodowych busem, później solówką i na końcu zestawem. Nie chciałbym się rzucać od razu na głęboką wodę.
Cytuj:
Za soboty i niedziele w trasie również płaci? Nawet jeśli, to wychodzi 2100zł za miesiac pracy, z czego 3 tygodnie w "konserwie".
Jak się jest w trasie to niema znaczenia czy stoi się czy jedzie 100 płaci...


Jutro jadę na Włochy chyba z jakimś innym pracodawcą, zobaczymy co będzie oferował. Narazie wiem tylko tyle że zapłaci mi za ten kurs jak i za wyżywienie :)

P.S Panowie nie wiecie jak to jest z siecią Orange i pakietami poza granicami kraju :?: Bo kumpel mi mówi że jak mam wykupiony pakiet smsów, to nie ma znaczenia czy jestem w PL czy w UE i tak smsy będą po 1 gr. Tylko coś nie bardzo chce mi się w to wierzyć...


Post Wysłano: 16 maja 2010, 17:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2139
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Pakiet ten nie działa za granicą tak jak i inne pakiety.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 16 maja 2010, 19:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 paź 2008, 13:45
Posty: 944
Samochód: MERCEDES ACTROS MPIII 1844
Lokalizacja: Siedlce

Oo to nie widziałem :) I jest tak jak u nas 6zł za 600 smsów :?:


Post Wysłano: 16 maja 2010, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Cytuj:
I jest tak jak u nas 6zł za 600 smsów
Jeżeli jesteś po za granicami PL to Twoim usługodawcą jest inna sieć, więc logicznie myśląc nie obowiązują Cię promocje i cennik z własnej sieci.
Kasa może nie powala na kolana, ale tak jak piszesz, możesz nabrać doświadczenia jeśli Ci o to chodzi.
Dziś nikt nie nawali Ci kasy, tym bardziej że jesteś bez doświadczenia, robotę robisz tą samą co inni bardziej doświadczeni, ale tak niestety bywa, że często za naukę się "płaci".
Za tą samą kasę możesz też znaleść robotę na miejscu np w firmie budowlanej na jakimś Kamazie czy Ifie, zależy co chceż robić, albo co Ci zaproponują.
Prawda jest jednak taka że na busie też wielkich pieniędzy się nie zarabia zazwyczaj, w grudniu spotkałem chłopaka który jeździł 6tydzień bez zjazdu do domu, akurat to mu nie przeszkadzało(mówił że do domu nie jedzie, nie ma po co) szefowi tym bardziej, ale zarobki ok 2500zł i spanie w blaszaku też bez rewelacji.
Jeżeli o mnie chodzi, to za tą kasę, pewnie od razu bym po rozmowie zrezygnował, z Twojej strony, jeżeli nie masz doświadczenia a chceż je zdobyć, jesteś kawalerem, ostatecznie możesz się przemęczyć.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: