Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 kwie 2008, 16:11
Posty: 32
GG: 7569808

tak jak w temacie jakiej firmy nawigację kupić aby móc samemu wgrywać mapy.

Dużo czytałem o mapach do nawigacji i z tego wszystkiego ludzie (użytkownicy) najbardziej chwalą sobie automapy, w związku z tym chciałbym kupić nawigację (bo niedługo rozpoczynam jazdę po Polsce) i nie wiem jakiej firmy wybrać. Nie chciałbym kupić jakiegoś syfa, z którym nie mógłbym sie później dogadać.

Zastanawiam sie nad MiO tylko nie wiem czy moge do niej wgrywać dowolne mapy. Czytałem ze TomTOM nie obsługuje żadnych innych map tylko swoje.

Polećcie mi coś!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 cze 2008, 10:22
Posty: 29
GG: 0
Lokalizacja: Staszów

Witam,

Jeśli chodzi Ci o prostą nawigację, do której można wrzucić inne mapy bez "odblokowywania" urządzenia i grzebania w oprogramowaniu, a przy tym za bardzo rozsądne pieniądze to spokojnie możesz brać pod uwagę Lark Freebird 35.0. Poniżej dam Ci link do przykładowej aukcji:

http://www.allegro.pl/item438933756_naw ... _mapy.html

Sam taką posiadam prawie pół roku i jak na razie sprawuje się bez zastrzeżeń - szybko przelicza trasę i się uruchamia, nie zawiesza się, nie gubi sygnału, posiada mocną antenę, tak że zasięg czasami mam nawet w domu. U mnie współpracuje z Automapą i niema żadnych problemów. Miałem do wyboru jeszcze Akirę i Mante ale po poczytaniu opinii innych użytkowników wybrałem Lark'a.

Główne parametry:
*procesor Samsung 400 MHz
*20 kanałowy odbiornik GPS Sirf Star III
*system WinCE 5.0 core
*obsługa kart SD
*3.5" ekran
*mp3, avi, jpg
*cena - z kartą 2GB około 300zł :)

Minusy:
*brak powłoki antyrefleksyjnej, ale na Allegro można dokupić specjalną folię do tego modelu.

>pozdrawiam Marcin.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 wrz 2007, 13:00
Posty: 154
Lokalizacja: wisła

Dokładnie-potwierdzam to co kolego wyżej napisał
Ja śmigam na Larku 35.0 od 4 miesięcy i wszystko gra
Bankowo działają:TT6,TT7,AM5,iGo,

_________________
gdzieś w unii


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: