Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2008, 17:38
Posty: 6
GG: 354149
Samochód: SCANIA

Drodzy Koledzy mam taki problem ze scanią 98r. 400km pod kolektorem ssacym znajduja sie takie srubki 6x na kazdy cylinder po ich wykreceniu widzilem ze sa puste w srodku i nimi wydostaje mi sie olej. musze dodac ze maszyna ma slaba moc i potrafi ladnie puscic chmurke. prosze o pomoc troche grzebie sam ale jakos tego nie moge opanowac. Wozek mial ustawiane wtryskiwacze i wymienione koncowki daja 280bar tak sobie myslalem ze moze pompa nie daje rady albo turbo??? pomozcie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2008, 17:38
Posty: 6
GG: 354149
Samochód: SCANIA

drodzy koledzy pisze to jezeli by komus sie cos takiego przytrafilo ja juz to zlokalizowalem i wiem co jest przyczyna. Caly bajer jest we wtryskiwaczach w gniezdzie wtryskiwacza sa dwa kanaly i to wlasnie jeden z nich sluzy do odprowadzania dostalego sie oleju na zewnątrz czyli do odpowietrznikow pod kolektorem ssacym . pomogła wymiana oringów na wtryskiwaczach i nalozenie silikonu na pierscienie dociskajace wtrysk.musze dodac ze to jest usterka o ktorej ku mojemu wielkiemu zdziwieniu nie wiedzieli w SERWISIE


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 sie 2006, 13:25
Posty: 529
Lokalizacja: Zielona Góra

moze napisz w ktorym serwisie robia takie niedouczone mechaniki ? Bo piszac w ten sposob zniechecasz ludzi do wszystkich ...

PS. Zostaje jeszcze kwestia czy nie wiedzieli czy nie chcieli Ci powiedziec, oraz czy rady zasiegnales u pana z biura obslugi czy tez u mechanika ?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 wrz 2008, 17:38
Posty: 6
GG: 354149
Samochód: SCANIA

informalcje byly zaciagane od mechanika w serwisie w łowiczu.osobiscie z nim rozmawialem i nie wiedzieli co moze byc przyczyna na koniec rozmowy mi powiedzieli ze w razie zlokalizowania przyczyny odezwac sie co bylo przyczyna bo jeszcze nigdy sie z takim czyms nie spotkali. takze wlasnie takie sa serwisy. nie mowie ze wszystkie ale oni sobie chodza w czysciutkich ciuszkach i tylko [wycenzurowano] robia. pozdrawiam szerokosci


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: