Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 04 lip 2008, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2008, 19:50
Posty: 43
GG: 0

witam !
Pojawił sie problem, po lewej stronie silnika w naszym naniku pojawil sie przeciek oleju ( tam dochodzi rura od wlewu oleju). Zawsze pod autem jest kilka kropel olejjuu. Poosciagalismy obudowy silnika i nic nie widac. Dziwne jest to, ze gdy auto jedzie bez naczepy jakos przecieku nie widac, gdy tylko podepniemy naczepe- przeciek jest.
Moze mieliscie koledzy (szanowni) taka przypadlosc. Gdzi szukac usterki ? :(


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 22:39
Posty: 49
Lokalizacja: Ślask

Witam.miałem podobny problem w manie f2000 ,i podobny mam w tga 410 z 2001r Kapie olej na łączeniu sprężarki powietrza z blokiem silnika i trzeba odpiąć przewody z płynem chłodniczym ,od wspomagania, powietrza i odkręcić ją od bloku (chyba około 6 śrub m8) czyścisz wszystko dokładnie i myjesz rozpuszczalnikiem i uszczelniasz jakimś dobrym specyfikiem, i tyle. Ja tak zrobiłem i jest suchutko.pozd


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 cze 2008, 19:50
Posty: 43
GG: 0

Kolego, ale jakim specyfikiem to uszczelnic ? Powiedz mi jeszcze ile spala twoja 410 tga ?
pozdrawiam serdecznie


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 22:39
Posty: 49
Lokalizacja: Ślask

hej,kupiłem Kager czarna masa uszczelniająca i sie trzyma, uszczelniam tym miski oleju i inne elementy i jest ok a co do spalania to 410 smiga z wywrotką i raz jest 35 raz 36 i czasem 37 pełno pełno. pozd


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: