Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 maja 2007, 13:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Wprawdzie mamy tu do czynienia z transportem na potrzeby własne, jednak postanowiłem założyć temat, ze względu na bardzo efektowny tabor firmy (m.in. Scanie serii T) i ciekawą specyfikacje transportu jaką firma wykonuje.

Niestety na stronie internetowej Grupy Ożarów nie poświęcono zbyt wiele miejsca kwestii transportu:
Cytuj:
Grupa Ożarów S.A. oferuje swym klientom profesjonalną obsługę w zakresie spedycji cementu transportem samochodowym i kolejowym. Niezawodne i terminowe dostawy zgodne z zasadą "just in time" pozwalają naszym odbiorcom minimalizować stany magazynowe, co znacznie ogranicza koszty. Wysoka jakość świadczonych usług jest efektem bliskiego współdziałania służby logistycznej Grupa Ożarów S.A. z klientami i współpracy z profesjonalnymi firmami przewozowymi dysponującymi nowoczesnym taborem oraz doświadczoną kadrą kierowców. Ważną rolę w systemie logistycznym Grupa Ożarów S.A. odgrywają Składy Producenta - centra dystrybucyjne rozlokowane na terenie kraju, umożliwiające szybką dostawę cementu do najbardziej oddalonych odbiorców.
Zachęcam do wklejania zdjęć pojazdów tej firmy oraz dzielenia się informacjami na jej temat.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 13:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Hmm w Białej Podlaskiej co parę minut widuję ich zestawy.Są to głonie Volvo FH400 Euro 5 i niższe kolor biały kabina L2H1 czyli niska z miejscem do spania.Widziałem też Scanie T i 114 kabiny niskie i sypialne

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 15:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

A mnie się wydawało, że na ich autach piszę "Spedycja Ożarów", co by sugerowało, że jest to wydzielona spółka z samej cementowni.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 16:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
A mnie się wydawało, że na ich autach piszę "Spedycja Ożarów", co by sugerowało, że jest to wydzielona spółka z samej cementowni.
Nic mi o tym nie wiadomo. Wśród spółek-córek Grupy Ożarów nie znalazłem firmy o nazwie Spedycja Ożarów. Nie przypominam sobie także, abym spotkał się kiedyś z taką nazwą na pojeździe.


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 maja 2006, 14:56
Posty: 34
Lokalizacja: Lublin

zgadza sie na autach pisze spedycja ozarów.

_________________
MISIEK


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 8:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lip 2005, 16:35
Posty: 1122
Lokalizacja: Parczew

Ja widziałem te autka to na cysternie pisało Cementownia Ożarów ale niewidziałem nigdzie napisu Spedycja-next time będe lepiej obserwowa te trucki

_________________
umarła we mnie wiara, nadzieja
EEV 460
Volvo at night


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Sporo ich mozna spotkac u mnie w miescie. Trzeba powiedziec ze Scanii T jest coraz mniej. Wypieraja ja Volva. Volva wszystkie takie same czyli w niskich kabinach z wyrkiem. Obserwujac sprzety z tej firmy mozna zauwazyc ze dobieraja co rusz nowych samochodow.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 21 maja 2007, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Jedynym miejscem gdzie może pisać "Spedycja Ożarów" są drzwi kabiny. Sam przy okazji z ciekawości to sprawdzę. Ale jestem prawie pewien, że jako taka spółka-córka, czy oddzielna firma pod taką nazwą nie funkcjonuje.


Post Wysłano: 25 lut 2008, 13:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2008, 17:20
Posty: 19
GG: 0

Koledzy nie ,,pisze" tylko JEST NAPISANE.Jeśli chodzi o nazwę,to na 100% na drzwiach ciągników jest naklejka z małym napisem Spedycja Ożarów.


Post Wysłano: 25 lut 2008, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 sty 2008, 21:22
Posty: 1257
GG: 2291240
Samochód: R500, Actros 1844, FH 460
Lokalizacja: Szczecin

Obrazek :roll:


Ostatnio zmieniony 26 lut 2008, 1:48 przez Jacek, łącznie zmieniany 2 razy.
Proszę podać źródło zdjęcia.


Post Wysłano: 26 lut 2008, 8:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Tabor jest bardzo zróżnicowany. Zaczynając na Scaniach T, których sztuk jest na prawdę sporo, a kończąc na Volvach modelu FH. Stojąc na parkingu, nie pamiętam w jakiej miejscowości, stały 3 sztuki nowych MB Axorów. Tabor jest na prawdę bardzo duży. Są też dwie jakby maskotki, a mianowicie Scanie serii 4, jedna zielona a druga różowa. :lol: Moim zdaniem praca wyśmienita, bo kierowca wyjedzie o 5.00 nad ranem, a wróci o 17.00 (oczywiście nie wszyscy kierowcy w tej firmie tak mają). No ale czego chcieć więcej. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 26 lut 2008, 16:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
Zaczynając na Scaniach T, których sztuk jest na prawdę sporo
Scanii T jest dokładnie 5 sztuk więc..czy tak dużo to niewiem :)

Tabor firmy również nie jest tak duży jak to pisze Kolega :) Dodam, że naczepy CO są również "ciągane" przez podwykonawcę(niestety nie pamiętam nazwy), który to właśnie posiada w swoim taborze Volv-a FH oraz MB Axor-y.


Post Wysłano: 26 lut 2008, 18:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Są też dwie jakby maskotki, a mianowicie Scanie serii 4, jedna zielona a druga różowa.
Są to również auta podwykonawcy. Zielonych z niskimi kabinami jest conajmniej 3 sztuki i sa one na numerach RSA. A różowa Topline jest chyba jedna, i chyba należy do tego samego właściciela. Ciągaja one silosy w malowaniach CO S.A.

_________________
...


Post Wysłano: 26 lut 2008, 21:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Scanii T jest dokładnie 5 sztuk.
Tabor firmy również nie jest tak duży jak to pisze Kolega
5 sztuk to mało ? Więcej pewnie w roku nie widziałeś. :lol: Nie no może i mój błąd, dla mnie to sporo i wydawało mi się jakby było ich więcej, bo co 30 minut mam z nimi do czynienia.

Tabor jest mały ? Oj kolego to chyba go całego nie widziałeś.
Cytuj:
Zielonych z niskimi kabinami jest conajmniej 3 sztuki i sa one na numerach RSA.
Racja.
Cytuj:
A różowa Topline jest chyba jedna
Też racja. :lol:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 26 lut 2008, 22:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

Cytuj:
Koledzy nie ,,pisze" tylko JEST NAPISANE..
Jeśli chcesz się tak sie wymądrzać to ostatnimi czasami prof. Miodek pozwolił też na używanie "pisze" :mrgreen: :twisted:
Sory za OT :wink:


Post Wysłano: 27 lut 2008, 19:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2007, 18:45
Posty: 49
Lokalizacja: Nałęczów

Cytuj:
Zielonych z niskimi kabinami jest conajmniej 3 sztuki i sa one na numerach RSA.
Te Scanie mają blachy RRS, różowa też.
Cytuj:
A różowa Topline jest chyba jedna
Jest jeszcze srebrna Topline, z granatowo-bordową okleiną na kabinie.


Post Wysłano: 27 lut 2008, 20:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Cytuj:
Scanii T jest dokładnie 5 sztuk więc..czy tak dużo to niewiem
5 sztuk aktywnych. Jest więcej, ale stoją na sprzedaż. Z tego co mówił kierowca, którego dzisiaj spotkałem FH-czem, te Scanie sa już dość wysłużone i się ich pozbywają powoli. Jutro jak obrobie to wrzuce fotki teg FH-cza :)

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 28 lut 2008, 14:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Czytam wasze posty i jestem w lekkim szoku, o ile scanie T widziałem to volvo FH już wogóle. Tak sie składa że codziennie jadąc do lub z pracy widzę co najmniej dwa pojazdy CO i są to Scania R-ki. Także wydaje mi się ze chyba macie dość stare info na temat floty CO.


Ostatnio zmieniony 29 lut 2008, 1:13 przez Mariusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 28 lut 2008, 15:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
volvo FH już wogóle. Także wydaje mi się ze chyba macie dość stare info na temat floty OC.
Patrząc na zegarek jakieś 15 do 20 minut temu widziałem volvo FH właśnie z CO.

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 28 lut 2008, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Ja też widziałem. Jezdziłem FH i potrafie je odróżnić od Scani ;P

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: