Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sie 2008, 15:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2008, 15:04
Posty: 43
GG: 0

Wiem bo zdawałem w TBG, poza tym kolege mam egzaminatora w WORD Tbg

_________________
Daf i Renówka to ch...j nie ciężarówka

„Kochaj szefa swego mogłeś trafić na mojego”


Post Wysłano: 03 wrz 2008, 11:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Zdawałem tam tylko E. Była to wtedy moda na Tarnobrzeg, bo nie duże miasto i łatwiej zdać.
"Moda" na WORD w Tarnobrzegu panuje nadal. Zdają ludzie z Kielc, Chełma, spotkałem nawet zawodnika z Krakowa. Powód tylko jeden. Małe miasto, gdzie nie ma jeździć ciężarówką, bo zakaz goni zakaz. :wink:

_________________
...


Post Wysłano: 03 wrz 2008, 14:24

Cytuj:
Cytuj:
Zdawałem tam tylko E. Była to wtedy moda na Tarnobrzeg, bo nie duże miasto i łatwiej zdać.
"Moda" na WORD w Tarnobrzegu panuje nadal. Zdają ludzie z Kielc, Chełma, spotkałem nawet zawodnika z Krakowa. Powód tylko jeden. Małe miasto, gdzie nie ma jeździć ciężarówką, bo zakaz goni zakaz. :wink:
Dlatego szukają byle gówna, żeby uwalić... Ja zdawałem z tydzień temu i wyjeżdżając z WORD - u miałem czystą drogę. Byłem już w trakcie wyjeżdżania gdy w lewej pojawił zielony Matiz, ja już nie mogłem cofnąć, ani nic, bo byłem już w trakcie wyjeżdżania. Uznał, że wymusiłem pierwszeństwo i dupa zbita :evil: Trafiłem tego kulawego.


Post Wysłano: 03 wrz 2008, 17:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Trafiłem tego kulawego
Nic tylko współczuć :/ Ja na pierwszym egzaminie na C+E trafiłem na porządnego gościa, a egzamin zawaliłem ja. Na nikogo nie miałem zamiaru zwalać winy. Był to mój błąd, a nawet niewiedza. Za to na drugim egzaminie trafiłem na takiego siwego, grubszego, niskiego w okularach. Dał mi ostro popalić. Nie zapomne dziada na zawsze. Ale i tak zdałem, pomimo, że na prawdę gość mi utrudniał to zadanie jak tylko potrafił :/

_________________
...


Post Wysłano: 06 wrz 2008, 14:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Cytuj:
Ogłoszenie wyniku przetargu.

„Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego do przeprowadzania egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. C”

W wyniku przeprowadzonego przetargu nieograniczonego wybrana została oferta firmy Eurocomplex Trucks Sp. z o.o. Piekary 216, 32–060 Liszki z oferowaną ceną brutto 320.860 zł na pojazd marki Renault Premium 320.18 4 x 2.
Źródło: http://word.tarnobrzeg.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 06 wrz 2008, 14:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

A jednak Premium. Czyli będzie to już druga taka 320-stka. Mam nadzieję, że za jakiś czas dokupią też jeden zestaw, bo by się przydał.
Z tego co wyczytałem na listach, to do egzaminu na C+E przystępuje 8 osób dziennie, trochę mało. A na egzamin czeka się 1,5 miesiąca :/

_________________
...


Post Wysłano: 07 wrz 2008, 1:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

koledze z kursu pod koniec sierpnia ustalono egazmin na 10 października. porażka. ja też czekam na egzmin. jak będę znał datę to dopiszę...

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 07 wrz 2008, 11:44

Cytuj:
koledze z kursu pod koniec sierpnia ustalono egazmin na 10 października. porażka. ja też czekam na egzmin. jak będę znał datę to dopiszę...
Ja 8 lipca miałem ustalony na 25 sierpnia.... Takie są realia.


Post Wysłano: 09 wrz 2008, 11:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

no i już wiem. 5 września ustaliłem egzamin na 8 października :( eche, te WORDy...

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 10 wrz 2008, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Obrazek
Zdjęcie mojego autorstwa.


Statystyka zdawalności za okres 01.01.2008 do 31.08.2008 w WORD Tarnobrzeg.

1. Kat. A:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 79,2%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 67,4%

2. Kat. A1:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 92,3%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 60,0%

3. Kat. B:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 76,9%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 31,7%

3. Kat. B+E:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - ...
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 62,3%

4. Kat. C:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 87,2%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 40,6%

5. Kat. C+E:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - ...
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 29,2%

6. Kat. D:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 83,9%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 49,2%

7. Kat. T:
- Egzaminy teoretyczne (wynik pozyt.) - 63,8%
- Egzaminy praktyczne (wynik pozyt.) - 49,1%

Źródło: http://word.tarnobrzeg.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 10 wrz 2008, 23:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

Patrzę na te statsy i nasuwa się myśl: coś tu nie tak. Chyba jednak system egzaminowania jest niedpowiedni. Jako oczekujący na egzamin, jestem za jak najszybszym wprowdzeniem ORD'ów do miast >50000 mieszkańców, bo niby czemu mam zdawać w TBG, skoro Ostrowiec Św. ma znacznie więcej mieszkańców (i ogólnie jest większym miastem)? OK, kończę, bo to jest temat-rzeka, zasługujący na oddzilny topic.

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 11 wrz 2008, 10:04

Jak już była wcześniej mowa w Tarnobrzegu nie ma za bardzo gdzie jeździć ciężarówką więc zdawalność powinna być większa. Jednak egzaminatorzy wiedzą o tym i upierdzielają na czym tylko się da.


Post Wysłano: 16 wrz 2008, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Dzisiaj się dowiedziałem z pewnego źródła(mam tutaj na myśli jego wiarygodność), że Pani dyrektor WORD Tarnobrzeg wydała zarządzenie, że jeśli egzaminator obleje kogoś na mieście na egzaminie praktycznym na kat. C+E, a nie będzie się czuł na siłach wrócić zestawem na plac WORD-u(czyli nazwijmy to po imieniu- nie umie takim pojazdem jeździć), ma dzwonić po obsługę, która sprowadzi zestaw na plac manewrowy.
Wszystko dlatego, że jeden z egzaminatorów zciął naczepą słupa sygnalizacji świetlnej wracając do WORD-u.

Jest to informacja pewna.

Na kursanta patrzą z byka jak się otrze kołami naczepy o krawężnik, a sami przewracają słupy :/

Oczywiście nie wszyscy. Mowa tu o teoretykach :/

_________________
...


Post Wysłano: 18 wrz 2008, 15:46

Ja we wtorek zdawałem egzamin na kat. C. Poszło mi ok, zdałem. Egzaminator w miarę ok. Jedynie co się czepił, to na wylocie na wisłostradę zająłem prawy pas, a on stwierdził, że niezbyt to rozsądne, bo mogłem jechać ze środkowego, a ja na to, że z prawego też mogę jechać prosto, tym bardziej, że za mną stało jedno auto więc jakoś szczególnie nie zatamowałem ruchu. Co do tego środkowego pasa, to pewnie nie zdążył bym jeszcze przejechać skrzyżowania i zjechać na prawo, a ten mógł mnie uwalić, że jadę lewym - nigdy nic nie wiadomo. Zdałem za drugim razem i jest ok, ale niedosyt i tak zostanie, bo mogłem zdać za pierwszym (jak każdy :P ). Prawko na C+E będę zdawał we Wrocławiu (Star 1142 plus króciutka przyczepa dwuosiowa i to bez plandek).


Post Wysłano: 18 wrz 2008, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Prawko na C+E będę zdawał we Wrocławiu
A czemu aż we Wrocławiu? Tylko ze względu na pojazd?

_________________
...


Post Wysłano: 19 wrz 2008, 8:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Na stronie WORD Tarnobrzeg pojawiła się ciekawa rzecz dot. jazdy kat. D na Solbusie:

LINK

Źródło: http://word.tarnobrzeg.pl

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 19 wrz 2008, 15:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

Cytuj:
Na stronie WORD Tarnobrzeg pojawiła się ciekawa rzecz dot. jazdy kat. D na Solbusie
mogli by takie coś dać dla reszty pojazdów...


przy okazji:
ostatnio miałem okazję być zaliczyć WORD w Tbg (dziewczyna zdawała na B) i w wolnej chwili pstryknąłem fotkę:
Obrazek
© ja - osobiście

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 19 wrz 2008, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
i w wolnej chwili pstryknąłem fotkę:
Będąc na egzaminie na C+E(robiłem wtedy akurat obsługę przy ciągniku), widziałem gościa, który kręcił sobie telefonem film instruktażowy na miom przykładzie. Niestety, wyczaił go egzaminator. Podbiegł do niego, słyszałem jakieś krzyki, egzaminator wyzywał go nawet od bandytów, szpiegów itp. Straszył gościa nawet policją. Kazał mu schować telefon. Więc raczej radzę się troszkę z takimi rzeczami tam ukrywać, bo nie wiadomo, na kogo się trafi :/

_________________
...


Post Wysłano: 19 wrz 2008, 17:59

Cytuj:
Cytuj:
Prawko na C+E będę zdawał we Wrocławiu
A czemu aż we Wrocławiu? Tylko ze względu na pojazd?
Nie, tylko dlatego, że tutaj już mieszkam :D W niedzielę naginałem do domu, w poniedziałek odstresowanie, we wtorek o 7 rano egzamin, do domu, w pociąg i do Wrocławia :P


Post Wysłano: 20 wrz 2008, 0:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

Cytuj:
Cytuj:
i w wolnej chwili pstryknąłem fotkę:
Będąc na egzaminie (...) widziałem gościa, który kręcił sobie telefonem film instruktażowy na miom przykładzie. Niestety, wyczaił go egzaminator. Podbiegł do niego, słyszałem jakieś krzyki, egzaminator wyzywał go nawet od bandytów, szpiegów itp. Straszył gościa nawet policją.
To nie byłem ja.
A co do egzaminatorów... wg mnie wydaje im się że są bogami i mogą niewiadomo co. Moją dziewczynę oblał bo zaparkowała prostopadle pod minimalnym kątem, po czym stwierdził że ona nie będzie w stanie wysiąść i kazał się przseiąść. Po czym dziewczyna wysiadła, a on ("nadęty gbur" ;))wsiadł na jej miejsce (czyli jednak się dało).
WORD to nie teren wojskowy i nie ma tam zakazu fotografowania. Policja (żandarmeria) nie miała by tu nic do roboty. Poza tym egzamin nie jest tajny i jest nagrywany, więc czego się się obawiał egzaminator? Uważam że im mniejsze miasto tym większe kombinowanie (statytyki zdawalności WORD Tbg), nastawienie na zysk (im więcej obleją tym bogatsza firma) i krycie współpracowników (powyższe zarządzenie dyr. WORD w sprawie egzaminatorów C+E).

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: