Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 lip 2008, 8:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 mar 2008, 13:50
Posty: 107
GG: 8694441

Impreza pierwsza klasa!
Zabójcze auta, niesamowita atmosfera no i wieczorem odlot :D

Master Truck rządzi.

_________________
SENS ICH ISTNIENIA - także i mój! :)


Post Wysłano: 20 lip 2008, 17:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2006, 20:17
Posty: 17
Lokalizacja: LIPNO

Dokładnie tak jak kolega Marpiel napisał za****sta imprezka. Byłem tam pierwszy raz ale napewno nie ostatni. Najbardziej podobał mi się pokaz oświetlenia Truck-ów no i oczywiście towarzyszący mu koncert trąb. Coś pięknego.
Pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony 20 lip 2008, 19:23 przez eRKaZet, łącznie zmieniany 1 raz.
Cenzurujemy przekleństwa.


Post Wysłano: 20 lip 2008, 19:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 cze 2008, 10:53
Posty: 512
GG: 12345722

To był moj pierwszy Master Truck. Bylem bardzo zaskoczony (pozytywnie) gdy po wejsciu zobaczylem aerografy na truckach. rowniez podobał mi się koncert w sobote o 21:) był to naprawde długi i głośny koncert :mrgreen: niestety były również minusy... (jesli kogos uraze - przepraszam) dzisiaj rano był ogromny syf na placu. kubki po piwie znajdywały się nawet za kangurami truckow. ale ogolnie impreza udana:)

a tu coś dla fanów Magdy:
Obrazek


Post Wysłano: 21 lip 2008, 1:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2008, 9:19
Posty: 21

Wróciłem po długiej podróży
tu na forum wrzucam pierwsze foty

Svempa się pokazał ale brakowało mu ewidentnie HardTop'a albo przynajmniej brezentu w jaki była wyposażona polska ciężarówka Star serii 66

Obrazek

dwie fotki z góry
Obrazek Obrazek

Obrazek

i nocny Byg CYC

Obrazek

reszta później

pozostałe fotografie po obróbce

_________________
Fotografuję zawodowo i dla przyjemności | Czasami łażę po lesie


Post Wysłano: 21 lip 2008, 6:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6305
Lokalizacja: Wrocław

syfem po imprezie bym się nie przejmował, bo tak jest na każdej i w gestii organizatorów jest zorganizowanie służb sprzątających o 7:00 i doprowadzenie do stanu odpowiedniego miejsca zlotu.
dodatkowo obszar zlotu był bardzo niewielki, co miało swoje dobre i złe strony.
minus to ciasnota, ale aby miejsca bylo więcej trzeba byłoby zrobić to za miastem, a wtedy nie ma mowy o takiej liczbie publiczności, a to mniej kasy od sponsorów.
minusem też było brak prób zręcznościowych, oprócz jednej DAF-a. tutaj szkoda, że organizatorzy lub DAF nie pomyślał o zaproszeniu kierowców czeskich, których trochę było.
plusem jest też, że można to bez "bicia" kilometrów względnie szybko obejść.

bardzo niepokojącym zjawiskiem były animozje między kierowcami, których nie mogli nie zauważyć postronni widziwie. nie dało to dobrego świadectwa o naszym środowisku.

z Czechami, o których już wspominałem nikt nie raczył nawet zamienić słowa. biedaki siedzieli na uboczu odizolowani, co też świadczy niezbyt pozytywnie o środowisku polskich kierowców.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Post Wysłano: 21 lip 2008, 8:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

tak jak wyszedłem z master truck wczoraj popołudniu tak właśnie dojechałem do domu jakąś godzinę temu:D zdjęć mam trochę ale jestem tak zaspany że idę spać i zajmę się tym później... pozdrowienia dla spotkanej ekipy z wc :lol:

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 21 lip 2008, 9:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 sie 2007, 10:29
Posty: 878
GG: 5761457
Samochód: Actros 4141
Lokalizacja: Nysa

Ja byłem na imprezie do godziny 21 czy 20 :D. Zdjęć mam od groma i jeszcze trochę, i czekam na kolejne balowanie ale na zlocie w Bydgoszczy :D. Pozdrawiam ekipę oraz wszystkich obecnych. Wkrótce fotki :D.


Post Wysłano: 21 lip 2008, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Powiem ze zlocik byl swietny. Ekipa mniej wiecej ta sama co na zlocie w Kraku. Oczywiscie nie obylo sie bez imprezowania. Mimo ze mialem do Opola 400 km w jedna strone nie zaluje ze bylem. Dla takiej atmosfery wydane pieniadze sie nie licza. Pozdro dla wszystkich no i oczywiscie dla Marka.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 21 lip 2008, 14:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Również chciałbym z tego miejsca pozdrowić wszystkich obecnych na zlocie :P Marka8 oczywiście też :D


Post Wysłano: 22 lip 2008, 12:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 cze 2007, 0:17
Posty: 19
Lokalizacja: Wrocław

wyniki Mastertruck 2008: http://4trucks.pl/index.php/imprezy/wyd ... -nami.html

Pozdr.

Baki


Post Wysłano: 22 lip 2008, 12:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

Kurde :/ miałem nadzieje, że ASP zajmie jakieś miejsce...


Post Wysłano: 22 lip 2008, 19:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Widzę, że wyniki znowu były "walone". Nie wierzę, żeby Premium od Druzgały zostało miss publiczności, a tym bardziej nie należało jej się drugie miejsce Master Truck. Nie mogło się również nie obyć bez nagród dla Migrexu, Marpolu, Sachs-Trans i Volva ze Szwecji (chociaż to ostatnie na to zasługuje). Razi w oczy brak nagrody dla DAF-a z Bodziotrans i dla wielu innych ciężarówek, na pewno ładniejszych niż te z wyżej wymienionych firm.


Post Wysłano: 22 lip 2008, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Przede wszystkim brakuje nagrody dla Dafa z firmy BIG GO!!! :D

_________________
- MAN F2000 Evo 410
- MAN TGA 430
- DAF XF95 430


Post Wysłano: 22 lip 2008, 20:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Cytuj:
Widzę, że wyniki znowu były "walone". Nie wierzę, żeby Premium od Druzgały zostało miss publiczności, a tym bardziej nie należało jej się drugie miejsce Master Truck. Nie mogło się również nie obyć bez nagród dla Migrexu, Marpolu, Sachs-Trans i Volva ze Szwecji (chociaż to ostatnie na to zasługuje). Razi w oczy brak nagrody dla DAF-a z Bodziotrans i dla wielu innych ciężarówek, na pewno ładniejszych niż te z wyżej wymienionych firm.

ufff a już myślałem że tylko ja mam tak zepsute gusta i mam podobne zdanie.. dla mnie wyniki to śmiech na sali, i nie chcę ich szczegółowo komentować, ale chyba nie one przyświecają idei tej imprezy przez co za rok i tak będzie więcej coraz to lepszych pojazdów.. chociaż to druga strona medalu, bo jeśli znów impreza będzie odbywać się na tym skrawku terenu, zakładając że zainteresowanie także wciąż rośnie, dojdziemy do momentu gdy część pojazdów godnych uwagi, po prostu nie zostanie pokazane w Opolu, bo nie będzie gdzie ich wcisnąć..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 22 lip 2008, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2008, 15:30
Posty: 6
GG: 5618177

Nie przesadzajmy, auta nagrodzone według mnie zasługiwały na te nagrody...przecież nie każdego da się nagrodzić, a Premium od Druzgały gromadziło niesamowitą rzeszę widzów więc czemu nie miałoby dostać nagrody publiczności?

Co do miejsca, to jeszcze sporo placu jest tam np. gdzie stały naczepy. No i jeszcze gdyby 10 zestawów z Sachs'a przyjechało bez naczep to też by było inaczej...


Post Wysłano: 22 lip 2008, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2005, 0:18
Posty: 125
GG: 6254321
Lokalizacja: Toruń

Cytuj:
Nie przesadzajmy, auta nagrodzone według mnie zasługiwały na te nagrody...przecież nie każdego da się nagrodzić, a Premium od Druzgały gromadziło niesamowitą rzeszę widzów więc czemu nie miałoby dostać nagrody publiczności?

Co do miejsca, to jeszcze sporo placu jest tam np. gdzie stały naczepy. No i jeszcze gdyby 10 zestawów z Sachs'a przyjechało bez naczep to też by było inaczej...
Ok, ale spójrz na wyniki poprzednich zlotów i zobaczysz te same nazwiska. To nie jest uczciwe, nagrody są, wg mnie, ustawione ;)


Post Wysłano: 22 lip 2008, 23:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 lip 2008, 15:30
Posty: 6
GG: 5618177

No dobrze, są w większości te same nazwiska, ale auta są inne...a nawet jeśli są te same, to czemu mają nie dostać nagrody, jeśli w pełni na nią zasługują? Po prostu reprezentują odpowiedni poziom. Np Scania z Migrex'u ciągle zbiera nagrody bo po prostu jest dość dobrze zrobiona.
A Daf F1, co z tego, że jest nowy, skoro poza lakierem niczego ciekawego nie reprezentuje? Wnętrza specjalnie nie ma przerobionego, tylne lampy to standard, pustego komina także brak... Tak więc owszem, jest to ciekawe auto, ale niezbyt zasługiwało na jakąkolwiek nagrodę.


Post Wysłano: 23 lip 2008, 7:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 cze 2008, 9:34
Posty: 171

Cytuj:
A Daf F1, co z tego, że jest nowy, skoro poza lakierem niczego ciekawego nie reprezentuje? Wnętrza specjalnie nie ma przerobionego, tylne lampy to standard, pustego komina także brak... Tak więc owszem, jest to ciekawe auto, ale niezbyt zasługiwało na jakąkolwiek nagrodę.
no tak ale w dobie "kubicomanii" aż dziw że nie dostał nagrody publiczności.. ja akurat o ten wóz tak się nie czepiam, nagrody rozdałbym jeszcze inaczej ale o gustach się nie dyskutuje więc nie widzę sensu żeby teraz każdy wypisywał jak powinno to wyglądać według jego wersji..
a co do Migrexu, auto gdzie się nie pojawi jeszcze przez x lat będzie zbierało lawinę nagród bo faktycznie robi wrażenie, tylko ludziom "z branży" którzy na każdej imprezie, oraz co galerię widzą tą samą scanie z beczką, mógł się już ten widok przejeść..

_________________
www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 23 lip 2008, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Miałem być, wszystko szło w dobrym kierunku no ale niestety wypadł nam wekend za granicą starałem się usilnie jakoś wrócić coś wykombinować no ale niestety nie dało rady. ;)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 24 lip 2008, 14:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 cze 2008, 9:19
Posty: 21

zacząłem pisać krótką relacyjkę,

http://greenshadow.wordpress.com/2008/0 ... ruck-2008/

zapraszam tez na dalszy ciąg po zakończeniu jeszcze może dziś

_________________
Fotografuję zawodowo i dla przyjemności | Czasami łażę po lesie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: