Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 30 mar 2008, 18:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 22:39
Posty: 49
Lokalizacja: Ślask

witam,a mianowicie poci mi sie maniek olejem w okolicy sprężarki powietrza od spodu patrząc na silnik od przodu to po prawej okolice miski olejowej jak jak ktoś ma klime to nad sprężarką do klimy, sam nie wiem dokładnie gdzie w kanale to niby widać ale jest tak olejem spocone że nie wiem sam co to może być?? Jak ktoś ma manika to może usuwał ten wyciek(problem) i będzie wiedział jak sie za to zabrać . Pozd


Post Wysłano: 30 mar 2008, 20:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2007, 22:31
Posty: 411
Lokalizacja: Kielce/Ipswich

Po pierwsze nie poci się olej, ale silnik, skrzynia biegów lub inny podzespół. Tak samo z człowiekiem - nie poci się pot ale człowiek


Post Wysłano: 30 mar 2008, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 gru 2005, 14:59
Posty: 317

Normalne że się poci... każe auto się tam zawsze upoci nic strasznego, chyba że to są wielke wypociny to trzeba zmienić uszczelki i po sprawie

_________________
...::: VOLVO :::...
PL, CZ, SK, UA, D, F, LT, H, RO, SLO, I, RSM, A


Post Wysłano: 25 maja 2008, 15:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

jak sie "poci" z osuszacza to sprężarka jest do naprawy , jesli połozysz sie pod autem to przy prawym stopniu jest oszuszacz z takim "grzybkiem" jesli tam masz mokre z oleju to zrób sprężarke , ja własnie tak miałem jakis miesiąc temu , zregenerowałem ją i juz jest sucho . pozdr


Post Wysłano: 27 maja 2008, 21:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Własnie u mnie w f 90 cały osuszacz jest w oleju jak nabije sie powietrza i puści nadmiar to aż na ziemie rzuca olej, ale spręzarka dobrze bije tlko jest coś takiego, że gdy odpale po nocy i jest 6 atm. i bije powitrze to pokazuje 7 siedzenie mi sie zaczyna podnosić i znów spada do 6 atm. siedzenie opada i tak ze 2 razy :wink:Czy wtedy sprężarka jest do wymiany :?: Przebieg 850 tys.

_________________
MAN


Post Wysłano: 28 maja 2008, 18:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

wg mnie sprężarka jest do wymiany , przepuszcza olej a przy takim przepbiegu to juz tak moze robic , koszt regeneracji to okolo 800 pln


Post Wysłano: 28 maja 2008, 21:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 22:39
Posty: 49
Lokalizacja: Ślask

hej, i sie okazało że uszczelka a raczej guma pomiędzy sprężarka a blokiem silnika przepuszczała olej i dlatego tak miałem wszystko olejem ubrudzone i w połączeniu z kurzem,piaskiem to wyglądało jak by sie maniek kończył. Wystarczyło odkręcić sprężarkę i dać ją na nową gumę. pozd


Post Wysłano: 29 maja 2008, 8:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2006, 9:04
Posty: 58
Lokalizacja: KIETRZ

a no to masz miejsze koszta :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 8 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: