Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 mar 2008, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2006, 18:40
Posty: 125
GG: 3796803
Lokalizacja: Zgierz

A więc tak, w te ferię odbyłem jedynie jedną trasę, Zgierz-Piła-Zgierz-Konstantynów Łdz.-Piacenza-Stazzano-Siedlce-Nadarzyn-Zgierz:

:arrow: 11.02.08r Poniedziałek:
O 11 wyruszyliśmy na rozładunek do Piły [ sprawy prywatne nas przytrzymały :| ] A więc na autostradę i ogranicznik:
Obrazek

We Wrześnii pojechaliśmy starą drogą na Poznań, i własnie tam zaczęły się problemy,15min. staliśmy na jednym przejezdzie, ledwo ruszyliśmy a już staliśmy na drugim, zresztą chyba był to nawet ten sam pociąg :wink: Czas nas gonił i polecieliśmy skrótami:
Obrazek Obrazek

Potem szybko do Piły:
Obrazek Obrazek Obrazek

Rozładowaliśmy po 16:00 do 17:30 czekaliśmy na ładunek który miał być :| Lecz go nie było, więc ruszyliśmy do domu, i 21:30 w nim byliśmy. Dostaliśmy załadunek na Środę, z okolic Łodzi, zresztą pojechał na niego tylko tata, i wyruszyć planowaliśmy w piątek rano.

Tankujemy:
Obrazek

:arrow: 15.02.08r Piątek:
Pobudka o 6:40, wszystkie podstawowe, poranne rytuały i o 6:40 wtoczyliśmy swoje 30T na drogę :mrgreen: o 9:10 zatrzymała nas policja, w dobrze niektórym, znanym miejscu-15 km od Kamieńska, potem szło bez problemów[no może oprócz małej przelotnej snieżycy] i na parkingu jakieś 15-20 km przed Cieszynem się zatrzymaliśmy na krótką pauze :

Obrazek Obrazek Obrazek

Ce De En wkótce nastąpi :mrgreen:


Post Wysłano: 24 mar 2008, 19:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

W jakiej firmie mieliście zrzutkę w Siedlcach? Widzę, że jechaliście ze szmatą więc przypuszczam że to mógłby być Mostostal.


Post Wysłano: 24 mar 2008, 20:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 11:11
Posty: 301
GG: 0

Cytuj:
W jakiej firmie mieliście zrzutkę w Siedlcach? Widzę, że jechaliście ze szmatą więc przypuszczam że to mógłby być Mostostal.
Oj Duck, dużo jest firm w Siedlcach na których można mieć zrzutke z plandeką :wink:


Post Wysłano: 24 mar 2008, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 22:55
Posty: 527

Ale ta jest chyba "najsławniejsza".
Koniec OT.

Polecam kadrować jak nie Photoshopem, to IrfanView'em. Nad górnym paskiem nawigacyjnym jest wypisany aktualny rozmiar fotografii.


Post Wysłano: 25 maja 2008, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 lut 2008, 16:34
Posty: 5
GG: 0

Wydaje mi sie ze jak kiedys stalem na slowacij na granicy to stala tez ta scania wiem tylko ze wiozla pape.Zapamietalem ja po tym napisie ZGIERZ na globie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: