Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 lis 2011, 12:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 gru 2009, 15:21
Posty: 56
GG: 0
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Giebułtów-Bolesławiec

http://www.dls-deutschland.de/pl/startseite.html

Tyle wiem tylko na temat firmy.Wiem też,ze mają gdzieś oddział w Polsce.Może ktoś miał styczność? Jakie warunki pracy i płacy?. Często na week ich można spotkać w Zgorzelcu na Orlenie w str granicy,Aha i z tego co kiedyś słyszałem to chłopaki week kręcą w domku.Pozdrawiam


Post Wysłano: 11 lis 2011, 1:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Wiem tyle, że wożą zazwyczaj papier i często można ich spotkać w Mondi w Świeciu. Chyba nawet mają tam jakieś biuro czy coś. Co do warunków to niedużo mi wiadomo, aczkolwiek chyba nie jest tak tragicznie. ;)
Może ktoś bardziej związany z tą spedycją się wypowie.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 11:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2596
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
http://www.dls-deutschland.de/pl/startseite.html

Tyle wiem tylko na temat firmy.Wiem też,ze mają gdzieś oddział w Polsce.Może ktoś miał styczność? Jakie warunki pracy i płacy?. Często na week ich można spotkać w Zgorzelcu na Orlenie w str granicy,Aha i z tego co kiedyś słyszałem to chłopaki week kręcą w domku.Pozdrawiam
Wszystko zależy od przewoźnika, DLS daje tylko naczepy, a małe czy trochę większe firmy je ciągają, wykonując dla nich kursy. Dużo rolek wożą, mają też chłodnie, był tu użytkownik, który Premiumkę miał zapiętą pod ich chłodnie właśnie.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 13:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 17:48
Posty: 94
GG: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
DLS daje tylko naczepy
Nieprawda.
Cytuj:
Tyle wiem tylko na temat firmy.Wiem też,ze mają gdzieś oddział w Polsce
Jak dobrze przejrzysz "linkowaną" stronę, to wszystko zobaczysz.


Sprzęt pełen serwis, nowy. Czas pracy przestrzegany.

_________________
Ciężarówki: Iveco Eurocargo, Mercedes 1824, 1218, Scania 93, Volvo FL6, Magnum + cała flota Albatros Poland
Autobusy: PKS Bydgoszcz, MZK Bydgoszcz


Post Wysłano: 11 lis 2011, 13:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2596
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Cytuj:
DLS daje tylko naczepy
Nieprawda.
O proszę, mógłbyś to rozwinąć - nie ukrywam, że czuję się zaskoczony i przepraszam za wprowadzenie w błąd.

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 14:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 sty 2011, 17:48
Posty: 94
GG: 0
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Cytuj:
, mógłbyś to rozwinąć
Co tu rozwijać. Firma ma oddział z bazą w Świeciu. Biura mieszczą się w Gdyni, lub w Gdańsku. Na stronie internetowej wszystkie dane są. Naczepy, chyba, na niemieckich blachach, a Scanie na polskich. Wożą papier.

_________________
Ciężarówki: Iveco Eurocargo, Mercedes 1824, 1218, Scania 93, Volvo FL6, Magnum + cała flota Albatros Poland
Autobusy: PKS Bydgoszcz, MZK Bydgoszcz


Post Wysłano: 11 lis 2011, 14:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2596
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Dużo ich mają?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 11 lis 2011, 15:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Bajzel jemu po prostu chodziło o to, że DLS ma też swoje auta zarówno na PL jak i na D taflach. Zdecydowanie jednak więcej mają naczep które ciągają podwykonawcy.
Jeździłem pod DLSem kilka miesięcy na początku na plandece z papierem później na chłodni. Z punktu widzenia kierowcy robota bardzo w porządku poukłada, w miarę rozsądnie rozplanowane na plandece duuużo roboty i transport papieru we wszystkich możliwych pozycjach i systemach, na chłodni luzik. Sprzęt serwisowany, dobrze utrzymany.
Natomiast z punktu widzenia przewoźnika to kiepsko, bo stawki za podwykonawstwo ciut słabsze niż przeciętne.

Obrazek Obrazek Obrazek

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Post Wysłano: 11 lis 2011, 16:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Skoro mowa o Scaniach:
Obrazek

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 9 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: