Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 paź 2007, 2:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 sie 2007, 17:58
Posty: 4
Lokalizacja: Toronto

Witam!

Czy ktos z Was ma może informacje na temat jakiejs dobrej pracy na ciezarowce w skanynawi, ewentualnie gdzie indziej, gdzie wystarczy dobra znajomosc angielskiego? Slyszalem ze w Szwecji i Norwegi wystarczy znac dobrze angielski zeby dostac prace (w sensie, ze nie jest potrzebna znajomosc ich rodzimego jezyka).

Mam prosbe: jezeli macie jakies informacje, namiary, znacie strony www z informacjami o pracy na truckach/tirach, prosze zostawcie je w tym temacie na forum, lub przeslijcie na mojego maila: polskascena@hotmail.com

Bede bardzo wdzieczny za wszelka pomoc!

_________________
Radio - Aktywna Fabryka Twórczosci Niezależnej: http://www.ulicznik.net


Tytuł:
Post Wysłano: 10 paź 2007, 17:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2007, 13:12
Posty: 135
GG: 0
Samochód: Volvo FH 460
Lokalizacja: Tczew

Spedzilem w Norwegii 8 miesiecy, co prawda nie pracowalem jako kierowca, ale moge potwierdzic ze w ogromnej wiekszosci przypadkow wystarczy znajomosc angielskiego. Norwegia to nie Polska, tam po angielsku dogadasz sie z kazdym, przez te 8 miesiecy spotkalem moze 5 osob ktore nie znaly tego jezyka, wiec wydaje mi sie ze z dobra znajomoscia angielskiego nie masz sie czego bac.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 paź 2007, 20:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:13
Posty: 58
GG: 0
Samochód: fr

Powiedz kolego jak pracowałeś w Norwegi jak tam sprawa z drogami zimą ??


Tytuł:
Post Wysłano: 25 paź 2007, 17:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 sie 2007, 20:20
Posty: 60
GG: 0

Kolego ja mieszkam w Szwecji... Tu zimą jest niezaciekawie. Najgorsze jest błoto pośniegowe. Jeśli jest sam śnieg to jest dobrze a jeśli lód to gorzej. Ale można jechać bez obaw ze zmniejszoną prędkością tu cały czas jedżą pługi i sypią sól.


Post Wysłano: 06 lut 2008, 23:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2008, 13:35
Posty: 5
GG: 0

siedze w Norwegii juz prawie 4 lata i musze przyznac ze warunki na drogach sa bardzo nieciekawe w zimie. Bardzo czeso mozna spotkac ciezarowki w rowach. nie sa to grozne wypadki,ale raczej obsuniecia przy malej predkosci.Co chwile w zimie mozna uslyszec o jakiejs ciezarowce z kontynentu(tak oni mowia na reszte europy ) ktora obsunela sie do rowu.Pracy jest tu duzo dla doswiadczonych kierowcow(3lata doswiadczenia min), ale w wiekszosci potrzeba znac coskolwiek norweskieg.Niektore firmy zatrudniaja z angielskim(schenker, dhl)ale musisz sie tez uczyc norweskiego.Jest kilka firm ktore szukaja kierowcow na Europe(niemcy,wlochy itp) norweskie zarobki i emeryturka w wieku 65 lat :P ja smigam narazie busem, ale mam nadzieje ze w tym roku sie przesiade na cos mocniejszego.Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: