Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 sty 2008, 19:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 gru 2005, 11:11
Posty: 155
GG: 3235417
Lokalizacja: Legionowo

Poważnie mówię, nic nie wykupowałem nikomu nie zgłaszałem chęci korzystania z internetu. Po prostu za każdym razem jak gdziekolwiek staję to automatycznie włączam laptoka i sprawdzam. No i załapało.
Normalnie działał internet.

_________________
http://www.fan4truck.bo.pl


Post Wysłano: 21 sty 2008, 19:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Poważnie mówię, nic nie wykupowałem nikomu nie zgłaszałem chęci korzystania z internetu. Po prostu za każdym razem jak gdziekolwiek staję to automatycznie włączam laptoka i sprawdzam. No i załapało.
Normalnie działał internet.
Kolego zgadzam sie że normalnie ci działał internet tylko to co jest za FREE ma ograniczone wyjścia,porostu nie masz dostępu do ogólnej sieci a tylko do stron reklamowych i informacyjnych sponsorowanych przez operatora,powiem więcej jeden raz udało mi sie znaleźć net za free w Niemczech ale to w małej wiosce pod gospodą ze względu na rozbudowaną siec na pokoje gościnne,tak jest dostępny praktycznie wszędzie ale nie jest darmowy czego i ja żałuje i życzę wszystkim jak najwięcej darmowego serfowania :idea: :idea: :idea:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 26 sty 2008, 20:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 11:57
Posty: 1

W Niemczech proponuje "Aldi Talk" przez komórkę. W tej chwili właśnie kręce pauze w Lubece i kożystam z tego. Wychodzi 0,24 € / 1 MB - do przegląnia forum, GG, email czy nawet www (wyłączam wyświetlanie obrazów) w zupełności wystarcza. Można to kupić w każdym Aldiku niemieckim. Po kupnie startera trzeba się zarejestrować telefonicznie lub przez internet (przez internet mi się nie udało), trzeba podac jakis adres niemiecki i wymyslec nazwisko. Po 2 godzinach karta jest aktywna.
W pozostałych krajach UE niestety zostaje Wi-Fi.
Pozdrawiam


Post Wysłano: 30 maja 2008, 12:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Orientuje się ktoś, czy w okolicach Rzymu na A1 i na obwodnicy A90 można złapać gdzieś darmowego neta?


Post Wysłano: 01 cze 2008, 22:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2007, 16:52
Posty: 164
GG: 0

Koledzy a jak złapać neta w Polsce mam Acer-a Aspire 3000 wyszukuje mi mi sieci i jak wyszuka to daje połacz i nie działa nic tak to się robi?


Post Wysłano: 02 cze 2008, 9:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 wrz 2007, 10:01
Posty: 1208
Lokalizacja: Janów k.Częstochowy

Musisz znaleźć sieć, która oferuje darmowy dostep. W polsce ciezko jest to znaleźć.

_________________
Pozdrawiam
Leszek


Straż pożarna Częstochowa


Post Wysłano: 02 cze 2008, 21:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 20:34
Posty: 119
GG: 0
Lokalizacja: podlasie

Cytuj:
Koledzy a jak złapać neta w Polsce mam Acer-a Aspire 3000 wyszukuje mi mi sieci i jak wyszuka to daje połacz i nie działa nic tak to się robi?
Zależy ile kresek zasięgu masz. Jak jest dwie to mi się jeszcze nigdy nie złapało. Łączy się, łączy i nic... Musisz miec max kresek (albo z jedną mniej) to wtedy jest stałe, szybkie połączenie. Także to raczej kwestia siły sygnału. Jak jest płatna siec to przeważnie prosi o jakieś hasło.


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 12:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2008, 11:37
Posty: 7
Samochód: R420
Lokalizacja: miasto pow 400tys

Po co piszesz głupoty,nie masz pojecia zielonego o połaczeniqach bezprzewodowych a zabierasz głos.
panie "kreska" :D :D :D

Połacznie moze wystepowac jak nie masz swoich kresek :P

zapraszam do poczytania
Kod:
http://pcarena.pl/page/79629/single/Podstawy-sieci-bezprzewodowych-czyli-co-w-antenie-piszczy/
A sieci wszedzie jest w .... ,nawet i w polsce.Szczegolnie lokalne sieci zazwyczaj zabezpieczone jedynie na MAC.Nieraz sie mozna zdziwic bo userow brak :).Najlepiej jest z wep
Oczywiscie jak jest wpa czy wpa2 to sie nie ma po co zabierac bo to jedynie czasochlonnie słownikami.
Ja sobie nie wyobrazam wekendu za miedza bez netu ale nieraz trzeba trosze pojezdzic po dzielnicach.Mam troszke stałych miejsc z netem.
Jak szukam nowe miejsca nigdy sie nie wybieram na duze centra,bo tqam zazwyczaj wpa.szukam male firemki czesto jest tak ze wlasnie takie male nie posiadaja zadnych zabezpieczen.
Sieci skanuje netstumblerem.do mac uzywam erw,wep pod blacktrakiem bo pod windowsem troszke lipa ze wstrzykiwaniem pakietow ale mozna np erw probowac albo cain&abel ale to w przypadku usb.

Pozdro
Obrazek

_________________
Samsung Chronos i7
HDD 1TB
8GB ram
wifi --->ALFA rtl8187
gps --->usb NAVIBE
internet ---> lidl.de
system :Linux,win7 x64


Ostatnio zmieniony 12 maja 2009, 15:52 przez MaJ, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 21 wrz 2008, 13:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 wrz 2006, 23:43
Posty: 555
GG: 71830
Samochód: saicento z kratką
Lokalizacja: Bjalistoko

Na terenie Polszy:
http://atlas-wifi.pl/

_________________
DAS IS DER UBERFALL!!!!
Jestem w kółku różańcowym WC, dbam o ojczysty język polski.


Post Wysłano: 21 wrz 2008, 13:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 wrz 2008, 11:37
Posty: 7
Samochód: R420
Lokalizacja: miasto pow 400tys

apropo stron

free hotspot!

_________________
Samsung Chronos i7
HDD 1TB
8GB ram
wifi --->ALFA rtl8187
gps --->usb NAVIBE
internet ---> lidl.de
system :Linux,win7 x64


Post Wysłano: 03 lut 2010, 16:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Darmowy net w DK na Zelandii poszukiwany. :] Chyba szykuje mi się weekend k. Kopenhagi i dobrze by było mieć dostęp do świata. :mrgreen: Mogą to być okolice Koge, czy Kopenhagi. Jak ktoś wie coś na ten temat to będę wdzięczny za info.


Post Wysłano: 13 lut 2010, 22:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

kopenhaga? w dk nie ma problemu ze znalezieniem netu- chwilke sie pokręcisz i namierzysz coś-dawno nie byłem to konkretnie nie podpowiem ale napewno znajdziesz go w prawobrzeżnej części za rozwidleniem autostrad skręcasz w przemysłówke w prawo,z zaparkowaniem też nie ma tam problemu (nazwy tej logistyki nie pamiętam-ale jest tam taki wielki betonowy kolos na nabrzeżu)


a teraz z innej beczki do serfujących aktywnie :lol: używam osobiście panela renomowanej firmy ale wygodniej byłoby mieć jakiś patyk na magnesiku i nie kręcić antenką-może ktoś podrzuci coś sprawdzonego??? najlepiej z kartą w podstawie żeby było na miękkim kablu z usb odrazu :)

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 16 lut 2010, 15:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 wrz 2008, 15:10
Posty: 28
GG: 8061635
Lokalizacja: WLS........

Koledzy może polecilibyście mi jakąś dobrą antenę pod USB :D


Post Wysłano: 16 lut 2010, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Cytuj:
Koledzy może polecilibyście mi jakąś dobrą antenę pod USB :D
http://www.allegro.pl/item918940677_net ... _gw2l.html

Używam od ponad tygodnia i jestem jak na razie zadowolony ściągam mi nawet bardzo słabe sieci :).


Post Wysłano: 20 lut 2010, 17:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Używam od ponad tygodnia i jestem jak na razie zadowolony ściągam mi nawet bardzo słabe sieci :).
a na jakiej podstawie uważasz że ściągasz nawet bardzo słabe sieci???? to zwykła karta sieciowa i jest to krok wprzód gdy ktoś nie ma w ogóle w laptopie żadnej..... ale w celu realnego polepszenia swoich możliwości należałoby coś z zewnętrzną antenką którą wrzucamy w wyższy punkt (na dach kabiny=mniej barier do pokonania dla sygnału)

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 21 lut 2010, 12:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 mar 2008, 17:24
Posty: 104
GG: 4436071
Lokalizacja: Poznań>>Gądki>>Eu

Cytuj:
Cytuj:
Używam od ponad tygodnia i jestem jak na razie zadowolony ściągam mi nawet bardzo słabe sieci :).
a na jakiej podstawie uważasz że ściągasz nawet bardzo słabe sieci???? to zwykła karta sieciowa i jest to krok wprzód gdy ktoś nie ma w ogóle w laptopie żadnej..... ale w celu realnego polepszenia swoich możliwości należałoby coś z zewnętrzną antenką którą wrzucamy w wyższy punkt (na dach kabiny=mniej barier do pokonania dla sygnału)
Trochę ogarnięcia tematu i ze spokojem można zrobić z tej karty antenę kierunkową o odpowiednich parametrach ;). Wystarczy dobrze wycięta puszka po pepsi /coli i od razu zasięg robi się x10 większy . Osobiście mam ją wystawioną za okno i na razie najdalej udało mi się złapać sieć z 2-3km .


Post Wysłano: 21 lut 2010, 15:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Trochę ogarnięcia tematu i ze spokojem można zrobić z tej karty antenę kierunkową o odpowiednich parametrach ;). Wystarczy dobrze wycięta puszka po pepsi /coli i od razu zasięg robi się x10 większy . Osobiście mam ją wystawioną za okno i na razie najdalej udało mi się złapać sieć z 2-3km .
całkowicie sie z Tobą zgadzam tylko nikt poza tobą tego nie wiedział po poprzednim poście a i nie wszyscy są na tyle zorientowani i pomysłowi i za chwile pojawi sie post "kupiłem tą karte i nic" :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 07 mar 2010, 19:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2008, 18:39
Posty: 65
Lokalizacja: Poznań

Witam Witam!
Mam pytanie co do internetu w np. Niemczech i Holnadii... czy orientujecie się może jakie są nazwy operatorów obsługujących internet przez PREPAID czy na kartę, i jakie się z tym koszty wiążą?! korzysta może ktoś z tego?
pozdro

_________________
Dziki Dżon :)


Post Wysłano: 07 mar 2010, 22:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lip 2007, 8:58
Posty: 1502
Samochód: DAF 105XF 460
Lokalizacja: Dolnośląskie

Cytuj:
Witam Witam!
Mam pytanie co do internetu w np. Niemczech i Holnadii... czy orientujecie się może jakie są nazwy operatorów obsługujących internet przez PREPAID czy na kartę, i jakie się z tym koszty wiążą?! korzysta może ktoś z tego?
pozdro
wszyscy operatorzy mają oferte internetu w prepaid wiec kwestia cen-o niemczech już pisali koledzy i potwierdzam że na dziś najlepszy cenowo jest ALDITALK a co do NL to google nie gryzie :lol:

_________________
a nikt ci za darmo nie da!!!


Post Wysłano: 10 mar 2010, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 19 lis 2006, 19:53
Posty: 136
GG: 4086911
Lokalizacja: Opoczno

Cytuj:
Wystarczy dobrze wycięta puszka po pepsi /coli i od razu zasięg robi się x10 większy . Osobiście mam ją wystawioną za okno i na razie najdalej udało mi się złapać sieć z 2-3km
Dla mnie to sa czyste bzdury :lol: Zadna karta sieciowa nie złapie z takiej odległosci sieci. Cb radio czasami nie łapie, chociaz antena ma 1.5 metra a Ty bez anteny tyle złapałes. Zasieg maksymalny wynosi (z takiej karty w laptopie) maksymalnie 40-50 metrów.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: