Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sty 2008, 20:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2007, 17:14
Posty: 359

Mam pytanko. Mamy w PZU pełna zniżkę. Kierowca zrobił wypadek i mają zabrać 10% czyli teraz będzie nie 60% a 50% zniżki na samochody. I czy w związku z tym zabiorą zniżkę na wszystkie auta czy tylko na to co zrobiło wypadek? Ewentualnie czy można się tam odwoływać?

PS. ubezpieczenie nie jest na firmę tylko na osobę prywatną.

Przeniosłem do "kwestii prawnych" /Jacek


Post Wysłano: 09 sty 2008, 21:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2007, 18:25
Posty: 350
GG: 4604681
Lokalizacja: 50° 42’ 24,3” N 22° 24’ 38,8” E

Ulgi przyznawane są osobie, a nie pojazdowi. I nawet jeśli auto miało wypadek i spowodowała go osoba, która auta nie ubezpieczała, to ulgi są tracone, lub ich część. Czyli w tym wypadku, potrącone ulg będzie na wszystkie auta. Ale dopiero jak będziecie wykupywać następne ubezpieczenie. Warto pójść spytać w innej firmie ubezpieczeniowej. Bo w innej mogą naliczyć pełną ulgę... I mogą dodać jeszcze coś ekstra, dla nowego klienta.

_________________
Każda maszyna jest warta tyle ile wart jest człowiek który ją obsługuje!!!

So Others May Live


Post Wysłano: 09 sty 2008, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Ulgi przyznawane są osobie, a nie pojazdowi. I nawet jeśli auto miało wypadek i spowodowała go osoba, która auta nie ubezpieczała, to ulgi są tracone, lub ich część. Czyli w tym wypadku, potrącone ulg będzie na wszystkie auta. Ale dopiero jak będziecie wykupywać następne ubezpieczenie. Warto pójść spytać w innej firmie ubezpieczeniowej. Bo w innej mogą naliczyć pełną ulgę... I mogą dodać jeszcze coś ekstra, dla nowego klienta.
Ulgi mogą być naliczane "solidarnie" na wszystkie pojazdy, ale w razie wypłaty odszkodowania traci się na wszystkich. Jest możliwość rozdzielenia i traktowania każdego pojazdu osobno. Przerabialem to kiedyś w PZU. Trzeba przekalkulowac co się bardziej opłaca

_________________
ego


Post Wysłano: 10 sty 2008, 9:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 lip 2007, 18:41
Posty: 84

Ja złożyłem podanie w PZU o rozdzielenie na razie cisza, auta zarejestrowane na osobę prywatną. Sądzę że PZU nie kwapi sie bardzo do takiego podziału. ego możesz coś więcej napisać.


Post Wysłano: 10 sty 2008, 16:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 kwie 2007, 16:40
Posty: 1200
Lokalizacja: Bełchatów

Cytuj:
Ja złożyłem podanie w PZU o rozdzielenie na razie cisza, auta zarejestrowane na osobę prywatną. Sądzę że PZU nie kwapi sie bardzo do takiego podziału. ego możesz coś więcej napisać.
Korzystałem z tego tylko raz i jakiś już czas temu. To była właściwie propozycja ze strony PZU, która padła w trakcie rozmowy-negocjacji z szefem działu. Nie pamiętam jak się nazywał.Dział,oraz szef też :) . Ale nie wygladało,że był to jakiś problem dla nich.Poza tym, to niektóre firmy ubezpieczeniowe stosują tzw. stałą. Tzn. nie ma zniżek za bezwypadkowość, ale nie ma i zwyżek w razie wyplaty odszkodowania.

_________________
ego


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: