Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 gru 2007, 12:32

Po długiej chwili namysłu (trwającej 12,5 s) postanowiłem uporządkować zdjęcia z wyjazdów i wrzucić co-nieco na serwer. Nie będę robił opisów fabularnych, gdyż przeważnie nudy były a raczej w sytuacjach "podbramkowych" dopiero coś napiszę :)

Tychy(Pl)-Meaux(F) Wyjazd w okolicach końca lipca

Rozładunek w Opolu, na WKT

Obrazek Obrazek Obrazek

Czekam na załadunek w Tychach

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po załadunku, już w drogę (A18 Krzywa-Olszyna)

Obrazek Obrazek Obrazek

Przejazd przez Niemcy, Belgię :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

A oto już Meaux...

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po małej kolizji na A2 (33 zjazd) w Niemczech...

Obrazek Obrazek Obrazek
Ciąg dalszy nastąpi...


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 13:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2007, 20:57
Posty: 1532
Samochód: fabia

Cytuj:
Czekam na załadunek w Tychach
Otor silesia (top od niedawna)?

_________________
Czerwone i bure


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 14:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 11:11
Posty: 301
GG: 0

Opisz kolego jak chcesz dokładniej to kolizję....czyja wina,jak to się stało itp. :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 14:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Bardzo miło Jester,że postanowiłeś pokazać ukrywane dotąd zdjęcia.Po zaprezentowaniu recenzji trasy do Norwegii nie mogłem się doczekać kolejnej.Musze przyznać,że Twój zestaw prezentuje się bardzo ładnie za sprawą kolorystyki naczepy.Także jestem ciekawy informacji dotyczących tej kolizji.Oczywiście czekam na kolejne zdjęcia.


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 15:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Dlaczego to Volvo nie ma obowiązkowego lusterka zmniejszającego martwe pole?


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 19:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 wrz 2006, 20:14
Posty: 37
GG: 0

-


Ostatnio zmieniony 18 sty 2010, 2:30 przez Vince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 20:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

Jester byłeś może na przełomie Czerwca i Lipca tego roku we Francji w Douai na zakładzie Renault ?? bo ja byłem z tatą i jak staliśmy przed zakładem to podjechało białe VOLVO z ZETTRANSPORT i wysiadł z niego młody chłopak to nie byłeś przypadkiem ty ?? :D


Tytuł:
Post Wysłano: 26 gru 2007, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

No moze byc i tak ze bez opisy. Jak na zdjecia z samochodu to sa one w bardzo dobrej jakosci. Widze ze uwieczniasz swoj sprzet i troche krajobrazu. Co do skladu to naprawde ladny no i ta moc. Rowniez chetnie sie dowiem co nieco o tej kolizji no chyba ze nie chcesz na ten temat gadac. Pozdrawiam i szerokosci zycze.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 1:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

No wreszcie wkleiłeś jakieś fotki... :mrgreen: Czy to ta kolizja którą miałeś gdy się spotkaliśmy w PL bo już nie pamietam czy to było po lewej stronie... :> Jak zwykle piękny zestaw który niby nie ma w sobie niczego wyróżniającego,a potrafi ''cieszyć oko''... :wink: Pozdro i liczę jak reszta na więcej fotek

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 11:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 kwie 2006, 23:44
Posty: 219
GG: 6237840
Samochód: Fiat Stilo JTD
Lokalizacja: Szczecin

Nie wiem czy te lusterka są montowane od 2007 bo w wakacje 2005 wujek dostał Actrosa i juz miał. Mały off.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 15:31

Druga porcja fotków i garść odpowiedzi na Wasze pytania.
Cytuj:
Otor silesia (top od niedawna)?
Nie, to ul. Dojazdowa 9, firma Nosag Polska.

Cytuj:
Dlaczego to Volvo nie ma obowiązkowego lusterka zmniejszającego martwe pole?
To lustro zniszczone zostało na myjni (przypomnijcie sobie zdjęcia z 14 TS-ów, tam mam pękniętą owiewkę
Obrazek
prawy góry róg, zdjęcie zapożyczone od sukerr-a) podczas przejazdu szczotki czołowej. Poszło na Auto-Casco, ale nie montowali mi jej. Szczęście w nieszczęściu, że nie poszła wówczas szyba.
Cytuj:
Jester byłeś może na przełomie Czerwca i Lipca tego roku we Francji w Douai na zakładzie Renault ?? bo ja byłem z tatą i jak staliśmy przed zakładem to podjechało białe VOLVO z ZETTRANSPORT i wysiadł z niego młody chłopak to nie byłeś przypadkiem ty ?? :Very Happy:
Jest to wielce prawdopodobne. W tym właśnie czasie miałem rozładunek w Meaux a później załadunek w Douai, 3 lipca b.r. przyjechałem tam o 12:50.

A co do kolizji. Było to gdzieś ok. przełomu lipca-sierpnia na autostradzie A2, na wysokości Minden (słynna zwężka na Porta Westfalica, Bad Elisen). Objeżdżałem zwężkę 33 zjazdem i na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną skręcałem w prawo, nie miałem nikogo na sąsiednim pasie (2 pasy szły w lewo) i poszedłem szerzej.w pewnym momencie (miałem zielone światło) coś walnęło z lewej strony i okazało się, że to był bus (VW Transporter) i skasował mi lewy boczek. U niego niewiele się stało (lekkie otarcie na drzwiach przesuwanych) i mimo kontrowersyjnej sprawy Polizei orzekło moją winę.
Cytuj:
Czy to ta kolizja którą miałeś gdy się spotkaliśmy w PL bo już nie pamietam czy to było po lewej stronie...
Tak Panie Łukasz, to przy naszym spotkaniu. Poniższa fotka
Obrazek pomoże odświeżyć pamięć ;) jak to na 5 razy cofałem w rajkę (w prawo) pod Kołem na A2 na weekendzie.

Obrazek - weekend pod Kołem, na A2

A to już wyjazd do Passy (Francja)

Jeszcze Polska (Brzesko, Bolesławiec)

Obrazek Obrazek

Spotkanie z ElTrans-em:

Obrazek Obrazek

A to już Niemcy (A72, A9, A6)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Alpy Francuskie:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 27 gru 2007, 21:55 przez użytkownik usunięty, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 21:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

Jester to na pewno byłeś ty w Douai, jak zobaczyłem na forum twoją fotkę to na 100% się przekonałem. Ja siedziałem w XF w barwach BREVITERA tuż obok Ciebie :D może kiedyś znów się spotkamy, do zobaczenia na szlaku :D. Dokąd się ładowałeś w Douai ??


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 21:58

Cytuj:
Jester to na pewno byłeś ty w Douai, jak zobaczyłem na forum twoją fotkę to na 100% się przekonałem. Ja siedziałem w XF w barwach BREVITERA tuż obok Ciebie :D może kiedyś znów się spotkamy, do zobaczenia na szlaku :D. Dokąd się ładowałeś w Douai ??
W Douai ładowałem puste palety do Karmann w miejscowości Rheine w Niemczech (jak dobrze pamiętam to chyba 5 zjazd z A30). Później przegonili mnie do Munster-a po sufity podwieszane.


Tytuł:
Post Wysłano: 27 gru 2007, 23:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

My też robiliśmy kółka z Rheine z Karmana do Douai ,do Renault. Z Rheine braliśmy części "dachy do cabrio" a z powrotem w Douai braliśmy zwroty czyli puste stelaże i tak 2 tygodnie :D


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 10:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2007, 11:11
Posty: 301
GG: 0

Koledzy, widzę że przejeżdżałeś koło muzemum techniki w Sinscheim(największe w Europie), byłem tam z tatą jak jechaliśmy na Santa-Avold i tam w weekend staliśmy to tam poszlismy, koszt biletu ok. 40zł(chyba,cenę pamietam jak przez mgłe) ale tam jest zaj**** wszystko jest :lol: i to w skali 1:1 i można dotknąć, posiedzieć w środku, jest nawet czołg(Pantera jakaś) co się wrzuca 2Euro i się nią steruje(skręca lufą, daje gazu(gąsienice kręcą się w przód albo w tył ale czołg skręca), blokuje gąsienice itp.), a po samolotach da się łazić(chodzi o łarzenie po środku 8) ) naprawdę polecam a to jest jakieś 300-400m od jakiegoś dużego parkingu dla ciężarówek. Ja tam byłem coś w 2006 roku ale jakoś już nie pamiętam :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 14:23

Cudze chwalicie, swego nie znacie... Żywiec, park w Żywcu. W browarze ładowałem piwo do portu, do Calais. Piwo później miało płynąć do Arabii Saudyjskiej.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 gru 2007, 23:33
Posty: 25
Lokalizacja: Tarnow

JesterCzesc Jester... Widze ze jezdzisz w moich "bylych" barwach. Agnieszka, Wiesiek czy Magda? Czy jestes z Tarnowa? Pozdrowienia


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 20:11
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2140
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Kolego szyman tak trudno spojrzec w jego dane !? Skąd: Gdzieś między kierownicą a fotelem; Tarnów !

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 20:17

Cześć szyman, cała "święta trójka" którą wymieniłeś :D


Tytuł:
Post Wysłano: 28 gru 2007, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 cze 2006, 1:13
Posty: 59
GG: 0
Lokalizacja: Łódź

No Jester pokazałeś klasę :D mam nadzieję że i my sie kiedyś spotkamy na jakimś parkingu , bo przeważnie sie mijamy . Pozdrowionka i przyczepności 8) 8)

_________________
Daf XF105

WAJHA TEAM


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: