Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 gru 2008, 13:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 19:38
Posty: 220
Lokalizacja: POS

Mnie urzekł "stary ale jary" biały mercedes ng choć nowe trucki też niczego sobie ale mercedes ma to coś w sobie może to dusza którą nowe pojazdy nie posiadają :D .Pozdrawiam i czekam na następne modele.


Post Wysłano: 27 gru 2008, 19:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Dzięki za komentarze. W niedalekiej przyszłości chcę zamówić w Herpie części i akcesoria potrzebne do samodzielnego złożenia modelu, jakim będzie Man TGA M hakowiec, identyczny do tego, który jest w firmie, w której pracuje tata. Do tego dojdzie koszt zamówienia profesjonalnych, robionych na zamówienie kalkomanii oraz farby w sprayu i taśmy maskujące. Man będzie miał takie detale jak lusterka, tablice rejestracyjne, pomalowane tylne światła, antena od CB, tabliczka imienna za szybę. Rozpoczęcie budowy, która będzie prezentowana także na tym forum planuję na luty, kiedy to będę miał zasłużony feriowy odpoczynek. W każdym bądź razie model ma być gotowy do czerwca na Wystawę modeli w skali 1:87 w Iławie.

Z okazji startu w konkursie na najciekawszy model wykonany w skali 1:87, porobiłem kilka fotek. Oto one:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 01 sty 2009, 17:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2009, 16:48
Posty: 4
GG: 5585089

Koledzy mam pytanko czy modele które prezentujecie sklejaliście sami czy są to moze kupione już gotowe modele np: od Herpy ?? Może trochę głupie pytanie ale mnie nurtuje.


Post Wysłano: 01 sty 2009, 17:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Koledzy mam pytanko czy modele które prezentujecie sklejaliście sami czy są to moze kupione już gotowe modele np: od Herpy ?? Może trochę głupie pytanie ale mnie nurtuje.
Najczęściej modele są w całości, tak jak modele pokazane przez kolege eRKaZet. Aczkolwiek są firmy które oferują modele w skali 1:87 do sklejania. Nie ma w tym zbyt wiele zabawy bo przyklejamy tylko podwozie. Modele które sklejasz sam od podstaw oferuje np firma Italieri. Modele są w skali 1:24. Pozdrawiam.

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 01 sty 2009, 17:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

Cytuj:
Cytuj:
Koledzy mam pytanko czy modele które prezentujecie sklejaliście sami czy są to moze kupione już gotowe modele np: od Herpy ?? Może trochę głupie pytanie ale mnie nurtuje.
Najczęściej modele są w całości, tak jak modele pokazane przez kolege eRKaZet. Aczkolwiek są firmy które oferują modele w skali 1:87 do sklejania. Nie ma w tym zbyt wiele zabawy bo przyklejamy tylko podwozie. Modele które sklejasz sam od podstaw oferuje np firma Italieri. Modele są w skali 1:24. Pozdrawiam.
Lepsze sa modele w skali 1/87 , bo z italeri przy sklejaniu nerwy sa wieksze niz przy sklejaniu modelu w skali HO

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 23 lut 2009, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 sty 2009, 16:48
Posty: 4
GG: 5585089

Mnie osobiście interesują racze samocody sklejane od podstaw. Chyba że niebędę mógl znaleźć jakiegoś którego mi będzie brakowało do kolekcji to bym kupił gotowy. ale to wtedy niema tej całej zabawy co przy sklajniu i malowaniu.


Post Wysłano: 13 kwie 2009, 9:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2009, 19:30
Posty: 96
Samochód: Osobowy

Kolego super masz zbiór ja też tego mam dużo jak będę miał czas to porobię fotki. :D


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 19:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

10. Iveco EuroStar "Kaatee Transport", AWM, ID. 5921.01 Parę słów o modelu:
Temat mocno się zakurzył, od ostatnich zakupów minęło pół roku. Czas nadrobić zaległości. Jakoś nigdy nie byłem przekonany do firmy AWM. Jednak gdy ten model pojawił się na Allegro, to długo się nie namyślałem i postanowiłem go kupić. AWM i Iveco mają wspólną cechę: o obu firmach krążą różne fałszywe opowieści, np. o niskiej jakości ich produktów, hasła typu "Od Iveca trzymaj się z daleka", itp. Mitem jest kruchość modeli tego nieco nielubianego producenta. Miniaturka jest na takim samym poziomie co produkty Herpy. Naczepa zachwyca dwuosiowym wózkiem, dwoma kołami zapasowymi i światłami obrysowymi oraz tablicami na drzwiach. Ciągnik zaś zdejmowaną górną częścią nadkoli i najwyższą dostępną w ofercie włoskiego producenta kabiną. Gdy tylko nadarzy się okazja, to kupię kolejny produkt AMM-u. Kolejny aktual na przełomie maja i czerwca. Czas na fotki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 26 kwie 2009, 19:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

No nareszcie się doczekałem :]

Model bardzo fajny i ciekawy. Ciągnik ładny i w wysokiej kabinie ,a naczepa również piękna. Ach ten dwuosiowy wózek . Ładnie odpicowana z tyłu (ale to norma w modelach AWM) . Życzę dalszego rozwoju kolekcji i czekma na kolejny aktual :)


Pozdrawiam i zapraszam do mojej kolekcji (link w podpisie) :wink:


Post Wysłano: 27 kwie 2009, 17:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 sty 2008, 16:32
Posty: 142
Samochód: 2545
Lokalizacja: Szczecinek

Rafale, faktycznie mówiłem, że model będzie do niczego, a tutaj - ku mojemu zdziwieniu - model wygląda fantastycznie. Dwie osie w naczepie oraz wszystkie detale na niej sprawiają, że całość podoba mi się jeszcze bardziej!
Samo Iveco również jest w porządku, lecz przydałyby się mu czarne wycieraczki. :wink:

Pozdrawiam i życzę udanego kolejnego zakupu. :wink:


Post Wysłano: 21 maja 2009, 9:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 19:38
Posty: 220
Lokalizacja: POS

Witam


Bardzo ładne iveco szczególnie naczepa 2-osiowa.Ciągnik z wysoką kabiną robi wrażenie.Pozdrawiam i czekam na dalsze modele. :D


Post Wysłano: 24 maja 2009, 0:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lut 2009, 19:23
Posty: 45
GG: 1482927

Witam powiem tak bardzo mi się podoba to IVECO ładne malowanie i ogólnie bardzo miły model


Post Wysłano: 26 maja 2009, 18:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Witam ponownie w moim temacie. Czas na podwójny aktual. Pierwszym modelem będzie:

11. Volvo F12 Globetrotter "Ausseer Spedition", AWM, ID. 70099 Parę słów o modelu:
Pisałem już, że AWM to porządna firma, a jej produkty nie są złe, w niektórych kategoriach przebija Herpę. Nadarzyła się okazja i kupiłem kolejny produkt tej niedocenianej firmy. Model kupiony niejako przez przypadek i z sentymentu, bo podobnymi F10 i F12 jeździł tata. Miniaturka zachwyca takimi detalami, jak napis "Globetrotter", światłami w zderzaku "solówki" i przyczepy, plandeką zakrywającą plombę skrzyni ładunkowej. Czas na fotki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Więcej zdjęć: Volvo F12 "Ausseer Spedition"

12. Renault Magnum AE "Hella", Herpa, ID 182874 Parę słów o modelu:
Do tej pory nie posiadałem w kolekcji modelu francuskiego producenta ciężarówek Renault. Gdy tylko na Allegro pojawił się model pierwszej wersji "telewizora", czyli AE w ciekawej konfiguracji kolorystycznej, to nie zastanawiałem się długo. Miniaturka doskonale odwzorowana, posiada takie smaczki jak plakietka na drzwiach z mocą i nazwą modelu, zderzak z pomalowanymi światłami oraz odblaskami. Czas na fotki:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Więcej zdjęć: Renault Magnum AE "Hella"

Wspólne zdjęcia:
Obrazek Obrazek

Kolejna aktualizacja w czerwcu.

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 26 maja 2009, 18:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2007, 16:26
Posty: 28
Samochód: Peugeot Boxer
Lokalizacja: Kraków

Swego czasu zastanawiałem się nad zakupem takiej AE, ale w końcu zrezygnowałem. W każdym bądź razie - świetny zakup! :wink:

_________________
Renault Magnum AE 420ti
Mercedes-Benz NG 1625


Post Wysłano: 26 maja 2009, 20:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

Cześć!

Moim zdaniem oba modele są super.
Zarówno F12 jak i Magnum są świetnie dopracowane oraz mają ciekawe barwy.
Życzę kolejnych tak udanych zakupów...

Pozdrawiam :wink:


Post Wysłano: 26 maja 2009, 21:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2007, 21:46
Posty: 216
GG: 8485544
Lokalizacja: Chrzanów

Świetnie wykonana Magnumka ,z resztą F12 też niczego sobie . Zdecydowanie udane zakupy :wink:

Pozdrawiam.

_________________
Interesujesz się modelarstwem ?
Sklejasz lub kolekcjonujesz modele ciężarówek ?
A może szukasz pomocy?
Jeśli tak to zapraszam ;) :
MiniTrucksForum


Post Wysłano: 27 maja 2009, 18:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lis 2008, 16:00
Posty: 448

O reni nie będę pisał bo sam ją posiadam :> Po prostu bustwo :P A Volvo może stare ale jare :wink:
Pozdrawiam :wink: i czekam na kolejny aktual :wink:

_________________
MM Models - Modele w skali 1/87


Post Wysłano: 27 maja 2009, 18:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 19:38
Posty: 220
Lokalizacja: POS

W tej prezentacji urzekło mnie volvo F jest po prostu piękne uwielbiam stare volva z firmy AWM .Sam posiadam dwa ale ciągniki siodłowe.

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 03 cze 2009, 11:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2009, 10:55
Posty: 2
GG: 0
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Bardzo mi się podoba twoja kolekcja . Chciałem się zapytać gdzie kupujecie te modele. Sam mam kilka modeli i nie wiem gdzie można takie kupić oprócz allegro. :D

_________________
I Love You
SCANIA


Post Wysłano: 03 cze 2009, 12:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2008, 19:38
Posty: 220
Lokalizacja: POS

Cytuj:
Bardzo mi się podoba twoja kolekcja . Chciałem się zapytać gdzie kupujecie te modele. Sam mam kilka modeli i nie wiem gdzie można takie kupić oprócz allegro. :D

viewtopic.php?f=6&t=13694

Zapraszam do tego tematu tu znajdziesz linki stron sklepów modelarskich w których są modele. :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: