Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 10 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1215 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 sie 2010, 18:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 lis 2006, 13:56
Posty: 1310
GG: 1
Samochód: VOLVO
Lokalizacja: TSK

Jeśli dobrze kojarzę, to w pobliży jest też terminal schenkera.

_________________
Jak trza, to cofnę do przodu.
22.08.2016r. [*] Tomcio - przyjacielu, pamiętam.


Post Wysłano: 09 sie 2010, 21:35

Cytuj:
Wrocław, nie wiem co to za ulica. Ale to baza PP.
Jest to ulica Ibn Siny Avicenny.
Cytuj:
Jeśli dobrze kojarzę, to w pobliży jest też terminal schenkera.
Dobrze kojarzysz. Jest bardzo mały i jest tam bardzo ciasno etc.


Post Wysłano: 13 sie 2010, 15:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
paweł byg
wiesz moze ile trwa zmiana kierowcy w PP powyżej 3,5t ? 8h i ani minuty dluzej jak to w budzetowce?
na dostawczych jest 8 h i na trasach regionalnych , na kursach miedzy regionalych masz inny czas pracy + delegacja


Post Wysłano: 13 sie 2010, 21:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Nie wiem czy tak jest teraz. Ale wiem że jeszcze parę lat temu PP miała swoje coś a`la hotele gdzie kierowcy spali. Nie wiem czy tak jest do tej pory.
Moja starsza siostra ma pralnie chemiczną. I raz na dwa tygodnie od firmy sprzątającej odbiera zmiany pościeli właśnie z tego hotelu. Obecnie w tych hotelach robotniczych sypiają już nie tylko pracownicy PP.

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 14 sie 2010, 0:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lip 2009, 18:38
Posty: 391
GG: 5115038
Samochód: ładny
Lokalizacja: WLKP(PL)

Kiedyś w Poznaniu na Ławicy kierowcy mogli sie przekimać na czas za i wyładunku, od dłuższego czasu jest to niemożliwe.

_________________
Nightcrawler


Post Wysłano: 14 sie 2010, 8:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Nie wiem czy tak jest teraz. Ale wiem że jeszcze parę lat temu PP miała swoje coś a`la hotele gdzie kierowcy spali. Nie wiem czy tak jest do tej pory.
Moja starsza siostra ma pralnie chemiczną. I raz na dwa tygodnie od firmy sprzątającej odbiera zmiany pościeli właśnie z tego hotelu. Obecnie w tych hotelach robotniczych sypiają już nie tylko pracownicy PP.
Do dziś są te hotele :) Raczej ciężko byłoby przekimać sie w kabinie bez łóżka :)


Post Wysłano: 14 sie 2010, 11:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

To że są to ja wiem ponieważ siostra nadal odbiera te pranie. Ale nie wiedziałem że kierowcy dalej tam sypiają.
Nie wiem jaki jest system w PP. Ale nie raz już widziałem ciężarówki z kabinami sypialnymi. Najczęściej są to Iveco Stralis AT (mam jego zdjęcie, jak znajdę to wrzucę), Volvo FM i Man, chyba TGA (oba ciągniki białe z małym logiem poczty i podpięte pod naczepy typu "furgon").
Sądziłem że kierowcy sypiają w autach. Chociaż przeważające grono aut - solówek, to kabiny dzienne. Ale uważałem że oni nie jeżdżą dalej niż 9h jazdy.
Wiem że zanim zatrudniłem się w firmie w które pracuje, PP brała na miesiąc lub dwa, ciągnik siodłowy z naczepą "box". Kolega mówił że to przez te nie dawne zawirowania. Ale wiadomo jak to jest z tymi opowieściami. Jedno wiem na 100%. Zależało im na kabinie z łóżkiem i na naczepie typu "furgon".

Dzięki za informacje

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 15 sie 2010, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

zestawy głównie latają na dalekich trasach typu Gdańsk-Kraków albo Szczecin-Lublin , nie jest ich wiele w poczcie, głównie przeważają solo z kabinami dziennymi ... system nie polega na tym żeby jak najszybciej obrócić w tą i do domu , ale podstawia się auto systematycznie i co jakiś czas systematycznie wiezie wczesnej dowiezioną i posegregowaną pocztę z innej części PL , więc czasami na solówce <7,5 T wiezie się np 500 kg przesyłki , a następny może wieść już po sam dach ... system może dziwny , ale to jest godzinówka i tu obowiązują idealny czas podstawienia , załadunku i rozładunku poczty , bo nikt za tobą nie będzie czekał ...


Post Wysłano: 17 sie 2010, 11:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Kraków - Gdańsk latają solówki, KPS 12/161 ;)

Prywaciarza linka.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 24 sie 2010, 13:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Słowa dotrzymuje. Zestaw z PP. Mijałem się z nim na DK 11 k. Środy Wlkpl.
Obrazek

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 25 sie 2010, 16:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:
Słowa dotrzymuje. Zestaw z PP. Mijałem się z nim na DK 11 k. Środy Wlkpl.
Obrazek
tego typu zestawy były/są przeznaczone do transportu międzynarodowego :)

masz może zdjęcia Pocztowych TGA ?


Post Wysłano: 25 sie 2010, 17:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Teraz to mnie zastrzeliłeś z tym że PP jeździ poza kraj ! Sądziłem że poza granice III RP jeżdżą tylko podwykonawcy lub załatwiane to jest w sposób lotniczy.

Mana TGA widziałem tylko raz. Nie tak dawno temu na DK4 w okolicach Bochni lub Brzeska kierującego się na Podkarpacie. Był to biały ciągnik siodłowy z umiejscowioną w tym samym miejscu jak w Iveco, naklejką z PP. Model 18.430 lub 18.440. Nie mam zdjęć ponieważ nie fotografowuje zestawów z zamiłowania. Poprostu jak zobaczę coś co mnie interesuje a co ma związek z transportem to tutaj wklejam z zapytaniem osób które się tym interesują i mogą udzielić mi odpowiedzi.
Właśnie dlatego wrzuciłem tutaj zdjęcie tego Stralisa. Rzucił mi się w oczy z uwagi na kolor i nie typową naczepe. Spotkałem go tej zimy. Wcześniej nie byłem pewny czy poczta ma zestawy. Z dwa lata temu widziałem ten zestaw (lub inny egz.) w okolicach Bełchatowa lub Piotrkowa Tryb. na DK 8 (ale sądziłem że naklejka jest dla picu lub to podwykonawca) a pół roku temu na MOP`ie przy A4 w okolicach Opola.

Wiesz może ile PP ma zestawów vide Stralis z mojej fotografi ?
Ile w sumie jest takich zestawów ?
I na jakich liniach jeżdżą (bo chyba jeżdżą na stałych połączeniach) ?

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 25 sie 2010, 17:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2007, 0:05
Posty: 272
GG: 7218297
Samochód: xf106
Lokalizacja: CB

Cytuj:

Wiesz może ile PP ma zestawów vide Stralis z mojej fotografi ?
Ile w sumie jest takich zestawów ?
I na jakich liniach jeżdżą (bo chyba jeżdżą na stałych połączeniach) ?
Zestawów jest kilka , może kilkanaście ...samych stralisów jest na pewno mniej jak 10 , ale są jeszcze FH12 i FMki :) Co do linii jakie pokonują te stralisy pozwolę sobie zacytować wypowiedz kolegi Pazdz z poczatku tego wątku:)
Cytuj:
Przyznam szczerze, że trochę osłupiałem mijając się w środę ze Stralisem z Poczty Polskiej na M20 jadącym w stronę Londynu.

Pozdrawiam serdecznie :)


Post Wysłano: 06 wrz 2010, 18:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 lip 2010, 20:21
Posty: 472
Lokalizacja: Ruda Śląska

Fotka troche kijowa ale jest ;)

Złapany w baranowie w sobote około 13 na DK11

Obrazek


Post Wysłano: 21 wrz 2010, 22:30

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 wrz 2010, 21:41
Posty: 2
GG: 0

Cytuj:
A czy ktoś coś wie o możliwości wstawienia swojego samochodu do poczty polskiej?

tj. praca jako podwykonawca w kurierce dla poczty polskiej?

daje swój samochód i rozwożę paczki dla nich.

ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
kiedyś widziałem takie ogłoszenie.potrzebowali kierowce z samochodem.sprawdzaj oferty pracy na stronie poczty polskiej :arrow: http://www.poczta-polska.pl/Praca/ofert ... pomorskie/


Post Wysłano: 22 wrz 2010, 12:45

Cytuj:
Cytuj:
A czy ktoś coś wie o możliwości wstawienia swojego samochodu do poczty polskiej?

tj. praca jako podwykonawca w kurierce dla poczty polskiej?

daje swój samochód i rozwożę paczki dla nich.

ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?
kiedyś widziałem takie ogłoszenie.potrzebowali kierowce z samochodem.sprawdzaj oferty pracy na stronie poczty polskiej :arrow: http://www.poczta-polska.pl/Praca/ofert ... pomorskie/
Ostatnio taki typek przywiózł mi paczkę. Nie było nikogo w mieszkaniu więc zostawił awizo o treści "paczkę odebrał sąsiad pod nr 11". Jaką ja miałem gwarancję, że sąsiad mi ją da, tym bardziej, że nie znałem go, bo wynajmuję mieszkanie? :/ EOT


Post Wysłano: 01 paź 2010, 12:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

Wracając ze Śląska DK 88 k. Zabrza jest jakieś centrum poczty. Widziałem trzy Stralisy 440E43 z naczepami kontenerowymi (takie jak na moim zdjęciu). Ponadto na A4 w kierunku Wrocławia pomarańczowe Volvo FM 380 lub 440KM z taką samą naczepą.

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 01 paź 2010, 15:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 16:34
Posty: 96
Samochód: co popadnie
Lokalizacja: Strzegom

Pamiętam jak jeszcze jeździłem w tamtym kierunku to nie było otwarte jeszcze heh. Chodzi ci o to na starej 4-ce to przy M1? Dosyć pokaźny chyba ten oddział?

_________________
#ircownia
This is an attack!
Być prawdziwym Polakiem znaczy dbać o swój język Ojczysty!


Post Wysłano: 02 paź 2010, 10:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2010, 11:58
Posty: 151
GG: 0

W oddziałach PP byłem we Wrocławiu i pod Poznaniem (Komorniki ?). Ten o którym pisałem widać z drogi 88 w kierunku Gliwic. Sądze że o tym samym piszemy.
Jak przejeżdżałem to oprócz tych Stralisów z naczepami widziałem jeszcze kilka różnych solówek tego samego modelu w dwóch konfiguracjach 4x2 i 6x2.

_________________
Gumisie, Lubisie ... lubie wszystkie misie


Post Wysłano: 25 paź 2010, 20:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lip 2009, 13:51
Posty: 10
GG: 3599957
Samochód: Corsa B

a ja mam kilka pytan do osób,które są oblatane w PP. Po pierwsze czy orientujecie się, jaki tabor jest w lubelskim oddziale? chodzi mi o dostawczaki i duże autka. A drugie pytanie (może trochę głupie, ale podobno kto pyta - nie błądzi). Jak wygląda dzień kierowcy PP? kto dokonuje za- i rozładunku? kiedy wozi się pocztę - w dzień czy w nocy? pytam, bo mam możliwość pracy jako kierowca w Poczcie(tylko jeszcze nie wiem, czy dostawczak, czy coś większego). Byłaby to moja pierwsza praca w charakterze divera, więc chciałbym się dowiedzieć tego u źródła - czyli od was.

_________________
B. C.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 15 [ Posty: 291 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1215 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: