Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 22 kwie 2008, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 18:37
Posty: 113
GG: 0

Ale tak prawdę mówiąc to mogli by już zmienić kabinę bo ile można oglądać jedno i to samo jak by mi postawiono magnum z 2000 i z 2008 to wątpię że bym rozpoznał które to które (oczywiście w tym samym stanie)


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 16:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
magnum z 2000 i z 2008 to wątpię że bym rozpoznał które to które
Bez przesady, mimo tego, że Magnum jako jedyny pojazd tej klasy charakteryzuje nieco inna konstrukcja niż pozostałe pojazdy i w dodatku, od początku jej produkcji ogólna sylwetka nie uległa zmianie to.. stawiając obok siebie kolejne pokolenia Magnum-ek gołym okiem widać różnice. Może i były zmiany, które faktycznie trudniej dostrzec laikowi ale jednak po głębszych oględzinach, odrazu widać metamorfozę. Może nie o 180 stopni ale widać.. :)

Szczególnie, że podałeś przykład Renault-a z 2000 i 2008 roku..Tu, ulepszeniom uległa nie tylko część zewnętrzna pojazdu ale i wnętrze, konstrukcje silników i ich parametry również różnią się od siebie diametralnie..

Mówisz, że mogli by zmienić kabinę..Czy uważasz, że to, co produkuje producent danej marki to zachcianka i kaprys, spowodowana takim sobie pomysłem..? Fakt, że Renault nie zmienia jej konstrukcji musi być wystarczającym argumentem na jej popularność, "zaufanie" kierowców,a przede wszystkim ich pochlebne opinie. To przecież dla nich i z myślą o nich projektowane jest wnętrze, konstruowane jednostki napędowe. Do tego dochodzi szereg innych czynników, które wpływają na ocenę i praktyczność zastosowania.. Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 17:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 18:37
Posty: 113
GG: 0

O jeny ja nie mówiłem dosłownie chodził mi o sylwetkę tego auta że od dobrych 14 lat się nie zmieniła, np. taka scania regularnie co jakiś czas zmienia sylwetkę a renault ma cały czas tę samą i niektórym mogła się już znudzić, fakt faktem auto samo w sobie jest ciekawe (wnętrze kabiny, zaawansowana technologia itp... ) ale z zewnątrz też by mogli coś zmieni a nie tylko maskę, lampy i takie pierdoły.


Post Wysłano: 23 kwie 2008, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2006, 22:05
Posty: 422
Lokalizacja: Poznań

Cytuj:
np. taka scania regularnie co jakiś czas zmienia sylwetkę

Hm, tutaj z tą sylwetką zmienianą regularnie to bym się posprzeczał. Nie móię już o serii 1 ale..2 z trójką są niemal identyczne, nastąpiła zmiana po wprowadzeniu serii 4, doszły Topline i..do dzisiaj nie wiele mamy nowych sylwetek. Bo przeciez czwórka i erka, przypominają siebie nawzajem..
Koniec tematu bo to nie miejsce dla niego..


Post Wysłano: 28 kwie 2008, 23:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Moja firma zamówiła 9 szt. nowych Magnumek-odbiór na jesień. :D

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 03 maja 2008, 9:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Moja firma
Masz firmę ?
Cytuj:
zamówiła 9 szt. nowych Magnumek
Opowiadaj. Ile za jedną sztukę ? A tak wogóle, to w Polsce już one są? Bo polenizowałbym na ten temat.
Cytuj:
odbiór na jesień. :D
Szybko .


Post Wysłano: 03 maja 2008, 10:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 lis 2005, 12:42
Posty: 471
Lokalizacja: KACZOGRÓD

Firma w której pracuję-to miałem na myśli. Dostępne mają być w II połowie roku.

_________________
http://kubamich1-kubamich1truckmodelsfa ... gspot.com/


Post Wysłano: 12 maja 2008, 21:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 mar 2008, 20:21
Posty: 29
GG: 2316651
Lokalizacja: Solec Kujawski, Bydgoszcz

Radiance- A tak wogóle, to w Polsce już one są? Bo polenizowałbym na ten temat.


Tak sa! nie wiem czy kojarzysz moze firme "AUTOS" z centrala w solcu kujawskim k/ bydgoszczy, tam wlasnie od dobrych kilku dni stoja 2 nowe magnumki.. :)


kubamich1- maja byc dostepne w II polowie roku

Juz sa dostepne! :D

_________________
Panowie, jedziem z tym koksem!


P o z d r o . .


Post Wysłano: 05 cze 2008, 22:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:33
Posty: 25
GG: 1

Polecam czerwcowe wydanie Trailera w którym jest artykuł o nowej Magnum.

Od siebie dodam że zmiany w górnej części kabiny wyszły jej na dobre. Mam tu na myśli i stylistykę i stronę praktyczną wnętrza. Niestety jedyny kolor w jakim ładnie wygląda to moim zdaniem czarny.


Post Wysłano: 10 cze 2008, 22:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sie 2007, 19:19
Posty: 385
GG: 0
Samochód: midlum

Cytuj:
Cytuj:
w magnum nie ma szans na silniejsze silniki ponieważ konfiguracja umieszczenia silnika w samochodzie uniemożliwia większy przepływ powietrza a tym samym chłodzenie i jest to jedyny powód dla którego nawet po połączeniu z VOLVO nie stosuje się mocniejszych silników
haha ale bzdury piszesz!
Przecież były magnumki z 520 konnym mackiem i latały jak szalone!!! a zaprzestali je montować bo miały duży przepał!!!, pozatym, jakby unmieścili większy silnik to i dałoby sie zrobić "większy przepływ powietrza". Zastanów się...
tylko od tego czasu mineła przestrzeń mamy EURO5 silniki są bardziej wysilone pod kątem ekologi skomplikowały się stosunki mocy do wagi i pojemności nie przeczę że były mocniejsze ale ja piszę o stanie na teraz


Post Wysłano: 26 lip 2008, 13:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 cze 2006, 13:06
Posty: 21
Lokalizacja: Skawina

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... eNumber=20

jedyne co mi w niej nie podchodzi to ta listwa pod szybą


Post Wysłano: 26 lip 2008, 14:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 maja 2008, 13:29
Posty: 434
Samochód: Scania R420

Cytuj:
Polecam czerwcowe wydanie Trailera w którym jest artykuł o nowej Magnum.

Od siebie dodam że zmiany w górnej części kabiny wyszły jej na dobre. Mam tu na myśli i stylistykę i stronę praktyczną wnętrza. Niestety jedyny kolor w jakim ładnie wygląda to moim zdaniem czarny.
A ja sie nie zgodze ze tylko czarny :)
http://img92.imageshack.us/my.php?image ... 4ccgy2.jpg
coś pięknego :)
Cytuj:
O jeny ja nie mówiłem dosłownie chodził mi o sylwetkę tego auta że od dobrych 14 lat się nie zmieniła, np. taka scania regularnie co jakiś czas zmienia sylwetkę a renault ma cały czas tę samą i niektórym mogła się już znudzić, fakt faktem auto samo w sobie jest ciekawe (wnętrze kabiny, zaawansowana technologia itp... ) ale z zewnątrz też by mogli coś zmieni a nie tylko maskę, lampy i takie pierdoły.
Kolego ale to właśnie jest ten smaczek ktorego w innych ciężarówkach nie ma :) Magnumke mozna Kochac albo Nienawidzic :D Ja naleze do tych pierwszych. :)

_________________
Ciężki Transport Międzynarodowy


Post Wysłano: 27 lip 2008, 12:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

Zauwaz RMV, ze w tym temacie mowa o nowych magnumkach. Z nowa kabina, wyzsza.
Widze, ze w D jest juz na sprzedaz... 91 "ojro"... Myslalem ze bedzie drozsza...


Post Wysłano: 12 sie 2008, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2008, 23:10
Posty: 11
GG: 8643692
Lokalizacja: Podkarpacie

Wg mnie ładnie wygląda fajne wnętrze przyjazne, wszystko ładnie pięknie jak w limuzynie i kierowca w nim czuje sie super tylko ten silnik no chyba, że silnik MACK no to tak ale ze zwykłym to niee


Post Wysłano: 13 sie 2008, 18:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 cze 2007, 18:47
Posty: 16
Samochód: Renault
Lokalizacja: Limanowa

Cytuj:
Wg mnie ładnie wygląda fajne wnętrze przyjazne, wszystko ładnie pięknie jak w limuzynie i kierowca w nim czuje sie super tylko ten silnik no chyba, że silnik MACK no to tak ale ze zwykłym to niee
bez komentarza... :shock:

_________________
-->...:::RENAULT MAGNUM:::...<--
-------->...:::SCANIA:::...<--------
...........KING OF THE ROAD..........


Post Wysłano: 13 sie 2008, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lis 2006, 18:57
Posty: 1697
Samochód: Opel Insignia ST
Lokalizacja: Spręcowo, ok. Olsztyna

Cytuj:
Wg mnie ładnie wygląda fajne wnętrze przyjazne, wszystko ładnie pięknie jak w limuzynie i kierowca w nim czuje sie super tylko ten silnik no chyba, że silnik MACK no to tak ale ze zwykłym to niee
Przecież to silnik Volvo. Zły? Silniki Macka montowano do 2001 roku (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić).

_________________
Solaris Urbino 18 '17


Post Wysłano: 13 sie 2008, 21:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 lip 2007, 17:39
Posty: 258
GG: 8732157
Samochód: srebrny
Lokalizacja: KaLIfornia

E-techy tez sa mackowskie.


Post Wysłano: 14 sie 2008, 10:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 cze 2006, 21:27
Posty: 170
GG: 11262316
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: Kutno

Cytuj:
Cytuj:
Wg mnie ładnie wygląda fajne wnętrze przyjazne, wszystko ładnie pięknie jak w limuzynie i kierowca w nim czuje sie super tylko ten silnik no chyba, że silnik MACK no to tak ale ze zwykłym to niee
Przecież to silnik Volvo. Zły? Silniki Macka montowano do 2001 roku (jeśli się mylę, proszę mnie poprawić).
A mi się wydaje, że w 2001 roku Renault Trucks wstawiło nowe lampy, atrapę i dało nową, skomputeryzowaną owalną deskę. Silniki nie zmieniły się mocą od poprzedników Mackowskich ( zostały 400, 440, 480 ) lecz emisja spalin poprawiła się, na Euro 3. A skończyło to się wszystko w roku 2005, kiedy to Renault zostało oficjalną spółką Volva ;) .


Post Wysłano: 16 sie 2008, 9:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Zdjęcie zrobione niedaleko Mulhouse we Francji.. Pierwszy egzemplarz nowego Magnum odbiera niebawem firma MTD Pasyk ze Słopnic k. Limanowej..

Obrazek


Post Wysłano: 16 sie 2008, 14:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lis 2007, 11:01
Posty: 282
GG: 5123594
Samochód: Renault Master 150 dCi
Lokalizacja: Bytom [SY]

Enoo...Ładna nawet. Chociaż przyzwyczaiłem się do starszej generacji Magnum :P Coraz więcej nowości teraz :lol: Tylko co to za ramka na szybie ? Podobne są w DAF'ie CF...


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: