Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 gru 2007, 22:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 mar 2007, 15:04
Posty: 52
Lokalizacja: RYBNIK

Hej,
Panowie i Panie poszukuje testów i zadań na w/w certyfikat.
Znalazłem testy na stronie " its", mam zadania z zeszłego roku,ale podobno są nowe..proszę o pomoc, jak ktoś może proszę o maila: rybnikpiotrek@interia.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 12:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 maja 2007, 15:12
Posty: 155
GG: 9058783
Samochód: Scania
Lokalizacja: Międzyzdroje

Ja sie dolaczam do prosby. Juz kiedys poruszalem ten temat, ale bez odpowiedzi..... marcin@pkmc.eu

_________________
"B" - 19.05.2008
"C" - 29.09.2008
"C+E" - 07.01.2009
CPC - 21.12.2009


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 12:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

testów - przerób krajowe trzystaileśtam i te międzynarodowe kilkadziesiąt /30-40?/ - powinno wystarczyć, tak naprawde reszta pytań to juz tylko wariacje na tematt

w miedzynarodówce powtarzają sie tematy z krajówki

w miedzynarodówce jest pare pytań z adr'ami - pt. jakie ograniczenie prędkosci jest dla pojazdów z adr, odpowiedź jedyna słuszna - nie ma zadnych ograniczeń innych niż dla pojazdów ciężarowych normalnych.

pojawiły sie pytania o KBK - kontenery i certyfikaty dla kontenerów - tego nie ma w niebieskiej książce

hmmm... co jeszcze, w zasadzie to wszystko co pamiętam


zadania - one bez zmian - dwa rodzaje - zdawalne i niezdawalne ;) zdawalne - jak dostaniesz do rozpisania trase około 1200 kilometrów ;) niezdawalne - jak dostaniesz trase 2500km , bo masz na zadanie godzine a samą tabelke piszesz wtedy 45 minut;D generalnie czas pracy i koniec.

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 13:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

no właśnie ja ogółem też poszukuje tych pytań bo mam egzamin w styczniu ale nic mam w domku jakis zestawik z its'u tez korzystam i nie jestem pewnien czy to wystarczy wiem ze jeszcze jakies tesciki sa na stronce psm <---trzeba wpisac to w google i nawet podlicz pkt i jak robiłem juz kilkanacie razy to zdawałem "niby" ale ... a o te zadanka to sie nie martwie bo mam to w szkole na lekcjach :D:D pozdrowionka

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

pytań do miedzynarodówki nie ma wiele udostępnionych

ksiązka w garść i przeczytać

umiarkowanie proste

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 14:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

no ale ta ksiązeczka nie taka tania ;/;/ aaa i inaczej tez mozna sie przygotowac ... :D:D wiem to po sobie a co myslisz o tej strone psm krecik ? :>

_________________
Otwarcie kabiny-22 sekundy
Potem czas traci znaczenie.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 14:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 wrz 2007, 17:44
Posty: 576
GG: 1695456
Lokalizacja: Warszawa

strona psm delikatnie rzecz ujmująć trupem ciągnie
ostatnia aktualizacja pare lat temu :/

a ksiązka - w sumie kraj + miedzynarodówka to cos koło 270złotych
a potrzebne obie bo na siebie zachodzą, poza tym, egzamin miedzynarodowy to było nie było cztery częsci - 2 x kraj i dopiero potem 2 x miedzynarodowe...


jak zawalisz ktorakolwiek część to jesteś 500 w plecy


jak widziałem kolegów na egzminie ktorzy męczyli sie z testami, to mi wyszło ze jednak ksiązka była warta przeczytania

poza tym - chcesz później cos z tym transportem mieć wspólnego, w ksiązkach jest mimo wszystko sporo wiedzy ktora sie moze przydać, chocby w momencie kiedy ktos ci cos zacznie wmawiać 'bo przecież on tak robi od lat' to jest szansa ze cos ci tam zaswita ze jest nie tak...
wiadomo, praktyka jest lepsza od teorii, ale od czegos trzeba zacząć, nie każdy rodzi sie z doświadczeniem 30 letnim ;)

_________________
Krzysiek


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 21:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sie 2006, 17:09
Posty: 159
Lokalizacja: RYPIN

Cytuj:
no ale ta ksiązeczka nie taka tania ;/;/
Jesteś z Bydgoszczy więc mysle ,ze spotkamy sie na tym egzaminie 19 stycznia w Akademii Transportu :D Ja im wpłaciłem zaliczke w kwocie 150 zł i książke od nich dostałem i juz moge sie dokształcać :!:

_________________
BEZ GWIAZDY NIE MA JAZDY...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2007, 1:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 gru 2007, 21:27
Posty: 79
GG: 9124715
Lokalizacja: Bydgoszcz

no prosze ... :D noo ale to nie jest w akademii tylko w mojej szkole w tzw"SAMOCHODÓWCE" na Głowackiego pewnie sie orientujesz wiec nie bede Ci tego tłumaczył :)) hehe... hmm... no bedzie mozna, choc ja młodziak wiec wiesz... :PP aa i dobrze wiedziec z tą stronka thnx


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2008, 8:32
Posty: 1
GG: 0

Mam pytanko:) udało ci sie dostać jakieś te testy? Jeśli tak to proszę prześlij mi na mojego maila justyna.ga@poczta.onet.pl


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 10 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: