Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 gru 2007, 21:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

HR POLSKA:


Założycielami firmy są trzej studenci: Maciej Adamski, Sławomir Ciepły oraz Jarosław Owedyk, którzy poznali się w 1995 roku na studiach na Wydziale Telekomunikacji ATR w Bydgoszczy. Po ponad roku studiów, z różnych względów, ich drogi rozeszły się i każdy zaczął budować swoje CV w różnych firmach.

W 2002 roku spotkali się ponownie i powstał pomysł na firmę. Dnia 10.04.2002 powstała firma
HR POLSKA Sp.C.

Na początku firma jako jedyna w Polsce zajmowała się importem i handlem czujnikami do drzwi automatycznych. Po roku , opierając się na doświadczeniu założycieli, został zakupiony pierwszy samochód dostawczy do przewozów ekspresowych.

Dziś firma ma trzy profile działalności, które nadal rozwija, są to:
import i eksport czujników do drzwi automatycznych japońskiej firmy HOTRON,
produkcja i sprzedaż specjalistycznych czujników do automatyki drzwiowej oraz przemysłowej
- więcej informacji o powyższej działalności na http://www.hrpolska.com
transport międzynarodowy ekspresowy samochodami do 7,5 tony dmc.


OFERTA:


Mamy do zaoferowania Państwu flotę pojazdów do przesyłek ekspresowych na terenie Unii Europejskiej jak i Norwegii, Szwajcarii, Chorwacji czy nawet Ukrainy.

Oferta HR POLSKA Transport obejmuje następujące rodzaje usług:
przewozy tzw. 1,5 tonówką ( waga od 1 do 1500 kg),
przewozy tzw. 3,5 tonówką (waga od 1501 do 3500 kg).

Proponujemy Państwu również skorzystanie z naszych usług spedycyjnych..

Gwarantujemy fachowe doradztwo w każdym rodzaju transportu od lądowego, poprzez intermodalny, lotniczy do morskiego na terenie całego świata.



Mam pytanie odnośnie tej firmy, mianowicie czy ktoś może wie jake są tam warunki pracy i czy warto iść tam na busa na międzynarodówkę???

INFO http://www.hrpolska.com/

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 0:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 sie 2007, 11:59
Posty: 114
GG: 0
Lokalizacja: Zamość /k Bydgoszczy

ja słyszałem tylko tyle, że mają samochody do 3,5 tony a taki transport to mnie zabardzo nie interere, i wiem że są z Bydogszczy z ul. Deszczowej (urząd celny bydgoszcz też tam sie znajduje). a tak poza tym to mają Renault Mascot.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 gru 2007, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 paź 2007, 18:13
Posty: 221
GG: 0
Samochód: Skoda Fabia 1.4 16v
Lokalizacja: Olsztyn/ NO

Do kolegi RZEPEK firma HR POLSKA owszem jest z Bydgoszczy ale mieści się na ul.Grunwaldzka 235 a na deszczowej jest MAKTRONIK
http://www.hrpolska.com


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 20:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lip 2007, 13:03
Posty: 228
GG: 7
Samochód: Służbowy
Lokalizacja: GSL

Ok. A wogóle warto pchać się na takie busy, żeby jeździć po EU? Co myślicie o tej robocie?

_________________
A -> 09.12.2009 ;)
B -> 09.12.2009 ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 18 gru 2007, 21:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Swego czasu dzwoniłem do nich z zapytaniem o pracę. Gdyby nie wykluczała mnie szkoła, to bym się skusił, ponieważ trasy dalekie (Hiszpania, Irlandia, Anglia) i nie wyrobiłbym się do weekendu. Jazda na nowym Renault Masscot do 7,5 t. dmc, el. tacho, klima webasto etc. Ciasno bo ciasno, ale jakoś bym się przemęczył do 21 lat. Zarobki z tego co mówili to też nie najgorsze, podstawa, dieta + kilometrówka.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 5 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: