Strona 26 z 31 [ Posty: 619 ] Przejdź na stronę Poprzednia 124 25 26 27 2831 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sie 2010, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 22:58
Posty: 527
Lokalizacja: mlp

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 15 sie 2010, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2009, 18:55
Posty: 67
GG: 1
Lokalizacja: Slovakia

Post Wysłano: 25 sie 2010, 12:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Witaj kolego Kubo-SK gdzie zrobiłeś zdjęcie tak ładnego Volva :?: Pozdrawiam Wilk 09 8) .

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 31 sie 2010, 9:47

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 gru 2005, 20:54
Posty: 213
Samochód: FSC Żuk A11B+Schmitz 1995r
Lokalizacja: Sobienie Jeziory WOT

Cytuj:
Witaj kolego Kubo-SK gdzie zrobiłeś zdjęcie tak ładnego Volva :?: Pozdrawiam Wilk 09 8) .
Kolega Ci nie odpowie ponieważ nie rozumie w naszym języku ;)

_________________
Ale pompa już pękła!


Post Wysłano: 12 wrz 2010, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 sty 2008, 21:06
Posty: 96
GG: 0
Samochód: Volvo

Trzeba przyznać że ten nowy model VOLVO FH jest przepiękny, mi osobiście podoba się bardziej od poprzedniej wersji :) A tu dwie fotki z wakacji:

Obrazek

Obrazek

Pozdro!


Post Wysłano: 06 lis 2010, 20:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

Volvo uchwycone w Bodaczowie, delikatne malowanie i halogeny na globie czynią że jest wyjątkowe. Aha jeszcze jest to FH16 640
Obrazek

Obrazek

Obrazek
sory za zdjęcia ale robione były fonem


Post Wysłano: 06 lis 2010, 21:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 22:15
Posty: 132

O! Włodkowa maszyna :D
Powiem Ci, że nie wiem jakie to jest dokładnie Volvo, ale raczej nie jest to FH16 (tym bardziej nowe), nie zdziwiwł bym się gdyby to był stare dobre FH12. Mach-Trans nówek nie kupuje. :wink:

_________________
Why so serious?


Post Wysłano: 07 lis 2010, 13:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 gru 2007, 12:18
Posty: 525
GG: 2628774
Samochód: TGX / R480
Lokalizacja: Janów Lubelski

Ja nie znam właściciela i pisze tak jak widziałem z boku pisało 640 i dlatego napisałem FH16, być może była to 460 ale zamienili 4 z 6.
Ale czy opłaciło by im się zmieniać cały przód, no i skąd by wzięli plastiki przecież nie łatwo jest dostać części do nowego typu, no i to malowanie.


Post Wysłano: 07 lis 2010, 14:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Ja nie znam właściciela i pisze tak jak widziałem z boku pisało 640 i dlatego napisałem FH16, być może była to 460 ale zamienili 4 z 6.
Ale czy opłaciło by im się zmieniać cały przód, no i skąd by wzięli plastiki przecież nie łatwo jest dostać części do nowego typu, no i to malowanie.
Nowe Volva mają większe emblematy określające moc. W ogóle nie przypominam sobie, żeby do nowych FH16 pchali 640 konne silniki, to wałek jakiś ;)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Post Wysłano: 07 lis 2010, 18:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 mar 2009, 22:15
Posty: 132

Cytuj:
Ja nie znam właściciela i pisze tak jak widziałem z boku pisało 640 i dlatego napisałem FH16, być może była to 460 ale zamienili 4 z 6.
Ale czy opłaciło by im się zmieniać cały przód, no i skąd by wzięli plastiki przecież nie łatwo jest dostać części do nowego typu, no i to malowanie.
Ta firma robi tak ze wszystkimi swoimi autami, więc może ma juz gdzieś zniżki na te wszystkie plastiki :lol:. Tym konkretnym egzemplarzem jeździ pan Włodek, najstarszy pracownik, ostatnio mijał mnie na Dk10 w stronę Warszawy.

_________________
Why so serious?


Post Wysłano: 07 lis 2010, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sie 2009, 8:12
Posty: 48
GG: 0
Samochód: nissan

Nie widac dokładnei na foto ale chyba tylne blotniki zdradzaja nam ze to starszy model po jakims garażowym lifcie.


Post Wysłano: 07 lis 2010, 19:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Yyy, wydaje mis ie ze ten nowe plastiki łatwiej dostać niż te od nieprodukowanych już modeli, bo przecież te nowe wystarczy ze ściągną z taśmy, a te stare muszą oddzielnie zamawiać itd.

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 02 gru 2010, 21:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 gru 2010, 21:32
Posty: 2
GG: 0
Samochód: Volvo FH

Ja mam kilka fotek Volva FH 460 EEV + Wielton
Do tego mam fotki wnętrza. Przepraszam za słabą jakość.
Mam też zdjęcie oryginalnej klawiatury Volvo do dynafleta.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Post Wysłano: 05 gru 2010, 15:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 13:26
Posty: 1
GG: 0
Samochód: Volvo FH

a wracając do tego volva z kabanosa to ma bodajże 500 lub 520 koni a znaczek euro5 ma jak pamiętam.


Post Wysłano: 07 gru 2010, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Do dziś nie mam pojęcia "co autor miał na myśli" projektując środkową część górnych schowków. Dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie. Volvo już samo w sobie nie dość, że jest ciasne to ma małą ilość schowków, w dodatku o bardzo znikomej pojemności. Zabranie największego z nich to czysta głupota. W tym momencie nie jest to ani ładne, ani tym bardziej praktyczne.
Widzę także, że w Globetrotterze w standardzie pozostał manualnie otwierany szyberdach. W dalszym ciągu dno.


Post Wysłano: 07 gru 2010, 21:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Podczas jazdy to klimka chodzi, wiec szyberdach jest zamkniety.

Rozumiem, ze kiedy juz stoisz na pauzce, i musisz wstac zeby otworzyc ten szyberdach to sie zapocisz czy co? Do guzika otwierajacego go tez trzeba wstac, bo jest obok tacho.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 gru 2010, 23:06

Cytuj:
Podczas jazdy to klimka chodzi, wiec szyberdach jest zamkniety.

Rozumiem, ze kiedy juz stoisz na pauzce, i musisz wstac zeby otworzyc ten szyberdach to sie zapocisz czy co? Do guzika otwierajacego go tez trzeba wstac, bo jest obok tacho.
Gdybyś uważniej oglądnął wersję XL (mowa o nowej wersji), wiedziałbyś, że na tylnej ścianie, obok włącznika oświetlenia, ogrzewania znajduje się przycisk sterujący otwieraniem/zamykaniem szyberdachu.


Post Wysłano: 07 gru 2010, 23:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Cytuj:
Widzę także, że w Globetrotterze w standardzie pozostał manualnie otwierany szyberdach. W dalszym ciągu dno.

Dobrze, że w ogóle jest. W Elmex'ie w ogóle nie mają, a w dodatku szyby na korby i nie narzekają. :lol:


Szkoda, że lewarek dalej przypomina trzonek od kilofa i skutecznie utrudnia przemieszczanie się po kabinie. A z tą wnęka nad szybą pośrodku, to rzeczywiście nieźle odwalili.


Post Wysłano: 08 gru 2010, 18:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sty 2006, 21:21
Posty: 111

Cytuj:
Cytuj:
Podczas jazdy to klimka chodzi, wiec szyberdach jest zamkniety.

Rozumiem, ze kiedy juz stoisz na pauzce, i musisz wstac zeby otworzyc ten szyberdach to sie zapocisz czy co? Do guzika otwierajacego go tez trzeba wstac, bo jest obok tacho.
Gdybyś uważniej oglądnął wersję XL (mowa o nowej wersji), wiedziałbyś, że na tylnej ścianie, obok włącznika oświetlenia, ogrzewania znajduje się przycisk sterujący otwieraniem/zamykaniem szyberdachu.
Jest to po prostu przestarzałe rozwiązanie, w dodatku niepraktyczne. Wyobraźmy sobie sytuację, że ruszamy z otwartym włazem, po pauzie, bo zapomnieliśmy go zamknąć. Auto jest już w ruchu, choć porusza się z niewielką prędkością i teraz zamiast przycisnąć guzik i go zamknąć należy zatrzymać pojazd, odpiąć pasy, wstać, zamknąć, usiąść, pasy zapiąć i ponowić jazdę.


Post Wysłano: 09 gru 2010, 17:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

No nieuwaznie ogladalem. Od dzis w kazdym autku bede sprawdzal i zapamietywal gdzie jest ten guzik do otwierania szyberdachu. A jesli nie bedzie guzika, znaczy ze spokojnie mozna podsumawac nowke efchacza jako złom nie warty uwagi mega drajwera kosmonauty.:)

Cytuj:
Jest to po prostu przestarzałe rozwiązanie, w dodatku niepraktyczne. Wyobraźmy sobie sytuację, że ruszamy z otwartym włazem, po pauzie, bo zapomnieliśmy go zamknąć. Auto jest już w ruchu, choć porusza się z niewielką prędkością i teraz zamiast przycisnąć guzik i go zamknąć należy zatrzymać pojazd, odpiąć pasy, wstać, zamknąć, usiąść, pasy zapiąć i ponowić jazdę.
Jesli jest na tylnej scianie, to napwno podlega to pod jakies paragrafy BHP, czy prawa o ruchu. Przeciez kiero ktory zapomina zamykac szyberka po pauzie gotow jest podczas jazdy oderwac oczy od drogi, odpiac pas, wychylic tulow niebezpiecznie w prawo (w polaczeniu ze skretem tegoż tułowia), wyciagnac dłon, wyprezyc do granic palec wskazujacy i o zgrozo: zamknąć szyberdach guzikiem!!!
Gdyby ten guzik byl kolo tacho, dorobil bys historie, ze "spie sobie, a tu mi zawiewa od szyberka, zamknal bym, ale jakis glupi inzynier zrobil guzik od szyberka kolo tacho! Wiec musze sie obudzic, odsunac kolderke, zalozyc papucie, podreptac do fotela zamnac nieszczesny szyberek guzikiem obok tacho (tudzież właz - we wojsku sie bylo chyba:)), i w kolejnosci odwrotnej oddac sie marzeniom sennym o szyberkach (włazach) zamykanych telepatycznie.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 26 z 31 [ Posty: 619 ] Przejdź na stronę Poprzednia 124 25 26 27 2831 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: