Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 lis 2007, 21:53
Posty: 5
Lokalizacja: Wlkp

W przyszlym tygodniu ide na rozmowe o prace kierowcy.
Praca w sporej hurtowni napojow. Jazda kilkuletnim Manem o DMC 12t.
Podejrzewam,ze dojdzie do tego tez rozladowywanie produktow.
Nie wiem ile bedzie pkt. detalicznych.
Odwieczne pytanie - ile chcialby pan zarabiac?
No wlasnie,ile sie zarabia w takiej pracy?
Dodam jeszcze,ze bedzie to moja pierwsza praca za kierownica tak duzej ciezarowki,prawo azdy C mam od roku.

Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Krzyknij z 2.500 złotych, pewno i tak się będzie targował, ale jak wyjdziesz powyżej 2000zł to będzie OK :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
ale jak wyjdziesz powyżej 2000zł to będzie OK Smile
:lol: :lol: :lol:
Za zasuwanie cały dzień? Rano załadunek SAM nikt ci nie pomoże później rozładowujesz to w kilku miejscach i tak nawet 3 kursy dziennie. Bez względu na porę roku robota taka jest tak męcząca że jak wytrzymasz miesiąc i zobaczysz wypłatę 2tys to uciekniesz z krzykiem. To moje zdanie i za 2tys nie poszedł bym tak robić.

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Hah, wątpie czy ktoś da Ci więcej, jak za pracę na wywrotce po kraju dostają po 2500zł niektórzy...

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Za pracę na wywrotce gdzie tylko jeździsz i zakładasz plandekę robią 3 kursy dziennie po 60km w jedną stronę między 7-16 dostają po ponad 2tys zależy jak z kursami wychodzą ale 3 kursy dziennie w piątek dwa nie licząc sobót i niedziel wychodzi lekko ponad 2 i na miejscu a nie na kraju.

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 22:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Odejdźmy od wywrotek, uważasz że za prace przy zaopatrzeniu dostanie więcej niż 2500zł? Szczerze wątpie, tu jest Polska :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Ja nie napisałem że ktoś da więcej tylko że bym się nie zgodził na taką pracę. Bo czy Ty uważasz że zasuwanie dzień w dzień po minimum 12godzin jest warte 2,5tys? i oprócz jeżdżenia jest to ciężka praca fizyczna.

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Ehh, nie zrozumiałeś mnie :)

Nie napisałem, że tyle jest warte zasuwanie 12 godzin dziennie, po prostu powiedziałem, że jak na nasze warunki, ponad 2 tysiące złotych to całkiem nieźle :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Nieźle?
Oczywiście zależy w jakiej jesteś sytuacji bo jeżeli jesteś na garnuszku rodziców i tylko się dorzucasz to ok ale jeżeli masz się sam utrzymać w świecie gdzie ceny niezbędnych do życia produktów rosną w oczach jest to żenada bo wynagrodzenie powinno być uwarunkowane do dwóch rzeczy wykonywanej pracy i cen żywności a takie wynagrodzenie o którym mówisz nie ma się nic ani do jednego ani do drugiego.

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Dalej trzymasz się swojego ;)

Napisałem, że jak na nasze warunki to nieźle. W Polsce panuje "wyzysk człowieka przez człowieka", praca kierowcy to stosunkowo ciężki zawód, za który pięniądze powinny być duże, ale żyjesz w tym kraju, tak jak i ja i oboje wiemy, że jeśli 4000zł na międzynarodówce to szczyt marzeń niektórych kierowców i potrafią za takie wynagrodzenie spędzać na przerzutach całe miesiące to ile może zaproponować szef, który uznaje zasadę "im bliżej tym łatwiej"? Nie wiem czy nie rozumiesz, czy nie chcesz zrozumieć co chcę Ci przekazać :)

Pozdrawiam :)

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 lut 2007, 15:52
Posty: 103
Lokalizacja: Lębork

Tak niestety jest. Ale to wina samych kierowcow, ze zgadzaja sie jezdzic za psie pieniadze. Bedac pracodawca co bys zrobil? Dal komus 3 tys. skoro znajdzie sie ktos co pojezdzi za 2? Sam osobiscie znam chlopaka, co za 4 tyg. na przerzutach, i to jeszcze na chlodni bierze ok. 3 tys. I jezdzi juz w tej firmie 3 rok. A ostatnio rozmawialem z innym, ktory co prawda weekendy w domu, ale na zagranicy, i do wyplaty 2,5 tys!!!!! Smiechu warte...

_________________
scania to scania


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Z doświadczenia wiem, że na takiej pracy to się za wiele nie zarobi, jeżeli już będziesz do tego musiał sam załadować to już w ogóle porażka. Jak pracodawca zaproponuje więcej jak 1700zł na rękę to będzie dobrze. Takie rozwożenie towaru to jest wg mnie najgorsza forma pracy, sam przez 9miesięcy brałem w tym udział z tym że mi ładowali auto, no i to był bus. Ale zawsze od czegoś trzeba zacząć, będzie to dobry sposób do zapoznania się z większym autem.


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2007, 22:02
Posty: 117
Lokalizacja: Szczecin

Ja rozumiem tylko piszę co o tym myślę :)

_________________
Trzymajta śe ramy to śe nie posramy!


Tytuł:
Post Wysłano: 24 lis 2007, 23:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

Cytuj:
Ja rozumiem tylko piszę co o tym myślę :)
W takim razie wszystko jasne :mrgreen:

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

W czerwcu zrobiłem C i od razu szukałem jakiejś roboty. Koleś w firmie co siezajmuje dostawą zaopatrzenia do gastronomii zaproponował 1500zł na miesiąc prz czym sam sięmusiałbym pakować i szykować towar do każdego punktu. Niestety nic z tego nie wyszło. Próbowałem jeszcze do hurtowni budowlanej, stawka była podobna 1500 - 1800 na miesiąc, załadunek i rozładunek we własnym zakresie. Po 1,5 miesiącu bez skutecznego szukania roboty nie przeszkadzało mi że dochodzi praca fizyczna, a nawet byłem za bo przynajmniej byłaby szansa pare kilo zgubić (co dla mnie byłoby kożystne). Rozmowa sieskończyła jak zobaczył ze jestem po studiach i nigdzie jeszcze nie jeździłem. Po tej rozmowie jeszcze wykonałem pare tel gdzi mi powiedzieli zę jakbym miał E to nawet bez doświadczenia by mnie przyjeli i nie ważne że po studiach ale z E. To zrobiłem za niedługo zaczynam prace na autotransporterze w STS-ie jak z nimi rozmawiałęm to zaoferowali ok 2500 (podstawa+dieta dzienna+premia) dla mnie pasuje


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 17:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 gru 2005, 20:01
Posty: 2595
Samochód: Szybki
Lokalizacja: Szczecin

I to na międzynaród, w jakim wymiarze czasu?

_________________
Przyłożenie zewnętrznego silnego magnesu do czujnika ruchu (impulsatora) zamontowanego przy skrzyni biegów skutkuje wyrównaniem pola elektromagnetycznego w cewce nadajnika, a w rezultacie prowadzi do tego, że tachograf otrzymuje sygnał odpowiedni dla pojazdu nieruchomego.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 17:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 sty 2006, 16:10
Posty: 407
GG: 0
Samochód: duży z naczepą
Lokalizacja: Opolskie

Cytuj:
zaczynam prace na autotransporterze w STS-ie jak z nimi rozmawiałęm to zaoferowali ok 2500 (podstawa+dieta dzienna+premia) dla mnie pasuje
Jak masz tu na myśli transport międzynarodowy, to jestem w szoku.

_________________
Jezus też palił !!! wszyscy palili !!! to prawda, tym wszystkich których "uzdrowił"? dał poprostu pare gramow ze swojej plantacji!! ot cała prawda!


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 18:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2007, 19:05
Posty: 56
GG: 0
Lokalizacja: Pyrlandia

Nie sądze aby na początek dali mnie na międzynarodówke,raczej po kraju w podwujnej obsadzie ale więcej szczegółów dowiem sie jak już zaczne prace. Jeśli chodzi o czas pracy to jest właśnie to o co zapomniałem się zapytać jak z nimi rozmawiałem czy to będzie 3/1 czy 4/1 czy może weekendy w domu. Przypuszczam tylko że jeśli na dzień dobry na przyuczenie trafie na kierowce co śmiga po kraju to możliwe że weekendy będą w domu ale nic pewnego. co mnie najbardziej zaskoczyło to jak siegościa zapytałem że podana kwota to brutto to mi odpowiedział zę nie, netto i się bardzo ucieszyłem bo jako początkujący to nie wiem czy gdzieś dostałbym więcej. No ale zawsze mogę siemylić, mi to wystarczy narazie.


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 lip 2006, 7:58
Posty: 67
Lokalizacja: Katowice

heh 2500 jak na kraj to ujdzie jeszcze, z tym że w sts wozisz samochody, a jka wiadomo ladunek chyba najltwieszy do uszkodzenia :wink: ,przed podpisaniem umowy spytaj sie kto placi za uszkodzenia podczas transportu :?:


Tytuł:
Post Wysłano: 25 lis 2007, 21:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 26 kwie 2006, 12:28
Posty: 106
GG: 12479927
Samochód: MAN TGL 12.240 LX
Lokalizacja: Trzcianka

2500zł i za każdy przepracowany rok 500zł podwyżka, i tak możesz dojść do 5000zł czyli po 5 latach mamy max w tej firmie... Za uszkodzenia odpowiadasz z własnej kieszeni ale to nie są raczej wysokie sumy, bardziej forma nauczki na przyszłość :) weekendy w większości w domu, a międzynarodówki często nie obsługują, jak już to państwa ościenne i nie zagłębiają się bardzo. Jeśli wytrzymasz pierwsze 5 lat to później nic tylko grzać miejsce :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: