Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 16:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

A wiec jak nie ktorym wiadomo moj braciak smiga aktualnie po kraju w firmie DHL.
Prawie ze cale wakacje przejezdzilem z nim i jestem z tego bardzo zadowlony bo bylo naprawde bardzo fajnie. Nie ktorzy pisali czy nie nudzi mi sie jezdzic caly czas na jednej linii ale jesli ktos ma zamilowanie do jazdy tak jak ja to powinien sie domyslec ze to sie nie nudzi.
A wiec tak, brat jezdzi na linii Warszawa-Łomza-Warszawa i Warszawa-Bydgoszcz-Warszawa. Ten drugi kurs podoba mi sie bardziej z tego wzgledu ze jest to dluzszy kurs i ogolnie jest ciekawiej. Odrazu powiem ze nie bede wszystkiego opisywal co i jak bo za duzo o Polsce powiedziec nie mozna. Zrobilem troche zdjec ktore zamieszczam na forum abyscie mogli sobie je obejrzec.
Poczatek wakacji.Wyjazd z domu okolo 19 wieczorem w niedziele. Dojechalismy osobowka na baze w Warszawie w skladzie ja,Michal,Krzysiek,Stasiek i Robert(ktorych serdecznie pozdrawiam), przepakowalismy z braciakiem rzeczy do naszego 840 konnego Actrosa, zapielismy zaladowana juz naczepe i pojechalismy do miejsca rozladunku czyli do Łomży. Na miejscu bylismy nad ranem, zreszta jak zawsze to kurierka zwykle idzie w nocy, rozladowalismy i poszlismy spac. Wstalismy po poludniu, kazali sie podstawic pod rampe. Podstawilismy sie, zjedlismy cos, zrobilem fotki i okolo 19 zaladowali nas na Warszawe.

Obrazek Obrazek Obrazek

Po załadunku ruszlismy na Warszawe. Droga przebiegala w miare dobrze, gdyby nie roboty drogowe i pogorszenie sie pogody. Lało naprawde mocno, wiec mozna powiedziec ze mielismy male darmowe mycie szyb.

Obrazek Obrazek

Dojechalismy na miejsce. Na bramie musialem sie schowac, bo jak mowi regulamin NA PLAC WJEZDZA TYLKO KIEROWCA! Na szczescie taki regulamin obowiazuje tylko w Warszawie.

-Dzien dobry! Łomza, drobnica
-Ok, rampa numer 42

Jak kazali, tak zrobilismy, jednak musielismy poczekac z 10 minut bo rampa ta byla jeszcze zajeta.

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Po przepince naczep, ruszlismy w druga czesc naszej linii, czyli Bydgoszcz. Dojechalismy okolo 3 nad ranem, pod rampa tylko my. Trwa rozladunek, jeden magazynier sciaga towar, a reszta stoi i sie obija, wiec urzadzilismy sobie z nimi mala pogawedke. Po rozladunku nadeszla moja kolej, odjechalem spod rampy i ustawilem sie na placu. Wypilismy po browarku, pogadalismy troche i polozylismy sie spac. Wstalismy po poludniu. Przyjechal Kralas na swoim rowerku. Posiedzielismy, pogadalismy, po wspominalismy zlot w Krakowie i tak zlecial nam czas. Naczepa prawie zaladowana wiec Kralas dosiadl swojego rumaka i pojechal w strone swojej wiochy nakrecic filmy. Tak tez sie stalo. (Filmy dostepne pod tym linkiem http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1614&hl=pl )
Przejechalismy Biale Blota i gonimy w kierunku Warszawy. Przed nami Mariusz swoim MegaSpacem. Do samej bazy droge umilala nam rozmowa na CB, Michal z Mariuszem jak zwykle gadali glupoty wiec nie mozna bylo sie nie smiac(Kralas i Ziombel cos o tym wiedza)

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

W Warszawie bylismy po 1 w nocy.Standardowo:

-Dobry wieczor! Bydgoszcz, drobnica
-Witam! Rampa numer 38

Rozladunek trwal kilkanascie minut. I tutaj zonk, nie zaladowali nam naczepy na Lomze. Podstawilismy sie pod rampe i polozylismy sie na krotka drzemke.
Pukanie do drzwi:

-Lomza odjaaaazd!

Odjechalismy od rampy, plomba i ogien na Lomze. Mariusz tym razem gonil za nami. Na wlocie do Lomzy stanelismy zrobic zakupy na sniadanie i pojechalismy na rozladunek. W trakcie rozladunku braciak zaczal juz robic zarlo, a ja czekalem az zdejma w celu odjechania spod rampy. Rozladowani, najedzeni, zaslonilismy firany i kima. Po nie dlugim snie slonce zmusilo nas do wstania. Grzalo jak cholera wiec szczegolnie zadowoleni tym nie bylismy, tym bardziej ze po naszym obudzeniu sie spadl deszcz i mocno walil w dach i jakos nie moglismy usnac, wiec ustawilismy sie pod rampe.

Obrazek Obrazek Obrazek

W czasie naszego zaladunku Mariusz pojechal na zaladunek do Warszawy. Powrot do Warszawy przebiegl tak jak wspomnialem wyzej, roboty drogowe troche spowalnialy ruch i tworzyly sie male korki. Osobowki pchaly sie jedna na druga aby tylko jak najszybciej przejechac.

-Mobile jak tam sie drozka do Warszawy prezentuje?
-Czysto kolego do samej Warszawki tylko na wlocie troche sie korkowalo.

Tak jak kolega powiedzial, tak tez bylo. Maly koreczek na wlocie, a pozniej do DHLa juz spokojnie. Rozladunek trwal okolo 20-30 minut bodajze? Zdjeli. Szukamy miejsca na odstawienie naczepy. Jest! Wypinamy sie i szybko jedziemy szukac zaladowanej juz na CB. Znalezlismy, zapielismy, łapy w gore, kable podpiete, proba swiatelek-jest ok. Braciak polecial po karte przewozowa a ja cyknalem fotke Actrosika ktory stal na przeciwko i zapinal naczepke.

Obrazek

Wyjazd z DHLka i kierunek Bydgoszcz. Jedyna przeszkoda na tej drodze, a wlasciwie dwie to swiatelka w Warszawie i kiepska droga do Bydgoszczy na ktorej sa straszne koleiny i zwezki, powstaly tam roboty drogowe na Euro2012 (lol).
Robi sie widno, dojechalismy do Bydgoszczy. Szybka zrzutka i obstawiamy zestaw na placu. Jedzonko, piwko fotki i kima.
Man kolegi MIETASa i Roburek braciaka.

Obrazek Obrazek

Tym zdjeciem zakonczylem pierwszy tydzien mojej wakacyjnej wycieczki. Po zaladunku w Bydzi pojechalismy na Warszawe na rozladunek. Rozladowalismy sie, przepakowalismy rzeczy do osobowki i w takim samym skladzie w jakim przyjechalismy pojechalismy do domciu.

Posumowujac:
- 1 TYDZIEN - 3x Łomza, 2x Bydgoszcz

C.D.N


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 16:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 wrz 2007, 14:50
Posty: 5
GG: 0

Cytuj:
840 konnego Actrosa
Chyba 480 a nie 840 :>


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 17:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3144
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Mają Actrosa 1840... ;)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 17:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Oo zal, napisalem to dla jaj, nie widzisz jakie oznaczenie jest na drzwiach?


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 20:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Daniel czy komus kto kocha jezdzic to sie znudzi???? Nigdy. Ja mialem tak samo jak jezdzil ojciec. Dwa razy w tygodniu (czwartek, piatek) do Radomia. I jezdzilem z nim i tez sie nie znudzilo. A teraz wracajac do Twojej trasy. Jazda po Polsce nie jest zbyt przyjemna (chociaz czujesz ze jedziesz a nie spisz bo trzesie heheh) wiec wiadomo fotek duzo nie bedzie. Opis w miare szczegolowy i idzie sie polapac co i jak. Pewnie ten Wasz 840 konny Actros jakby nie kaganiec to latalby :D Fajnie ze tak spedziles wakacje i pewnie podszkoliles swoje umiejetnosci jazdy zestawem. Co do wspaomnien to rowniez czesto wspominam Krakow. Pozdrawiam i czekam na kolejne odslony.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 21:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

A kolego gdzie w Łomży się zrzucasz? Na Krasce?


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2006, 12:14
Posty: 110
GG: 3620097
Samochód: Astra GSi 16v
Lokalizacja: Legionowo

Ciagnik prywatny? Bo nie widze na nim zadnych naklejek z dhla

_________________
FRIC - transport i logistyka[/size]

Big wheels keep on turning...


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 22:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

John, cholera nie powiem Ci dokladnie bo nie pamietam jaka to ulica,ale zapytam braciaka i Ci napisze. Jak wpadamy do Lomzy od strony Warszawy to pierwsze swiatelka w lewo, ujezdzamy kawaleczek znmowu dajemy w lewo i gonimy caly czas prosto jakis 1km i po prawej stronie jest DHL

Dudek, nie, firmowy.


Tytuł:
Post Wysłano: 09 wrz 2007, 22:29
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 maja 2006, 18:33
Posty: 443
Lokalizacja: WM

Pomimo, że wszystkie Twoje wakacyjne trasy odbywały się po kraju to i tak założę się, że było bardzo ciekawie (mam tu na myśli pewne spoty :mrgreen: ). Co do pierwszej odsłony wakacyjnego Tour de Pologne w wykonaniu Twoim i Twojego brata, muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony, opis jest zrozumiały, a takie czyta się fajnie i z zaciekawieniem. Czekam na ciąg dalszy. :wink:

_________________
"640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć." - Bill Gates, 1981r.

Fotogaleria, Trasy - zapraszam do przeglądania i komentowania.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2007, 20:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Daniel_Vos Tak ta ulica to Kraska. Jest szybszy sposób dojechania tam od Warszawy, ale nie wiele szybszy. Jakbyś chciał mogę Ci na PW wytłumaczyć.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 wrz 2007, 21:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Wiem wiem, zaraz za stacja benzynowa ktora jest po lewej stronie trzeba skrecic w taka kiepska, jakby polna droge, przejechac przez tory jechac kawalek prosto, na skrzyzowaniu dac w prawo i odrazu po lewo jest DHL, o tym samym myslimy?


Tytuł:
Post Wysłano: 11 wrz 2007, 22:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

O tym samym tylko wiesz tej polnej drogi tam jest 50 metrów. Często widzę jak tamtędy jeżdżą do DHL. Ja zaraz niedaleko mam działkę stoi tam nasza stara naczepa i czasami niektóre auta jak nie wchodzą na bazę. Jak zobaczysz jakiś samochód ciężarowy to na 90% to jestem Ja :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 12 wrz 2007, 14:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

jak sie skreci w ta polna droge to ta Wasza naczepa stoi po prawej stronie w trawie? Kiedys jak bylismy stala tez Scania podajze tam gdzie stoi ta naczepa. Kurde szkoda ze nie wiedzialem, moze jakiegos spota bysmy urzadzili.


Tytuł:
Post Wysłano: 23 wrz 2007, 0:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1276
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Tak to nasz zabytek :mrgreen: Co do spotu to bardzo chętnie :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 08 lis 2007, 0:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 07 lis 2007, 19:08
Posty: 1
Lokalizacja: NIEMCY

no nie gadajcie bo chlopak sie staral wszystko i szczegulnie odpisac dlatego respekt <lol>

szczegÓlnie /Długi


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 15 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: